Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inşallah kızlar şu an tek rüyamız var hepimizin, sağlıklı bebişler, inşallah hepimizin hayalleri gerçek olsun

düzenli olarak ananas ve kivi tüketmeni tavsiye ederim canım. kivi ve ananas döllenme oluştuktan sonra embriyonun rahime tutunmasında etkiliymiş.

düzenli olarak ananas ve kivi tüketmeni tavsiye ederim canım. kivi ve ananas döllenme oluştuktan sonra embriyonun rahime tutunmasında etkiliymiş.
ayyyy ilahi tatlım, çok teşekkür ederim hemen alacağım, ne yiyip içeceğimi şaşırmış durumdayım vallahi bu ay :)

bence sen ıyı bıle dayanıosun aksam ne yemek pişiriosn bu arada vakıt kalıyormu merak etttım kürle beslenıosun
pişiriyorum canım eve geçince, ya da sabah uyanınca yapıyorum, erken kalkıyorum ya, spora çıkmadan hazırlıyorum... yemekler de hep fsh düşürmeye e2 yükseltmeye yönelik..mesela bugün bulgur pilavı ve tavuklu nohut var :)

bende mercımek corbası yaptım gece aksama napcm tam bılmıorum eşimn gelmesıne baglı belkı pancar yaparm faydalı

ben de okudum aynısını ama tavuksuz da yaşayamıyorum, çok severim ben tavuğu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…