Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar bu hayıt otunu kullananlar öneriyor mu kullanayım mı? Bir de nasıl kullandınoz fsh ım 11.2
Ben de bugün başladım kullanmaya. Tohumunu aldım ben. Aktar bir bardak suya bir tatlı kaşığı koyup iki dakika kaynatmami, biraz iliyinca süzüp icmemi söylemişti. Sabah akşam açken içiliyor. En az üç ay düzenli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Kullanan birçok kişinin faydasını gordugunu okudum forumlarda. İnşallah bize de şifa olur..

Şöyle bir ekran görüntüsü almıştım. Hepimize moral olsun
IMG_20160819_231604.jpg

saraçoğlundan aldığım kürde sabah akşam yemeklerden yarım saat önce 1 çay kaşığı hayıt tohumu havanda biraz dövüldükten sonra 1 çay bardağı kaynamış klorsuz suda 5 dk kısık ateşte kaynatıp için yazıyo arkadaşlar bilginize :)

saraçoğlundan aldığım kürde sabah akşam yemeklerden yarım saat önce 1 çay kaşığı hayıt tohumu havanda biraz dövüldükten sonra 1 çay bardağı kaynamış klorsuz suda 5 dk kısık ateşte kaynatıp için yazıyo arkadaşlar bilginize :)

Evet canim bana verilen bilgilendirme kagidinda da aynisi yaziyor. Ben de saracoglunun dedigi gibi yapacagim.

Saraçoğlu öyle diyorsa oyledir. Ben de artik bu şekilde yapayım o vakit :)

X