Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

şimdi kızlar bu ilaçların hepsini buzdolabına koy dedi, menogon ile başlıyoruz pazar günü, adetin 3. günü, bu ovitrelle için özel bir şey yapmak gerekiyor mu? çatlatma iğnesi mi o? bekleyecek di mi o iğne?

perşembe kontrole gel dedi, fsh ve progesteron e2 istedi perşembe için yine

Dolabin alt kismina koyacaksin igneleri. Derin dondurucuya koyanlar var dalip.aman dikkat et. Evet catlatma ignesi ovitrelle. Son kontrolde vurunacagin saati soyleyecek sana doktor.

Dolabin alt kismina koyacaksin igneleri. Derin dondurucuya koyanlar var dalip.aman dikkat et. Evet catlatma ignesi ovitrelle. Son kontrolde vurunacagin saati soyleyecek sana doktor.
tamam canım uyardı zaten alta koy diye :KK66: kısmetse menogon ile başlayacaz bakalım pazar günü

bu arada heyet raporu dedikleri şey ne kolay çıkıyormuş, sigaramı içene kadar hazırlayıverdiler..tüp bebek için de böyle kolay mı bu süreç? ne heyet gördüm ne bir şey..sebepsiz infertilite denmiş

Universitelerde tanidigin yoksa baya baya zor. Bir suru bolumde tahliller yapiliyor. Kolay degil.

hayırlısı... dedim pek kolay çıktı ben de heyet önüne falan çıkacam sanıyorum :)
Ben basta evliligimin 3 yili dolmadi diye rapor cikmazdi asilama ilaclari icin ama 2.asilamadan sonra konseye hep girdim etlik zubeyde hn da.2 de tup bebek konseyine girdim tup bebek konseyinde ayri muayene ediyorlar poliklinik e ek olarak.hos tup bebek raporu icin de banka calisma suremizi yok sayiyorlar ozel sandikmis bizimki..konseyler sadece durum degerlendirmesi icin oldu.her konsey basinda 1 prof ekipte 3 4 doktor daha bizim yumurtalari cekistiriyorlar:KK70: farkli doktorlarin aldigi kararlar icimi rahatlatiyor benim..ay ne uzattim dimi özur

Ben basta evliligimin 3 yili dolmadi diye rapor cikmazdi asilama ilaclari icin ama 2.asilamadan sonra konseye hep girdim etlik zubeyde hn da.2 de tup bebek konseyine girdim tup bebek konseyinde ayri muayene ediyorlar poliklinik e ek olarak.hos tup bebek raporu icin de banka calisma suremizi yok sayiyorlar ozel sandikmis bizimki..konseyler sadece durum degerlendirmesi icin oldu.her konsey basinda 1 prof ekipte 3 4 doktor daha bizim yumurtalari cekistiriyorlar:KK70: farkli doktorlarin aldigi kararlar icimi rahatlatiyor benim..ay ne uzattim dimi özur
sıkıntı çekmişsin tatlım yaa, inşallah bundan sonra güzel olsun her şey

Bence bisey olmaz sana soyle soyliym haziran ayindaki asilamamdan itibaren 12 gun boyunca crinone jel kullandim o da progesteron hormonu...adet olunca progesteronum 0.94 cikti.referans araligi 0-1.24 ziplasaydi benim ziplardi herhalde.referans araliginda bir deger cikarsa soyleme simdiki doktoruna..eger cikmazsa soylersin:KK70:
0.1 den küçük çıkmış kızlar progesteron dr ile görüşüp dönecek sekreteri..normal mi ki?

bu arada heyet raporu dedikleri şey ne kolay çıkıyormuş, sigaramı içene kadar hazırlayıverdiler..tüp bebek için de böyle kolay mı bu süreç? ne heyet gördüm ne bir şey..sebepsiz infertilite denmiş
Canim bu asilamada tup bebek gibi yas siniri var mi sen ozeldemi yaptiriyorsun ne heyeti kafam karisti :halay:

X