Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Aret hocam cok sakin sagolsun.
Seni anne yapacagim merak etme diyor:))
Bakalim ben yine ona mi gidcegim yoksa bursada mi karar veremedim.

31de basladim ama yumi 1 tane. Ama hic olmamasindan iyidir diyorum.
Sigarayi agzima surmedim ama yine az yumurta.

Ayyy ağladımmmm okurken (((( offff biz de vazgeçmeyenlerden olalım inşallah...

yok canım ya ümitsizliğimi taşımak istemedim sizlere hepsi bu

Canim buraya tasi ki biz alalim umitsizligini. Ben buraya tasiyim sen de benimkini al,olmaz mi

Canim adet olup yeni donem baslayinca yine umutlanacaksin bence emin ol. Yumurta takibi yaptir bence de ama ilerleyen aylarda bir kez daha dene tüp bebegi.
Bu is zaten piyango canim. Ya tutarsa?
O tutma ihtimali icin cabaliyoruz canim.

31de basladim ama yumi 1 tane. Ama hic olmamasindan iyidir diyorum.
Sigarayi agzima surmedim ama yine az yumurta.
Yaşın daha küçük sigara içmiyorsun bedende sağlam şimdi geriye kaliteli bir yumurta kalıyor. inşallah sonuç alırsın Aret bey zaten sayılı doktorlardan biri o öyle diyorsa vardır bir bildiği...

Ayyy ağladımmmm okurken (((( offff biz de vazgeçmeyenlerden olalım inşallah...

Bu hikaye beni etkiliyor ve yer gök dua dua dua ile diyorum.
Her gun ALLAHÜMME YA EVVELÜ (100 defa) ve ALLAHÜMME YA VARİS(707 defa) diye okuyorum.

Doktorlar bi vesile ve araci. Bize bunu sadece rabbim verecekse olacak. O yuzden allaha yalvariyorum hayirlisini ver diye. Ama bi yandan da doktora gitmeliyim,uzerime duseni yapmaliyim.

:) valla dün akşam seni düşündüm. Kaç günü kaldı acaba izmirden döndü mü diye.

Güzel haberlerini bekliyoruz bu mübarek ramazan ayında canım....
Daha
:) valla dün akşam seni düşündüm. Kaç günü kaldı acaba izmirden döndü mü diye.

Güzel haberlerini bekliyoruz bu mübarek ramazan ayında canım....
Daha yeni geldik canim..onumuzdeki pazartesi kan veririm..insallah su mubarek gun yuzu suyu hurmetine guzel haber verebilirim size

Yaşın daha küçük sigara içmiyorsun bedende sağlam şimdi geriye kaliteli bir yumurta kalıyor. inşallah sonuç alırsın Aret bey zaten sayılı doktorlardan biri o öyle diyorsa vardır bir bildiği...

Ilk baslarda yani gecen sene amh fsh a takiliyordum. Yuksek cikti diye. Zaman icinde okuduklarim ve yasadiklarim sonucunda suna inandim ve odaklandim. Onemli olan o sayisal test sonuclari degil. Yumurta olmasi ve kaliteli olmasi. Ben hic takilmiyorum artik fsh a ve amh a. Zaten hic baktirmam da gidip. Sonuc kötüyse daha canim sıkılacak ve bu da hem beni hem yumisleri etkileyecek. Ben buna inandim.
Benim kardrsim doktor. Ari sutu bal polen tuketiyorum demistim. Gecen gun konustuk da inanmak ve moral konusunda. Bana " sen bu karisimin kaliteye iyi gelecegine inandigin ve bu besinler dogal oldugu icin kullanmana bisey demedim ve karsi cikmadim. Seni psikolojik olarak olumlu yonde etkiliyorsa ve motive ediyorsa kullan" dedi.
Sonucta doktorlar su bitkisel karisimi kullan demez. Tıbbi olarak bir arastirmaya dayanmayan gidalari oneremezler. Arastirma sonucuna dayali konusurlar.
Negatif alinca aret beyle konusmaya gittigimde vitaminleri sordum. Ben hic kullanmadim kullansam mi diye. Sen cok inaniyosan yazayim ama ben inanmiyorum dedi. Etiyopyadaki üzerinde sinek gezen kadinlarin da cocugu oluyor. Onlar vitamin mi aliyor,cok mu saglikli besleniyor dedi. Ama olacaksa yine oluyor dedi. Neye inanacagimi sasirdim canim.
Ama ari sutu bal polen ve keciboybuzu ozu dogal oldugu icin yani ilac olmadigi icin tuketmeye devam edecegim. Faydasi var mi yok mu bilmiyorum ama beni motive ediyor.

Kac yumurtasi cikiyordu

Ama şu var Etiyopyada kadınların rezervi iyiyse kalırlar muhakkak :) neticede bizimde rezervimiz iyi olsa kalırdık vitaminlere ek takviyelere bel bağlamazdık ama bizim rezervimiz az ve olanlardan gelişsin diye vücudumuza bakmaya çalışıyoruz aslında. İlaçlarda bitkilerden yapılıyor çoğu. Ben duaya ve bitkisel kürlere inanıyorum. Rabbim inciri kuranda bile mucize olarak belirtmiş.

Daha

Daha yeni geldik canim..onumuzdeki pazartesi kan veririm..insallah su mubarek gun yuzu suyu hurmetine guzel haber verebilirim size

İnşallah çokk güzel haberlerle bize mesaj atarsın canım. İnan dualarım da sende varsın..

Incir onemli bence de.

Demek ki böyle düşünen bir ben değilmişim.. Bebekleri çok seviyorum, görünce içim içime sığmıyo, ama içten içe de ( kimseye söylenmez ama ) çok rahat hamile kalanları kıskanıyorum. Bu duygu beni mahvediyor. Sosyal paylaşım sayfaları bebek fotoğraflarıyla dolu, akrabalar, eltiler falan.. ben de kapattım hesabımı bu yüzden. Ve karar verdim benim çocuğum olursa bunları yapmayacagım, zırt pırt foto paylaşıp, çocuğu olmayanları imrendirmeyeceğim, aynı şey anneler günü için de geçerli, biraz empati yapar insan, bu kadar da her dakika paylaşım yapılmaz ki. Sabır işte, belki de günahlarımıza kefaret oluyordur bu sıkıntılarımız.

Ay ne guzel tatil yazlik kafa dinleme
Sen yine de cok yorma kendini.
Insallah tutar da guzel bir tatil gecirirsin
yormuyorum ama onceki asilamalara gore daha hareket halindeyiim..saat basi mola verdik bes on adim attim kan dolasimi icin ablam onerdi.bakalim insallah tutar ttmazsa rotamiz belli ya hemen doncez ankaraya ya da eylule kalacak..

Anneler gününü bu yıl ilk defa farkı geçirdim çünkü bundan önceki senelerde kendi elimde olduğuunu bildiğim için beni rahatsız etmiyordu. İlk defa bu yıl anneler günü meğer ne kadar zor bir günmüş benim gibi insanlar için... (((

Acaba bu imrendigimiz kadinlar bu sanslarinin farkinda mi. Onlar icin cok normalhamile kalabilmek ama bizler icin mucize mi desem ulasilmasi cok zor bir sey mi ne desem.
Biz bu sıkıntıları yasadigimiz icin olursa bebegimiz bu hassasiyeti gosterecegiz. Surekli bebek konusulan ortamlar daha da üzüyor bizi.

Canım annen vefat mı etti yoksa bu yıl içerisinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…