Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım ilk aldığım iki gün düzenli okudum ama sonra tatile çıktık, misafirlerim geldi derken devam edemedim ara verdim. Bugün gönderdim misafirlerimi, artık devam ederim kaldigim yerden.

Ben de oyle yapmistim
Bikac ay durdu kenarda. 4.tedavide yumisler bos cikinca opuda,dur dedim ben bunu bir okuyayim artik vakti geldi dedim ve aldim elime. En bastan basladim altini cize cize ve 2 gunde bitti.
Senin de boyle olur belki:)

Canim.hic belli olmaz,geliverir surpriz bebis

Sogan kurunden dolayi kahverengi leke geliyor benim. Cyclo progynova kullaniyorum ya,o kanamanin gelmesini engelliyor sanirim. Onu icmesem yine kanama olacak gecen seferki gibi,belli.
Ben hic ilac kullanmadim henuz bu ay kirmizilari gorunce ki Allah im insallag gormem tekrar hormon testi yaptirip bu sefer adam akilli bi doktora gidicem insallah...

Ben de oyle yapmistim
Bikac ay durdu kenarda. 4.tedavide yumisler bos cikinca opuda,dur dedim ben bunu bir okuyayim artik vakti geldi dedim ve aldim elime. En bastan basladim altini cize cize ve 2 gunde bitti.
Senin de boyle olur belki:)
Galiba benimki de öyle olacak :) ilk aldigimda hemen bitircem sanıyordum tatilde de yanımda goturdum ama yine de okumaya fırsat olmadı, kimsenin görmesini de istemediğinden cikaramadim çantadan :) şimdi bakayım biraz bari :)

Tam konsantre olup okumak daha iyi. Birileri geldi gordu diye tereddutlu olunca onemli yerleri kacirabilirsin. Baslayinca simdi biter hemen:)

Kizlar size bisey danisayim.bu ay tupe basladim ignelerden once e2 84 gelmisti bugun ignelerin besinci gunu e2 62 gelmis.ignelerle yukselmesi gerekmiyomu bunun.neden dusmustur bilgisi olan basina gelen varmi

Oyyyy kuzumm maşallah sana ve bebisine eee inanılmaz sevindim, ben demiştim sanaaA sağlıkla kucağına al inşallah tatlimmmmmmmm
Psikolojim fena bozulmuştu giremedim buralara...Ama Allah tan ümit kesilmezmiş henüz 9 haftalık çoook teşekkür ederim güzel haberlerinizi bekliiyorum seviyorum hepinizi telde internet var sadece zor yazıyorum buradan yakında tamamen dönücem uğurlumsayfama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…