Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canim uykusuzluk problemin cay yuzunden olabilir bence de. Birakirsan duzene girecegini dusuniyorum.
Seker koyuyor musun caya?

Canim uykusuzluk problemin cay yuzunden olabilir bence de. Birakirsan duzene girecegini dusuniyorum.
Seker koyuyor musun caya?
Yok canım yıllardır şeker kullanmıyorum. Birkaç gün çok açık içip tamamen birakicam inşallah. uyku duzenim için faydası olacak bence de.

Ben de bugun de iceyim de bari azaltayim hic birakamam ben cayi
Ben de hiç birakamam diye dusunuyordum ama en azından azaltalim canim. Ben sicak su içmeyi de severim Sabahlari ise gitmeden çay demleyemedigimden su kaynatıp sıcak su icerdim kahvaltida :) öylelikle alistim sıcak suya

Yok canım yıllardır şeker kullanmıyorum. Birkaç gün çok açık içip tamamen birakicam inşallah. uyku duzenim için faydası olacak bence de.

Iyi canim,en azindan seker yuklememissin vucuduna. Kitaptaki her seyi uygulayabilirsek,saglikli beslenmeyi tam anlamiyla gerceklestirmis olacagiz insallah.

Bu arada kitabı da bitirdim canım. Sana çok teşekkür ederim okumama vesile olduğun için. B bursa_83

Rica ederim canim,bir katki sagladiysam ne mutlu bana:)
Ben de moyaalitu ya tesekkur ederim,bana da o tavsiye etmisti,sen de birine vesile olursun belki,boyle boyle gider:)
Sadece bu tup bebek sureci icin degil,onun disinda da saglikli yasam icin gercekten guzel bilgiler var. Oradaki bicok seye uymaya basladim,insallllah bir gun bebegim olsa da bu beslenmeyi birakmayacagim. Bir eksigim var o da yuruyus ve hafif egzersiz
Ona da bursaya donunce baslayacagim insallah

Ben de bugun de iceyim de bari azaltayim hic birakamam ben cayi

Canim ben de tatlidan,cikolatan vazgecemem diyordum. Paketlenmis keklerden,cikolatalardan,biskuvilerden cok yerdim onceden ama artik biraktim,tabiki birden olmuyor,arada sirada coook canim cektiginde 1 tane yeyip nefsimi koreltiyorum. yavas yavas yememeye kendimi alistirdim. Simdi aylar geciyor yine almiyorum.
Onceden annemle alisverise gidince annem her seyi alirdi evle ilgili,en son sepeti verirdi bana,doldururdum cipsleri,cikolatalari vs. Neyin kafasini yasadim acaba diyorum ama iste her seyin bi zamani var demekki diyorum. Cok yeyince doydum sanirim,mide almiyor artik.
Cipsler,cikolatalar kadar zararli degildir tabi cay ama azaltmak da fayda saglar.

illusive canim nasilsin..eve döndün mü
B bursa_83 D dstn33 canlarım cok sağolun evet döndük cuma akşamı ama bahsetmiştim size halam rahatsızdı ve o akşam vefat etti ( çok üzgünüm son bir kez göremedim diye hayat çok boş arkadaşlar inanın 3 tane kız çocuğu vardı çok fedakar bir anneydi ama yine son Zaman'larında ona bakan kız kardeşleri oldu. Rabbim herşeyin hayırlısını versin evladında kardeşinde. Bu arada sizler nasılsınız?

Basın sağ olsun

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah canım, başınız sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…