Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bak benım yumurtamın catladgı ımkansız bı noktada catladı bnmkıler ama dölennme olmadı onada dıkkat edın
adet döneminde çatlar mıki bunlar? o zaman ilişkide olmayacağı için hepten kaybetmiş oluyoruz ((

adet dönemınde yumurta çatlamaz cnm tam tersi olusmayan yumurtalar atar kendını yerıne yenılerını getırırr o yuzden telaslanma adetın 14 .gunu mühim derler genelde
:))))) off of nedir bu çektiğimiz, boşverin yumurtayı, akıntıyı, geldiği zaman gelsin melekler, vardır bir vakti elbette

şimdi işten çıkıp evime gidip önce hayıt suyumu,sonra testere dişli aslanpençemi içiiiip, biraz kuru incir yiyeceğim. sonra tavuksuyu çorba (c vitamini yüksek olduğu için) içiiip, dinleneceğim sabah spor var çünkü, kalkıp yine 10 km yürüyüp koşacağım...çok öptüm sizleri kendinize çook dikkat edin kızlar

oooo maasallah hadı bakalımmmm bende hayıt suyumu ıceyımm baree

az önce bir topicte bir yazı okudum paylaşmadan gitmek istemedim kızlar :

"Prof Dr.Sezai Şahmay kadınlar beyniyle yumurtlar demişti...DEMEK Kİ DOĞRUYMUŞ.."

bu sözü asla unutmayın, çook öptüm sizi, yarın görüşürüz

günaydın kızlarrrr, sabah erkenden kalkıp 10 km tempolu yürüyüşümü yaparak ofise geldim
tüm kürlere devam, sabah yine yulaflı maydanozlu omletimi yedim, sütümü içtim, şimdi iş başı...az sonra adaçayımı içeceğim, her şey güzel, yolunda sizler nasılsınız?

aaa ama dur maydonuz yeme sakın döllenmeyı engellıyo çıkar hayatındn

maşallah azmine hayran kalmamak mümkün değil. yumurta kalitesi ve gelişimi için spor faydalıymış. aslında benimde başlamam gerekiyor. darısı benim başıma canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…