Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Uzuldum canim ama her iste bir hayir vardir. Hormon igneleri tetikler belki,dogal yoldan olur. Adet olana kadar umudunu kaybetme.

hadi canım inşallah pazartesi bakalım ne diyecek doktor.

saolun beybiler, geldim eve çok şükür B bursa_83 illusive çok saolun kızlar, tabiki umut devam eşime erken gel dedim bile

bu arada bu aşama benim için 2 sebepten iyi oldu,
1.si klomen vs ile yumi takibi yaptırmayı çok istiyordum fakat benim dr yapmıyordu, yumurta takibi yapmış olduk
2.si ben her ay diyorum benim ovulasyon 8.ve13. günler oluyor diye, testte bozukluk vardır öyle şey olmaz 8.gün çok erken diyordu arkadaşlar, gördük ki ben 8.gün yumurtluyorummmm, ve son hamileliğim 8.gün ilişkisi ile olmuştu buna rağmen 14.günü bekliyordum ilişki için, demekki erken de ovulasyon olabiliyor....

çalışmaya devam bu ay tabikiiiiii :)

Ben de erken yumurtluyorum canım ki bazen adetliyken bile yumurtlanabiliyormuş yani öyle bir genel geçer gün herkes de aynı değil.

Bu akşamın tadını çıkartın eşinle en çok onlara yarıyor bu işler

bu arada çoookkk komikkk dün geceki rüyamı anlatamadım sizeee, gece rüyamda aşılamaya giriyorum , fakat eşimin sperm sayısı az çıkmış ve laborant üstünü kendi ilave etmiş iptal olmasın diye, ve ben bunu gizliden öğrenmişim ama nasıl stres yaptım kendime ya onun spermleri ile döllenirse diyeee :))))) sabah eşime anlattım labarotuvara girecem ben de diye tutturmuştu, stresimiz bitti neyseki

hem de nasılll mehter takımının hücum marşını dinliyor tüm gün spermler harekete geçsin diye, deli benim adam yaaaa, öldürüyor beni :)

Bana da demisti doktor illaki herkesin 14.gun olacak diye bir sart yok diye.
işte sürekli de ilişki olamıyor ki özellikle 11.yılda...ilk yıllar kapıda başlardık ,
şimdi hele de bebek mevzusu girince işin içine çook zor oluyor, o günleri yakalayalım yeter diyorum resmen...erkekler öyle değil tabi her gün olsa mutlu onlar...

Canim simdi paylasimlari teklerken okudum..bunu mesajini atlamisim..E şifa olsun o zaman ic valladun ben de bi buhran atlattim.zaten adet oncesi sendromum hep olur bir de hamile olmamam tescillenince dibe vurmustum.simdi iyiyim..ozellikle sabah aradigimda pazartesiye ertelenince bi mutlu oldum resmen..inss hepimizin sayica cok ici dolu yumileri olur her daim

Hayırlısı olsun canım. Bunda da bir hayır vardır. İnşallah ikinci kez aşılama tedavisine gerek kalmaz. Kendiliğinden hamiş kalırsın.

Haaa haaaa :) İlahi Montem çok güldürdün beni. Allahta seni güldürsün. Rüyandaki laborantta çok fedakarmış

İnşallah canım gönlünü ferah tut çok güzel olacak her şey, iciyorum vallahi başladım bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…