Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kizlarr iyi haftasonlari epey bi yazisma olmus okurken yazdiklarinizi duygularim allakbullak oldu bi aglattiniz en sonun no_name_ no_name_ beni kopardin gulmekten alem kadinsin ya dusundumde keske yakin olsakda bu duygu karisimi sohbetleri uzun saatler boyunca yanyana yapsak kah aglasak kah gulsek kimselere anlatamadiklarimizi rahat rahat haykirsak birbirimize diye dusundum ne guzel olurdu. Canlarim sıkmayin canlarinizi onumuzdeki aya bakicaz:halay::KK76: demekki bu ayda hepimizin elinde sadece bol orgazm kalmis ben bu ayki calismalara dun itinariyle start verdim. Dusunuyorumda acaba gun asiri degilde hergun mu mesai yapsak bide boylesini denesek

Kizlarr iyi haftasonlari epey bi yazisma olmus okurken yazdiklarinizi duygularim allakbullak oldu bi aglattiniz en sonun no_name_ no_name_ beni kopardin gulmekten alem kadinsin ya dusundumde keske yakin olsakda bu duygu karisimi sohbetleri uzun saatler boyunca yanyana yapsak kah aglasak kah gulsek kimselere anlatamadiklarimizi rahat rahat haykirsak birbirimize diye dusundum ne guzel olurdu. Canlarim sıkmayin canlarinizi onumuzdeki aya bakicaz:halay::KK76: demekki bu ayda hepimizin elinde sadece bol orgazm kalmis ben bu ayki calismalara dun itinariyle start verdim. Dusunuyorumda acaba gun asiri degilde hergun mu mesai yapsak bide boylesini denesek
Canimsin yahuuuu, bi deli ben işte... keşke yakın olsaydık da bi gülüp bi aglassaydikk..darmaduman bi haldeyim ki sorma :KK66: ammannn be ya her şey olacagina varıyor, salla gitsin be kuzummmm, iyi ki varsiniz,cansiniz,can!!!!!

Hergun ilişki sıkar be kuzuuu :p

Hergun ilişki sıkar be kuzuuu :p
Amaaannn hamile kalan tek iliskiyle de kaliyor.millet sasirmis ovulasyon oncesi tek iliskiyle hamile kalirsa kiz ;sonrasi tek iliskiyle hamile kalirsa erkek bebek olurmus...ovulasyon testiyle ilgili forumda bunun hesabini yapiyorlar.biz hesapsizca calistik vuramadik hedefi:skandal::eğlence::KK50:

Kibariye saka yaptigini acikladi. Espri anlayisi ilginc.
Olsa olsa bu deli sakasi olur e oda normal sayilmaz bu arada yada bi seyler yapti donasyon formasyon tup vs once oldu sandi ilan etti sonra olmayincada cevirdi ay hersey olabilir . :skandal:

X