Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

benim e2 21,4 alt sınır 21 di... o sebeple biraz yükelsin istiyorum ama maydanozu hamile kalana kadar öneriyorlar diye biliyorum çok okudum çünkü, e yemeyiveririm olur biter :) çook azimliyimkızlar, lütfen fırsat bulursanız sizde yürüyün, 2 gündür resmen gençleştiğimi hissediyorum :)

benim e2 21,4 alt sınır 21 di... o sebeple biraz yükelsin istiyorum ama maydanozu hamile kalana kadar öneriyorlar diye biliyorum çok okudum çünkü, e yemeyiveririm olur biter :) çook azimliyimkızlar, lütfen fırsat bulursanız sizde yürüyün, 2 gündür resmen gençleştiğimi hissediyorum :)

bende sımdı hayıt suyumu ıcıorm ocakdada bi yandan soğan kürü kaynıo sonrakecıboynuzu pekkmezı ıle çöğrek otu hapını ıcıcem kahvaltımı yapıp klomen alıcam

geçen ay benim de 31 idi. ben adaçayını ara sıra içtiğim halde bu ay 125.1 çıktı. 125 değeri aslında yüksek bi değer değil. dr umun dediğine göre. laboratuvarın üst değeri 166. ama rezerv kalitesi açısından idealin 40-50 arası olması iyi deniliyor. ama yine de daha detaylı araştır canım. sonuçta yanlışım da olabilir eksiğim de.

geçen ay benim de 31 idi. ben adaçayını ara sıra içtiğim halde bu ay 125.1 çıktı. 125 değeri aslında yüksek bi değer değil. dr umun dediğine göre. laboratuvarın üst değeri 166. ama rezerv kalitesi açısından idealin 40-50 arası olması iyi deniliyor. ama yine de daha detaylı araştır canım. sonuçta yanlışım da olabilir eksiğim de.

her ay değisio bunlar ztn hormonların yerınde durdugu yok maasallah keske bu ay hormon testi yaptrsaydm dıorm bazen acaba bu sefer cıkcaktı

adaçayına çok aşırı yüklenme derim. :) ben ara sıra içtiğim halde 4 kat artırdı.
günde 1 fincan çok mu??? bu arada hayıt ve testere dişli aslanpençeleri hormonları dengeliyor, yksek olanı düşürüp alçak olanı yükseltiyor, bir şeycik olmaz :)

hem ben bu ay hamile kalmayı planlıyorum bi daha fsh ve e2 ölçtürmeyeceğim inşallah :p :p :p

X