Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canımmm dualarım seninlede. Çok güzel meleklerin yer yüzüne indiği mübarek ayda oluyorsun iğneni. Rabbim yardımcın olsun dilerim su gibi geçer ve müjdeli haberini de alırız.
Klomeni Ramazandan önce kullanmıştım. Ramazanının ilk günü kontrolum vardı. doktor yumurta çatlamazsa kendiliğinden kiste çevirebilir iğne ile çatlatalım dedi. Bugünde vuruldum iğnemi. Hayırlı haberler alırız inşallah hepimiz şu mübarek Ramazanda. Kendime dua ederken forumdaki siz arkadaşlarımda dua ediyorum tanımasamda

Allah razı olsun canım. Rabbim bütün dualarımızı dilerim karşılıksız çıkarmaz. Çatlama iğnesi olduysan bugün yeni bir umut günü başladı demektir.
İnşallah o müjdeli haberi paylaşırsın ve ilk tebrik eden de ben olurum...

Saol canım bir sonraki yumurtlamamda, yani bayramdan hemen önce veya bayrama denk gelecek sanırım.
Sen de gelişmelerinden haberdar et bizi BAT ne zamandı senin?

Saol canım bir sonraki yumurtlamamda, yani bayramdan hemen önce veya bayrama denk gelecek sanırım.
Sen de gelişmelerinden haberdar et bizi BAT ne zamandı senin?
Hadi hayirlisi insallah..biraz kafani dinle transfer oncesi..surekli doktora gitmek insani yoruyor..
Ben 13 haziranda kanda baktircam..adetin 23. asilamanin 13.gunu oluyor..benim o gun netlesir yazarim burdan..

Hadi hayirlisi insallah..biraz kafani dinle transfer oncesi..surekli doktora gitmek insani yoruyor..
Ben 13 haziranda kanda baktircam..adetin 23. asilamanin 13.gunu oluyor..benim o gun netlesir yazarim burdan..
sağol canım bende kist çıktı ve doğum kontrol hapına başladım tezatlığa bak :) senden gelecek güzel haberler için dualarım seninle..

B bursa_83 canım keçi boynuzu özünde tavsiye ettiğim bir marka var mı? Pekmezi yiyemiyorum miğdem kalkıyo artık, bir de özünü deneyeceğim. Ve tabi aktarlarda bulamadım internetten alıcam.

Canim eczaneden aliyorum hünn.... marka . Ben cok sevdim tadini.
Bir kere bittiginde yine eczaneden şahme.... diye bir marka almistim ama onu hic icemedim,esim sevdi onu. Ben yine hünn... ı aldim,digerini esim iciyor.
Özü daha yogun kivamli oldugu icin pekmezden daha faydali canim.

Canim gunaydin.
Ben sahura kadar oturuyorum,sahuru yapip oyle yatiyorum. Yatip tekrar kalkayim desem uyanamam sahura,kafam kalkmaz. O yuzden boyle yapiyorum canim. E 4te uyuyunca da biraz gec uyandim.Ortaligi topladim biraz,geldim:)
Sen neler yapiyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…