Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Öyle canım yaaa vallahi hem stres olmayın derler en büyük stresi kendileri yaratırlar

Bu da bizim hayat sınavı da bu yüzden. Herkes farklı konulardan sinav olur

İğneler yapıyor. Bol su iç. Yürüyüş yap

Kizlarrrr yandım ben tedavi iptal sanki sonuçlar cok kötü bence daha Dr yanına girmedim ama yumi çatlamış galiba, cook üzgünüm cokkk offff ben de bu sureci yonetemeyeceklerdenim...bana gore değil bu işler, şeytan diyor bırak doktoru dön evine

Kkdan okudum da e2 dusunce iptal edilmiş tedaviler, büyük bir ihtimal benimki de iptal olacak kalitesiz yumi demekmiş e2 nin dusmedi... ammannnn sağlık olsun ne yapalım vardır bunda da bi hayir

Gunaydin kizlar
Mutlu haftasonlari
D dstn33 canim verdin mi kanini?
Gunaydin canim mutlu haftasonlari sana da..sabah 8 de aradim merkezi.hemen bugun ogleden sonraya randevu verdiler ama dun aksam 19.30 d aadet oldum kan vermem gerekirse 2.gun sayilir mi bugun dedim.doktora aktardilar:aktif kanamanin basladigi gun 1.gun sayilirmis.sabaha kadar neredeyse temizdim uyku tutmadigindan kontrol ettim.iste bir umut yerlesme kanamasi mi diye..sabah 6 gibi artti..o yuzden pazartesiye erteledik.sabah devlet hastanesinde vercem kani ogleden sonra randevum var ins.

Kizlarrrr benim yumileri catlamisss, önümüzdeki regle oteledik asilamayi.. bi daha kan verdim tekrar çalışsinlar dedi Dr ama bu ay olmayacak belli...simdi kendime 1 büyük boy viski alıp evime gidecem ve yarın sabaha kadar dans edip icecemmm. Mutsuz muyum? Değilim vallahi..o kadar hormon aldığıma yanarım...

Demek catlama ihtimaline karsi beni 17 ml yumurtayi goruncr hemen asiladilar.anacim ne allengirli is.neyse sen persembeyi degerlendirmistin zaten.bakarsin olur bi dur viski icme.adet olunca icersin

Bu arada bol bol ilişki verdi, haftasonu şenlikli geçecek
Bak dedigim gibi asilama icin gec ama asilamanin da dogal yoldan olmasindan farki yok.sadece spermleri yikayip yolluyorlar.hala umutsuz bir durum yok bence.hatta esin icin iyi bir durum androloji lab. ile ugrasmicak.

Demek catlama ihtimaline karsi beni 17 ml yumurtayi goruncr hemen asiladilar.anacim ne allengirli is.neyse sen persembeyi degerlendirmistin zaten.bakarsin olur bi dur viski icme.adet olunca icersin
Önümüzdeki ay temkinli olur artık, ne yapalım... dün akşam catladi sanki hormonlar tavandi ve agrim vardı.bugun de ilişki olur, önümüzdeki maçlara bakarız artık ne yapak? Bu arada o viski bugün icilecekkkkj senin de pzt ye kalmış, hayırlısı olsun inşallah canım, bol bol dolu dolu yumislerin olsun inşaallahhhhhh

Sabaha kadar gelmemesi iyi olmus canim. Pazartesi guzel sonuclar cikar insallah.

Yaaa çatlamışsa kendiliğinden kalma ihtimalinde var canım yaaa hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…