Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yumurtamiz oldugu surecè denemeliyiz. Allahim insallah bu cabalarimizi bosa cikarmayacak,ben buna inaniyorum.

Sana donasyon oneren veyA cocugun olmaz diyen doktoru hemen degistir bence.

Yumurtamiz oldugu surecè denemeliyiz. Allahim insallah bu cabalarimizi bosa cikarmayacak,ben buna inaniyorum.

Sana donasyon oneren veyA cocugun olmaz diyen doktoru hemen degistir bence.
Aynen canım, buna doktorun inanmıyorsa sana zaten nasıl tedavi başlatabilir ve sen nasıl anne olacağım bu tedaviyle diye ikna olursun ki..

Ayrıca sormuştun ya canım Akapunktur için Kaan beye gittim gıda testini ben 1 ay önce yaptırmıştım.
İnşallah faydasını görürüm.

Canım en son gittiğim doktor kistten söz etmedi, önceki sonuçlarım da buna yakın sayılır. normal dedi, sadece amh değerine göre yumurta sayım az dedi. Ama folikül takibi için hiç gitmedim. Keşke herkes kendiliğinden hamile kalsa, ben hala umut ediyorum olur belki diye kendiliğinden. İnşallah hepimizin dolu dolu yumurtaları olur. Amin.

Kan alip yapiyorlar sanirim. Kaan beyin istegi uzerine mi yaptirdin?
Sonucuna gore beslenme plani mi veriyorlar?
Bir de ucreti ne kadardi?
Cok soru sordum ama biraz daha detayli anlatir misin canim:)

Kan alip yapiyorlar sanirim. Kaan beyin istegi uzerine mi yaptirdin?
Sonucuna gore beslenme plani mi veriyorlar?
Bir de ucreti ne kadardi?
Cok soru sordum ama biraz daha detayli anlatir misin canim:)
Yok canım estağfurullah sor tabi ki.. Ben Kaan bey istemeden yaptırmıştım hem annelik hem de stresten sedef oldum ve bu 2 ayda 7 kilo verdim bir baktıralım diye bakırköy de yaptırmıştım. Şimdi alerjim olan ürünleri yemeği kestim. Kaan beye söyledim zaten. Ücreti söylemem sanırım doğru olmaz ama inan o kadar takviyeye ödediğimiz paraların yanında ödenmeyecek meblağ değil. Neticede stres en büyük faktör bu işte onu anladım.

Bende mesela kist var şu an 1 tane ve adetim bittikten 4 gün sonra yaptırdım e2 ben de 53 çıktı doktor dedi ki kistin e2'ni etkilememiş dedi.
Yani e2'yi bildiğim kadarıyla büyüyen yumurta ve kist etkiliyor.
Sana normal dediyse o zaman yumurtlama döneminde olduğun içindir. Yani adetin hangi günü yaptırdığın ve ultrason sonuçları aslında bu değerin ne olduğunu gösteriyor bildiğim kadarıyla.

Canim bana 500 tl dediler ve bir test icin cok geldi,o yuzden sordum. Gerci bilmiyorum diger yerler ne kadara yapiyor.
Bu testin sonucuna gore beslenme vereceklerini ve ayrica birlikte calistiklari eczaneden yumurta kalitesini arttirici icecek hazirlattiracaklarini soylediler.

Arkadaslar mail geldi 4.kez aldim boyumun olcusunu negatif

Canim negatif sonuc karsisinda ne diyecegimi hic bilemiyorum.
Uzulme desem olmayacak,illaki uzuleceksin.
Umarim bir an once negatifin etkisindem kurtulursun ve insallah gerek kalmaz ama yeni tedavine adapte olursun.
Bu son negatifin olsun ve
Kendiliginden gelsin insallah bebisin.
Zaten yazliktasin,bahceyle ilgilen,gez dolas kafani dagitmaya calis.

Arkadaslar mail geldi 4.kez aldim boyumun olcusunu negatif
öyle deme arkadaşım... çok üzüldüm ama denedin bu sefer de olmadı sadece ve bugün değilmiş demek ki kısmet nasip. Vardır Rabbimin bir bildiği. Sen mücadeleni bırakma ve sakın moralini bozma. diyeceksin demesi kolay diye haklısın ama inan biz bilemiyoruz hakkımızda hayırlısı ne diye o yüzden şer gibi görünende vardır bir hayır.
Elbet olacak ama demek o gün bugün değilmiş canım..

Insallah...mucadele birakilmiyor da yoruldum..artik nereye gidecegimi kime guvenecegimi bilmez haldeyim.yorgunluktan bikkinliktan baska hissiyatim yok.insan yurudugu yolun guvendigi doktorun dogrulugunu sorguluyor..acaba yanlis mi yaptim..nerde yanlis yaptim..ya da hic olmicak mi..

Hal bu olunca doncez mecbur..bakalim adeti beklicez yarin hazirlanir sonraki gun yola cikariz...hicbirsey yapasim da yok bugun bunalim takilayim yarina allah kerim..

Canim bu sorular bicogumuzun kafasinda var. Arastiriyoruz,en iyi merkezlere ve doktorlara gidiyoruz,insallah dogru kararlari veriyoruzdur. Ben de dusunuyorum 4.icin napayim diye,en zoru zaten karar verme kismi. Tedaviymis,opuymus,narkozmus,agriymis ben onlari hic dusunmuyorum. En cok dusundugum nerde devam etsem.

Arkadaşım haddim değil belki ama 4 tedavi hep aşılama mı oldu?

Ben tup bebege yeni gececegim icin opu narkoz transfer hepsi ayri kaygi kalemi secilecek merkezin hangisi olacagi disinda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…