Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım tebrik ederim, nasıl üzülmüştük hepimiz o zaman, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Maşallah sana.
Canımmm dualarım sizlerle inşallah sendende güzel haberler alırız.Kendi haline bıraktım hatta işe girdim bi baktım gelmiş korku var tabiki ama napalım hakkımızda ne hayırlı ise o oluyor.

Kızlar fsh 9, e2 40... progesteron unutulmuş tekrar bakacaklar. Pek mutluyum maşallah.dr bekliyirum
Maşallah canım gayet normal çıkmış değerlerin, ben de içiyorum aynı vitaminleri bi melatonini içmedim kutusunu bulamıyorum kaç gündür nedense
Canım çatlatma iğnesine özellikle dikkat et, en son yapacağın iğne o zaten, iğnenin saklanma koşulları çok önemli ve söylenen saatte yapman da en önemlisi, şimdi iğneleri yaparken e2 nin düzenli olarak yükselmesini isteyecekler. Çatlatma iğnenden önce folikül başı 150-200 civarı bir değer bekleniyor, progesteronun da tedavin süresince 1.5 üstüne çıkmaması lazım. Hayırlısıyla güzel bir tedavi geçireceksin inşallah.
0.1 den küçük çıkmış kızlar progesteron dr ile görüşüp dönecek sekreteri..normal mi ki?
Gayet normal canım.

kızlar bu menogon iğnenin belli bi saati var mı? her gün aynı saatte mi vurulacak? bilginiz var mı?
Canım Memorial bu konuda çok sıkı tembihliyordu, kanda hormonlara sabah en geç 11 e kadar bakıyorlar, sonra da baktırdığım oluyor benim ama en uygun saatler onlarmış. İğneleri de 16.00-18.00 arası yaptırıyorlar. Ben genelde ilk hangi saatte yaptıysam hep o saatte yapmaya dikkat ediyorum. Çatlatma iğnesinin saatini doktor söyleyecek zaten.

Kizlar size bisey danisayim.bu ay tupe basladim ignelerden once e2 84 gelmisti bugun ignelerin besinci gunu e2 62 gelmis.ignelerle yukselmesi gerekmiyomu bunun.neden dusmustur bilgisi olan basina gelen varmi
Yükselmediği zamanlar oldu benim ama bu tarz bir durumla hiç karşılaşmadım. Sadece femara tedavilerimin birinde (Her gün sabah akşam femara içmiştim) e2 baskılandığı için beklenenden düşük e2 çıkabileceğini söylemişti doktorum. Çatlatma iğnesine kadar e2 nin düzenli olarak artmasını istiyorlar, folikül başı 150-200 olması uygun diye biliyorum.

Canımmm dualarım sizlerle inşallah sendende güzel haberler alırız.Kendi haline bıraktım hatta işe girdim bi baktım gelmiş korku var tabiki ama napalım hakkımızda ne hayırlı ise o oluyor.
Allah hepimize her şeyin hayırlısını versin. Her şeyin bir vakti var işte, sağlıkla huzurla kucağına alırsın inşallah. Kafadan atmak dedikleri şeyi yapmışsın ne güzel, düşünmemek pozitif yansıyo bu işe o kesin. Darısı düşünmeden duramayanların başna

Çok saol cnm Allah razı olsun pek güzel detaylı bilgilendirmissin. İlk tedavi olunca heyecan yaptım özlüyoruz seni, fırsat buldukça daha sık gel aramıza lutfen

Dön tatlim bekliyoruz..bu arada dua et ne olur bize bol bol, bu ay aşılama yaptıracağım ben, pek heyecanliyimmmm

Sagol canim allah razi olsun.bende femara ictim dun aksam sondu hatta.dedigin gibi baskiliyorsa buyuk ihtimal ondan dusmus galiba.inssallah bu saatten sonra yukselir.femarayi nicin kullandiriyolar biliyomusun

Sagol canim allah razi olsun.bende femara ictim dun aksam sondu hatta.dedigin gibi baskiliyorsa buyuk ihtimal ondan dusmus galiba.inssallah bu saatten sonra yukselir.femarayi nicin kullandiriyolar biliyomusun

Yumurtani buyutuyor

Gunaydin arkadaslar...bugun adetimin 22.gunu.erken gebelik testi yaptim bise cikmadi.yrn ankaraya yolcuyuz

Gunaydin arkadaslar...bugun adetimin 22.gunu.erken gebelik testi yaptim bise cikmadi.yrn ankaraya yolcuyuz

Canim her iste hayir vardir. Bak tedaviye baslayacaksin ,lutfen vucudunu yipratma. Rahat ol. Senin icin yeni bir donem basliyor. Insallah hayirlara vesile olacak. Olumlu dusun. Yumurtalarim tedaviye cevap verecek diye msj gonder vucuduna.

Canim her iste hayir vardir. Bak tedaviye baslayacaksin ,lutfen vucudunu yipratma. Rahat ol. Senin icin yeni bir donem basliyor. Insallah hayirlara vesile olacak. Olumlu dusun. Yumurtalarim tedaviye cevap verecek diye msj gonder vucuduna.
Oyle tabi herseyde bir hayir vardir.eylul adetim ayin basina degil ortasina denk gelseydi keske.o zaman zaten gitme zamani gelmis olurdu.simdi sirf bu yuzden donecek olmak uzuyor..hos bu konuda hersey uzuyor.ama umutluyum ins hersey guzel olacak.bu cefanin da sefasi olacak

Tabiki izmirden ankaraya donmek istemezdim ben de:) guzel seyler neden kisa suruyor:)
Insallah guzel gunler bekliyor seni ankarada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…