Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Rabbim tez vakitte ins sanada banada butun isteyen herkese verir... kucaklarimizi bos koymaz ins cok zor durum ben daha yolun basindayim ( ama sakin vazgecme dualarim hepimize rabbim bilir vakti saati vardir ama hwrseyin onemlisi rabbim hayirlisini nasip etsinn bütün kullari ile bizlere... yasimiz ayni hemen hemen evlilik gunumuzde ayni vardir bi sebebimiz muhakkak ama umitsiz sakin olma... ben burdayim yazmak istegon herzaman konusurum sakin uzulme

Sagol canimm . Her gun yazisip birbirimize destek oluyoruz,yeni biseyler duyunca hemen paylasiyoruz burda.
Vakti saati vardir muhakkak,insallah o zaman yakindir.
Bir an umitsizlik geliyor ama sonra yine topluyorum kendimi.
Sen de uzulme canim.yumurta sayin iyiymis,senin isin daha kolay.

Herseyin hayirlisini isteyelim rabbim bilir... ben hep derim rabbim sevgidigi kullarina dert sıkıntı verirki beni daha fazla ansinlar diye o yuzden rabbimden umut kesilmez dualarimiz hepimizle ") :) sakin umutsuz olma bak burda hepimiz variz

Herseyin hayirlisini isteyelim rabbim bilir... ben hep derim rabbim sevgidigi kullarina dert sıkıntı verirki beni daha fazla ansinlar diye o yuzden rabbimden umut kesilmez dualarimiz hepimizle ") :) sakin umutsuz olma bak burda hepimiz variz

Gece gunduz dua edip rabbimden isteyecegiz. Insallah en yakin zamanda kavusuruz bu nazli bebislere
Cok sagol canim destek icin
Insallah doktorun da guzelseyler sana.

Amin canım bir şey sorcam fsh yüksekliği adette azalma yapıyor mu acaba benim 6 gün dolu dolu gelirdi iki aydır az geliyor canım vok soru sordum kusura bakma

Ben ilk evlendigim sene 4 yil once yani ,1 sene dogum kontrol hapi ictim. Hapi icmeye baslamamla tam 21 gun sonra gelen adetim 14-15-17 gun sonra gelmeye basladi. Son 1 -1.5 senedir yine 21 sonra oluyorum ama defa da 7 gun suren adet 4gune dustu.
Dogum kontrol hapindan sonra mi boyle oldu yoksa fsh tan dolayi zaten boyle olmaya baslayacakti da hap bahanesi mi oldu,hic bilmiorum ve hicbir zaman da bilemeyecegim.

Aynı sorular bende de var, ilk evlendiğim yıl 8-9 kez ertesi gün hapı kullandım, ne aptal ne bilinçsiz ne cahilmişim. Kendi kendime hormonlarımı mahfettim belki de. Aynı ayda 1 den fazla kullanmayın diyo benim 2-3 kez kullandığım bile olmuştur. Kendime bunu nasıl yaptım hala anlam veremiyorum. Kesinlikle şu anki durumumda bunun çok olumsuz etkisi olduğuna inanıyorum. Tatilde denize girmek için bile adet geciktirici kullanıyor insanlar boş yere ne büyük saçmalık. Bi nesli bitirdiler resmen, yoksa bu kadar tüp bebek merkezi olur muydu? Doğum kontrol haplarının hepsi yasaklanmalı, tüm hormonlar insanı mahfeden rezil şeyler. Hepsi para tuzağı tamamen.

Kendime bunu nasil yaptim bilmiyorum diyosun ya canim,cunku biz herkes gibi evlenecegiz,biraz gezip dolasacagiz,borclari halledecegiz,isleri halledecegiz,belki ev araba alacagiz,sonra da istedigimiz zaman olacak sandik. Ama hayaller ve hayatlar iste canim.
Bazen hala ruya gordugumu sandigim anlar oluyor. Ama sonra gercek oldugunu kabul etmek zorunda kaliyorum.

Can'ım benim adetim tıkır tıkırdı ve ben ertesi günü hapı kullandım 2 kere ve tüm dengem o anda bozuldu ve eşim buna çok ama çok üzülmüştü ve o an ıcıne Ateş düşmüştü ben dıkkat etmedım sana bunu kullandırmak zorunda bıraktım dıye ve bugün amerıkada olan arkadaşına bıle sormuş ve o haplar yasaklanmış orada. Ancak önemli tecavuz gıbı olaylarda reçete ıle satılıyormuş ve muthıs zararlıymış eşım her gün o haplardan sonra oldu dıye bin pısman ben de o hapların etkısıne ınanıyırum çünkü dengeye tamamen bozuyor ((

Arkadaslar ben hic dogum kontrol hapi kullanmadim..sadece bir yaz adet geciktirici kullandim yillar once..o da baya bi temizledi icimi sanirim..icim disima cikti tabiri caizse..sonuc olarak benim de sipam yok.sanirim nasip kismet

ben hala rüyadayım sanki 2,5 aydır yerde mi gökte miyim bilmiyorum kendimi sürekli genç ve sağlıklı doğurgan kızlarla mukayese ediyorum ve neden ben daha 38 bıle degılken menapoz yasıyorum ve yumurtam bu kadar tükenmiş diye ( bazen amannnn napiyim diyorum ama sımdı oyalanacagımız seyler var iş gezmek vs ama ya 50 yasında eşimle böle tek mı kalacağız hep, bayramda kapımızı calan olmayacak mı yaşlılığımız da ( çocuğuma kalır dıye bu evın borcunu odedık yıllarca derken çocuk olunca araba şart dıye kredı cektık araba aldık sımdı herşey oldu ama bebeğim olmuyor (

Arkadaslar ben hic dogum kontrol hapi kullanmadim..sadece bir yaz adet geciktirici kullandim yillar once..o da baya bi temizledi icimi sanirim..icim disima cikti tabiri caizse..sonuc olarak benim de sipam yok.sanirim nasip kismet
Can'ım ama rezervin çok iyi benim tükenmiş denge şaşmış (

Yarın Acıbadem yesılkoy dekı Ahmet Fatih öğüç ile görüşmem var. Haziran ayında tüm doktorlarla görüşüp birimde karar vereceğim. Bir arkadasım gitmiş memnun kendisinden bakalım bana bu doktor bakalım neler diyecek...

Can'ım ama rezervin çok iyi benim tükenmiş denge şaşmış (
Canim ben tam bilmiyorum acaba sonraki ayda olctursem dibe vurmus olur muydu amh..cok sukur olcturdugum tarihte iyi cikti...ya sonra?her ay fsh olctruyorum ama 2.kez amh olcturmeye korkuyorum yemin ederim.vallahi psikopata bagladim eminim yumurtalarim icimde intihar egilimi gosteriyorlardir.allah kismet etsin hayirli saglikli hamileligi..inan sebepsiz kalamayan sayisi fsh amh sorunu olanlardan az degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…