Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Gelsin bebislerimiz inşallah :) :) çörekotu yağını ilk defa duyuyorum. Bazen balın ustune döküp yiyordum ama yağını bilmiyordum. Yeni bir şey daha :halay:

Benimkinde 2. Ve 3. bitki yani hayit ve aslan pencesi beraber tuketin yaziyordu.sonra 10 gun sogan kuru,sonra civanpercemi yaziyor.
aa ben şimdi okudum tekrar ,iyiki yszışmışız seninle tamamen yanlış okumuşum ilkinde =) aynen benim de hayıtla aslan pençesi aynı andaymış,sonra soğan kürü en sonunda civan perçemiymiş.

Ben hapı içiyorum. Günde iki defa

Suan kullanmiyorum ama kullanmaya baslayacagim onumuzdeki hafta. Kaynayan sicak suda 5 dk.bekletip suzup ilitip icecegim.

ben saraçoğlu sitesinden aldım.1 çay kaşığı hayıt tohumunu havanda biraz ezip 1 çay bardağı kaynamış suda 5 dk kaynatıp içiyosun

Ben de bugün başladım kullanmaya. Tohumunu aldım ben. Aktar bir bardak suya bir tatlı kaşığı koyup iki dakika kaynatmami, biraz iliyinca süzüp icmemi söylemişti. Sabah akşam açken içiliyor. En az üç ay düzenli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Kullanan birçok kişinin faydasını gordugunu okudum forumlarda. İnşallah bize de şifa olur..

Şöyle bir ekran görüntüsü almıştım. Hepimize moral olsun Eki Görüntüle 1876962
Çok teşekkürler kızlar hepimize bişeyler sebep olacak bize de inşallah bunlar sebep olur.

:KK66: :KK5:

Hayitin tadi kotuymus sanirim,oyle diyorlar,oyle mi?
Bal katarim cok az diyordum ama hicbisey katmayin yaziyor.

Bana o kadar da kötü gelmedi, bazıları zorla içtiğini yazmış filan, ben de ön yargılı içtim ama abartıldığı kadar da değilmis dedim. Sadece içtikten sonra biraz acı bi tat kalıyor, o da birseyler yeyince geçiyor :)

Bana o kadar da kötü gelmedi, bazıları zorla içtiğini yazmış filan, ben de ön yargılı içtim ama abartıldığı kadar da değilmis dedim. Sadece içtikten sonra biraz acı bi tat kalıyor, o da birseyler yeyince geçiyor :)

Evet herkes çok fena yazıyor.
Ben de soğan kurunu ilk yaptığımda 5 ay önce, içememistim ama şimdi alistim, hemen içiyorum.

X