Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Evet herkes çok fena yazıyor.
Ben de soğan kurunu ilk yaptığımda 5 ay önce, içememistim ama şimdi alistim, hemen içiyorum.
Ben soğan kürünu de rahatlıkla icmistim. Aslında midem çok kolay bulanabilir ama bu kurleri içerken zorlanmiyirum maşallah :) Eşim de şaşırıyor kokusu bile çok fena nasıl iciyorsun diye :)

Kizlar hayit mutlaka icilmeli ve tadi nete yazilan kadar zehir degil hatta ben severim boyle degisik tatlari benim fsh ilk ay 25 ti hayit ictim 2 ay sonra baktiklarinda 10 olmustu. Hayit biz kadinlara Allah in bir mucizesi bence ...

Bana o kadar da kötü gelmedi, bazıları zorla içtiğini yazmış filan, ben de ön yargılı içtim ama abartıldığı kadar da değilmis dedim. Sadece içtikten sonra biraz acı bi tat kalıyor, o da birseyler yeyince geçiyor :)
ayynen evet boğazımda acı bi tat kaldı ama tatlı bişeyler atıştırınca geçti o da =)

Kizlar hayit mutlaka icilmeli ve tadi nete yazilan kadar zehir degil hatta ben severim boyle degisik tatlari benim fsh ilk ay 25 ti hayit ictim 2 ay sonra baktiklarinda 10 olmustu. Hayit biz kadinlara Allah in bir mucizesi bence ...

'Hayitla hamile kalanlar' sayfasinda okudum hamile kalanlari. Insallah bize de fayda saglar. Okudiklarim dogal yoldan hamile kalmis hem de.
Tup tedavileri gormus olmama ragmen hala dogal yoldan olur mu acaba umudum var:)

Haftaya adet olmam gerekiyordu ama yine muhtemelen sogan kurunden dolayi 1 hafta erken basladi kanama. Acaba adet mi yoksa ara kanama mi bilemedim??

5 ay once yaptigimda da erken bir kanama olmustu,bunu saracoglu merkeze soylemistim ilk sogana basladigim gun. Yine olursa napayim demistim. Bikac gun ara verin sogan kurune demislerdi. Ben de biraktim bugun itibariyle. Zaten sali aksami bitiyordu kur. Carsamba gunu direk hayit e aslan pencesine baslarim artik.
Kimisinde hicbisey olmuyor ama bende mutlaka kanama baslatiyor sogan. Aslinda daha ilk gun kahve leke gelmeyr baslamisti. Belki de direk kanama baslayacakti ama cyclo progynova iciyorum ya,o engelliyorsi belki de kanamayi.
Cyclo da haftaya bitecekti ve ondan sonra adet olacaktim ama erken oldu. Yarin tup bebeb doktorunu arayip bi sormali!!

Gunaydin canlarrr..mutlu pazarlar...biz erkenciyiz yazligi kapattik..7 de yola ciktik.Allah seneye yazi gormeyi nasip etsin (bebisimizle) insallah.
Sarjim ve internet musade ettikce

Canim iyi yolculuklar,dikkatli olun.

Insalllllah seneye bebis ya da bebislerinizle gidersiniz ve sen arka koltukta bagaja sigmayan bebek esyalari arasinda yavrunu uyutmaya,beslemeye,aglamasin diye turlu sirinlikler yapiyor olursun umarim:KK6:

Insalllllah seneye bebis ya da bebislerinizle gidersiniz ve sen arka koltukta bagaja sigmayan bebek esyalari arasinda yavrunu uyutmaya,beslemeye,aglamasin diye turlu sirinlikler yapiyor olursun umarim:KK6:
Sagol canimmm aminn insallah hayirlisiyla ve saglikla

Sirinlikler yapmaya calisiyor olursun umarim demek istedim,cumle dusuklugu oldu niyeyse:KK48:

'Hayitla hamile kalanlar' sayfasinda okudum hamile kalanlari. Insallah bize de fayda saglar. Okudiklarim dogal yoldan hamile kalmis hem de.
Tup tedavileri gormus olmama ragmen hala dogal yoldan olur mu acaba umudum var:)
Allah buyuk cnm tup tup derken bi bakmissinnn beklenmedik anda dogall yoldannn surprizzzzzzz bebisssss :halay::halay:

X