Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar bu menogon iğnenin belli bi saati var mı? her gün aynı saatte mi vurulacak? bilginiz var mı?

benim de seninle ilgili hep ikiz doğuyor içime :) biliyorsun ya...

ben bakamam ikiz bebeğe gülüm yaa, zaten sıkılgan bi tipim, kafayı yerim diye korkuyorum, tek olsun benim olsun
Kuzum ben ikiz olmasını çok isterim. İkiz benim için çok uzak bir ihtimal. Rezervim dibe vurmuş durumda. Her kontrolümde bir veya iki folikül görülüyor. Onlarda yumurtaya dönüşmüyor. Bu şartlarda benim için ikiz ........ Benim bir tanesi bile tutarsa yatıp kalkıp ona dua ederim.
İkiz olursa hiç gözünü korkutma canım. Allah onun sevgisini de verir, sabrını da verir.

Nasilsin canim?
Nasil gidiyor havuz?
1 kiz 1 erkek en tatlisi:)

Sağol Can'ım benim dusundugun icin.. Hiç istemiyorum bitmesini ama bu akşam dönüyoruz maalesef. Her güzel şey çabuk bitermiş :) gelince doktora gidecegim bakalim yumos varmi yokmu diye gel demisti doktorum.

Sen de sagol arkadasim

Tatil candir:) 1 hafta bile olsa kafan dagilmistir.

Insallllllah donuste bir suru bir suru yumisin olsun,sana bebis olsun

Canim.hic belli olmaz,geliverir surpriz bebis

Sogan kurunden dolayi kahverengi leke geliyor benim. Cyclo progynova kullaniyorum ya,o kanamanin gelmesini engelliyor sanirim. Onu icmesem yine kanama olacak gecen seferki gibi,belli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…