Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Selamm canimm..izmirdeyiz dun geldik..yazligi toparlayip temizliyorum yavas yavas..pazartesi 13.gun kan vericem..valla hic merak etmiyorum desemcunku sonuca gore yazi burda geciricez..insallah hayirliysa tutar da kaliriz burda

Ay ne guzel tatil yazlik kafa dinleme
Sen yine de cok yorma kendini.
Insallah tutar da guzel bir tatil gecirirsin

Selamm canimm..izmirdeyiz dun geldik..yazligi toparlayip temizliyorum yavas yavas..pazartesi 13.gun kan vericem..valla hic merak etmiyorum desemcunku sonuca gore yazi burda geciricez..insallah hayirliysa tutar da kaliriz burda
:) valla dün akşam seni düşündüm. Kaç günü kaldı acaba izmirden döndü mü diye.

Güzel haberlerini bekliyoruz bu mübarek ramazan ayında canım....

benim yaş 37
geçen sene haziranda 4-5 yumim vardı
aralık ayında amh 0,16 idi
ocak ayında 3 yumi vardı
nisan ayında tüp bebek yaptık 2 çok küçük yumi vardı, döllendi, 4 hücreli 2.gün transfer edildi kimyasal gebelik oldu
yarın başka bir dr ile yumurta takibini konuşacağım hayırlısı artık...

Allahım 37-38 yaşında bu AMH neden düşüyor bu kadar. ( 48 yaşında amh iyi olanlar var ya benim yine hepinizden kötü 0.08 ( sen aret beyde mi tedavi olmuştun canım yoksa bülent beyde mi?

Canim emin ol yalniz degilsin,bu yazdigin duygulari hepimiz yasiyoruz,en azindan ben yasiyorum. Benim hicbir sosyal sayfam yok ama disarda gordugum cocuklar beni benden aliyor. Gecen gun avm ye gittik. Aman allahim her yer cocuk,bebek. Hepsi coook tatli. Yani diyorum herkes mi cok dogurgan,bir tek bizde mi yok.
Tedavi olmaktan ve dua etmekten baska yapabilecegim bisey yok.

Sadece ilk muayenede bulent hocayi goruyorsunuz,sonra diger hocalarla devam ediyorsunuz diye duymustum,oyle mi?
Ben de aret beye gittim son tedavide.

Ewet canım öyle ama ben ısrarla Bülent Hocayı istedim.. Kendisinede şunu söyledim. İstanbulun göbeğinde oturuyorum. Size ben bu paraları verebiliyorsam diğer hastanelerde verebilirim. Bu hastaneye Bülent Hoca için geliyorum. Ayşe fatma için gelmiyorum dedim.. İkna oldular.. Bülent Hoca girdi.. Ama Bülent Hoca Aret Kamar gibi değil. Ben Aret hocayı daha çok sevdim açıkcası.. Bülent Hocaya bidaha gitmem...

Sende çok mücadele vermişsin canım mesajlarından biliyorum. Rabbim dilerim dualarımızı kabul eder...

Canim nerelerdesin kac gundur,yoksun?
Kafani mi dinliyosun?

Bu forumu bu yüzden seviyorum işte. Bunları okudukça insan bilgi sahibi oluyor. Ben de Bülent beye gidecektim vazgeçtim Aret beye aldım randevu.. Hakkımızda hayırlısı inşallah.

Allahım 37-38 yaşında bu AMH neden düşüyor bu kadar. ( 48 yaşında amh iyi olanlar var ya benim yine hepinizden kötü 0.08 ( sen aret beyde mi tedavi olmuştun canım yoksa bülent beyde mi?
ben de üzülüyorum bu duruma 40 yaş üstü kadınların yumurta sayılarını gördükçe, benim dr ahmet erdem di. Tekrar tüp yapmaya cesaretim yok kalite durumu böyleyse resmen piyango benim için bu iş, bir sürü takviye kullanmıştım 2-3 ay öncesinde.. sonuç azalan yumi sayısı oldu. Şimdi beni takip edecek bir dr arayışındayım yarın bir görüşmem var, ilaç + çatlatma iğnesi ile 6 ay kadar şans tanıyacağım kendime..

Canim 32 yim ama amh 0.18 .
Malesef yasla ilgili degil.
Haklısın canım hadi ben geç kaldım bu işte diyorum daha erken davranmalıydım ama senin daha yaşın 32 ama en azından sigara içmiyorsun yaşında genç olduğu için inşallah bir an önce sonuç alırsın..

Canım sigara içiyor musunuz? ilk başladığın zaman amh değerin kaçtı ve ne kadarlık bir düşüş oldu? inşallah sonuç alırsın bu 6 ay içinde. benim arkadaşım 0.01 ile hamile kaldı kendiliğinden. o benim tek umudum oldu inanın her gün bana yazıyor moral veriyor. yani 20 yumurta ile de olmuyor bazen veya 1 yumurtayla da oluyor işte. nasip.

Sende çok mücadele vermişsin canım mesajlarından biliyorum. Rabbim dilerim dualarımızı kabul eder...

Aminnn canim.
Yani canim asilama dahil 5 negatif var. Emin ol yorgunum cok ama yine de kendimi motive etmeye calisiyorum. Olacak olacak diye kendimi inandirmaya calisiyorum. Her dakika dua ediyorum.
Tek tek hepinizin ismiyle size de dua ediyorum. Insallah rabbim cabamizi görür.
Bi hikaye vardi. Yanlis hatirliyorsam beni düzeltin lütfen. Bir aile bir gun onemli zatlardan veya peygamberlerden biriyle karsilasmis. Rabbime sorar misin bizim cocugumuz olacak mi. Rabbim de ben onlara cocuk yazmadim demis. Aradan yillar gecmis. O zat bu aileyi yanlarinda bir cocukla gormus ve bu cocugun o ciftin cocugu olduguni ogrenmis. Allaha bu ciftin cocuklari olmayacakti hani diye sormus. Rabbim de bu kullarim bana dua etmekten vazgecmedi,hep istediler,ben de onlara bu cocugu verdim demis.
Moralim bozulunca hep bunu dusunuyorum ve rabbim ol derse olur diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…