Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar bu arada yumurtaları buyutmek iiçin bal tarcın çok iyi ben gecen ay çöle yaptım faydasını gördum deneyın sızde sabahları ac karnına bır yemek kasıgı bala bır cay kasıgı tarcın karstrp yıyosun ayy cok iğrenç bı tadı var ama napalım ama
inşaaalllh cnm bu ayy yanı bırımız bıle ıyı haber versek bıze ılac gbı gelıcek

canım zaten her sabah bal çörekotu tarçın macunu yiyoruz ya... :) bir de kuru incir, badem, ceviz, fındık.. yumurtalar bu ay kafam kadar olmazsa iyidir bu kadar küre!

evet canım yaa inşallah birimizden birimiz bu ay hamiş olsun da bize dua etsin, hamişlerin duası kabul olurmuş :)

canım zaten her sabah bal çörekotu tarçın macunu yiyoruz ya... :) bir de kuru incir, badem, ceviz, fındık.. yumurtalar bu ay kafam kadar olmazsa iyidir bu kadar küre!
aynenn yanı bencede bende incir kuru kayısı fln aldım kuru üzüm megerse ıncır kuru uzum prolaktını zıplatıomus yıyemıorm onları ztn bnmkı sınırda o yuzden kabak cekırdegıde cok ıyı onuda ye ben sadece yumurtanın buyuyecegı gunler bal tarcın yapcm

şu an zaten sadece kürlerle besleniyorum başka bir şey yemek içmek mümkün değil, fırsat kalmıyor

aynennn bıryere yetısıomussun gbı kür hazırlıo senın maasalllahın var ama ınsallah emegının karsılıgını alırsın
amin canım inşallah hepimiz emeğimizin karşılığını alırız, zor oluyor evet ama hayatım düzene girdi resmen son 5 günde... hayıt ve aslanpençesi stresimi aldı , erken kalkıyorum 5 gibi, dolayısı ile 10 gibi yatıyorum akşam, daha dinç kalkıyorum sabahları, 2 günlük spor bile nefesimi açtı, cildimi gerginleştirdi, geçen pazar kaplıcaya gittim daha bi dinç hissettim kendimi...ben her şeyi deneyeyim de gerisi Allahtan, ol der, olur belki :)

bende uyku duzensızlıgı sorunum varya gece 4 de yattım gozume gram uyku gırmedı 11 dede kalkdım evde bazı geceler tek kaldgmdan duzenım bozuldu napcm bılmııorm

bende uyku duzensızlıgı sorunum varya gece 4 de yattım gozume gram uyku gırmedı 11 dede kalkdım evde bazı geceler tek kaldgmdan duzenım bozuldu napcm bılmııorm
uyku önemli tatlım canan karatay ve uzmanlar derki gece 11:00 -03:00 arası sadece uykudayken salgılanan bir hormon varmış hücreleri yenileyen ve gençlik sağlayan o saatleri mutlaka uykuda geçirmeliymişiz hem de ışıksız, sessiz bir ortamda kaliteli uykuda

uyuyamıorm ya napsam bılemedım

uyuyamıorm ya napsam bılemedım
canım çalışıyor musun sen?
spor yapmak da uyku düzeni sağlıyor ben 2 sene önce yaklaşık 4-5 ay her gün yürüdüm, ve uyku düzenime çok iyi gelmişti, evdeysen fırsatın varsa yürüyüşe başla derim

yok cnm suan calısmıorum yenı ayrıldım işten evdeyım bır aydr fln ramazandan berı toparlayamadım acıkcası benım bunyem cok kötu bır saatte alıstıysa uykuya o saat gelmeden uykum gelmıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…