Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Saol canim benim reglim duzensiz 15 gunde bir oluyodum. Gecen ay 24 gunde oldu bu ay henuz olmadim. Ama akintim var. Evet beim bildigimden iliskiden 10 gun sonra cikar ama ne bilim kafam karisti :KK43:

Slm arkadaslar bayram kosturmacasindan giremedim buraya kizlar sonuclariniz guzel gidiyor Rabbim tamamina erdirsin. Biz dun gece acilde sabahladik sanciyla acillik oldum. Bi dunya tahlil vs o sirada beta hsg yede baktilar maalesef negatif. Kum dokuyomusum. Ama sunu merak ediyorum. Bu son 4 gece her gun iliskiye girdik. O tutmus olsa bile hemen cikmaz dimi. Yoksa bu ayda bos gecti anlasilan acimi unuttum morelim bozuldu :KK43:

Cok gecmis olsun canim.

Kizlar nerdesinizzz...bugun 10.30daydi kontrol.Hakan hoca tek calisiyormus.opular transferler takipler derken..dun yrm saatte ciktigimiz merkezden 13.30 da ciktik.E2 bakmadilar bugun.son kez 200 unite ignemi vuruldum.yrn sabah son catlama onleyici ignemi vurulacagim..aksam da catlatma ignemi..cuma sabah kismetse opu var.
Yumiler 19.8; 16.7 2 tane;15.7;15.2;14.9;14.8 seklinde..hepsi bir 17 olsaydi kafam daha rahat olurdu.hamdolsun yine de.bugun kullandigim 200unite ins yol almasi gereken yumilerime yarar.

Kizlar nerdesinizzz...bugun 10.30daydi kontrol.Hakan hoca tek calisiyormus.opular transferler takipler derken..dun yrm saatte ciktigimiz merkezden 13.30 da ciktik.E2 bakmadilar bugun.son kez 200 unite ignemi vuruldum.yrn sabah son catlama onleyici ignemi vurulacagim..aksam da catlatma ignemi..cuma sabah kismetse opu var.
Yumiler 19.8; 16.7 2 tane;15.7;15.2;14.9;14.8 seklinde..hepsi bir 17 olsaydi kafam daha rahat olurdu.hamdolsun yine de.bugun kullandigim 200unite ins yol almasi gereken yumilerime yarar.
Ohhh maşallah tatlimmm, buyur onlar 2 mm daha..maşallah çok güzel gidiyor sonu da güzel olsun inşallah

Kizlarrrr ne soracagim size akıl lazım bana. Bugün reglin 19. Günü... ateşim geçen hafta 36.5 idi dün ve bugün 37.5 ...ve inanılmaz sol kasık agrim var. Sizce geriden gelen gelişen yumi var midir? Ovulasyon mu yaşıyorum yeniden? İlişki olmasından da çekiniyorum es kaza gebelik varsa dusuk hikayemden dolayı ilişki olmamalı. Ama gebelik yoksa da şu an yumurtlamayi kaçırıyor muyum? Gebelik testi bayram tatili dolayısıyla alamadım henüz. Bugün ben ne yapayım sizce

Kizlarrrr ne soracagim size akıl lazım bana. Bugün reglin 19. Günü... ateşim geçen hafta 36.5 idi dün ve bugün 37.5 ...ve inanılmaz sol kasık agrim var. Sizce geriden gelen gelişen yumi var midir? Ovulasyon mu yaşıyorum yeniden? İlişki olmasından da çekiniyorum es kaza gebelik varsa dusuk hikayemden dolayı ilişki olmamalı. Ama gebelik yoksa da şu an yumurtlamayi kaçırıyor muyum? Gebelik testi bayram tatili dolayısıyla alamadım henüz. Bugün ben ne yapayım sizce
Dusuk riskin olmasa iliski derdim direkt. ilac kullandigin icin ovulasyon testi de kullan diyemicem.Enjeksiyon ile yollamak da bir yontem (spermleri) ama o da dis gebelik riskini artirirmis.sana soylemistim bizim asilama sonrasi gun asiri fanfin odevimizi.nasil ifade etmekse "fanfin".tovbe yarabbim iyice civim cikti.siz de gulersiniz belki diye silmedim.velhasil geriden gelen olabilir.

Dusuk riskin olmasa iliski derdim direkt. ilac kullandigin icin ovulasyon testi de kullan diyemicem.Enjeksiyon ile yollamak da bir yontem (spermleri) ama o da dis gebelik riskini artirirmis.sana soylemistim bizim asilama sonrasi gun asiri fanfin odevimizi.nasil ifade etmekse "fanfin".tovbe yarabbim iyice civim cikti.siz de gulersiniz belki diye silmedim.velhasil geriden gelen olabilir.
O zaman fanfin i finfin olsun diyorsun :KK66: bence de kacirmamaliyim sanki...offf pek karışık bu işler :KK43:

Her ay aynı hisleri, seyleri yaşayınca artık umutlanamiyorum...ama varsa da kendi hatam ile de dusuk olmasın diyorum
Bilmez miyim canim yaa..umutlanmadigimi zannediyorum ben her ay adet olunca gumledigimde anliyorum ne kadar umutlabdigimi..o zaman bile insanin icinde acaba yerlesme kanamasi mi diye bir umut oluyor

Haha :) iyi ki silmedin :) :) canım sıkılıyordu cok guldurdun beni dstn33 canım

Şaka gibi kızlar bana bi el atin, eşim stres oluyorum diye gebelik testi almaya gitti. Döllenmenin 11. Günü bugun
2016-09-13_08-33-24.jpg

Bu arada geçen hafta büyütme iğnesinin etkisi olurda pozitif görür müyüm diye cuma günü - ignelerden 1 hafta sonra- test yapmıştım tertemiz negatifti, sonradan dediler ki catlatma iğnesi pozitif gosterir...

X