Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Her sey yolundaaa,stres yapmaaaa

Agla,konus,yaz,bagir...
Hangisini yaparsan yap ama sonunda sıkıntindan kurtul yeter.
Uzul ve uzuntunu geride birak,agla ve gerginligini geride birak.

Tedavin basladiginda daha iyi ve heyecanli olacaksin canim. Ilk defa yasayacagin bir durumun meraki da olacak.
Iyi seyler olacak canim

Insallah canim cok sagol iyi ki varsin

Persembe aksam iliski olsun dediyse cuma iliski olsun demez.direkt cuma iliski deseydi o baska olurdu; persembeyi ister degerlendirir ister degelendirmezdin.sen vesvese ettin..
Ettim ki ne ettim, sinir oldum kendime yarın Dr konuşurken kaydedecem

Cok saolun kızlar vallahi, kendi kendimi gerdin akşam akşam, oysa gündüz Hastanedeydim sormak aklıma bile gelmedi. İçtim melatonini sakinlerim artik

Canim dedigin gibi bur dus al yat,guzel bir uyku cek. Sabah da test sonuclarin da iyi cikacak insallah,sonra da asilama:)

Ilk defa yasadigin birseyde olur boyle yanlis ya da eksik yaptim mi acaba tedirginligi.

Canim dedigin gibi bur dus al yat,guzel bir uyku cek. Sabah da test sonuclarin da iyi cikacak insallah,sonra da asilama:)

Ilk defa yasadigin birseyde olur boyle yanlis ya da eksik yaptim mi acaba tedirginligi.
Aynen canım ilk olmasının tedirginligi ve acemiliği oldu..kısmet artık ne diyelim, kismetten öte yol yok...iyi gecelerrr

Ettim ki ne ettim, sinir oldum kendime yarın Dr konuşurken kaydedecem
Hepimiz ayni seyi yasiyoruz emin ol.ben doktorun yaninda konseylerde vs duydugunu anlamayan cikinca hep aklinda biseyler kalacagini dusunen bir zavalli oluyorum.neye heyecanlaniyorsam akilda tutma cabasina girince akilda birsey tutmak duydugunuvanlamak mumkun mu! Bisey kalsa bile insan ikileme dusuyor.soylenmeyen seylerin soylenmis olabilecegi varsayiliyor.kafada kirk tilki.ve en kotusu kendini yiyip bitirmek suclamak.oyle de erisilmezler ki kivrandiginda arayabilecegin doktor yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…