Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İnşallah tatlim hepimizin gönlüne gore versin Rabbim, büyüden de ziyade, o kadar silikti ki 2. Çizgi, azıcık daha emin olayım istiyorum, sonra çok üzülüyorum
montecim 2. çizgi silikte olsa bende sen % 100 HAMİŞSİN. burda topiklerde okudum. 2. çizgi çok belirsiz olupta hamile olanları. ay şimdiden içimi bir sevinç kapladı.

montecim 2. çizgi silikte olsa bende sen % 100 HAMİŞSİN. burda topiklerde okudum. 2. çizgi çok belirsiz olupta hamile olanları. ay şimdiden içimi bir sevinç kapladı.
aynennn şiştikk burdaaa hamiledir inşşş su testı yapsa hepimiz rahat nefes alcaz valla sabah saat 6 da namza kalktımm dırek grdm merakımdan naptı monte testı dıyee o derece heyecan yaptm

hımm anlam cnm şansın acık olsun aynenn ilk basta sölememen ıyı olmus kendın halledebılıomusun bak bi en son kocalar duyar malumm
Herşeyin kocalara söylenilmeyeceğini öğrendim canım. söylenmem temiz bir fırça yememden başka bir işe yaramayacak. bu hafta içi eczaneden şansımı deneyeceğim. olmazsa önümüzdeki hafta sonu izmire gidip halledeceğim.

aaynennn cnmm enn iyisi bende herseyı sölemem kocama kızabılecegı şeyleri erkekler öküzdür anlamazlar insanlık halinden

kesinlikle öküzler canım. aynı şeyi kendileri yapsalar birşey olmuyor ama biz yaptık mı tmm artık
aynenn kesınlıkle katılıyorum canım sana işte napalımmm bunları böle kabul etcez madem bunlar böyle bızde onlara herseyi söylemeyızz artık eşim on gundur cok yogun yüzünü yatmadan yatmaya göruorm o derece ilk defa bugun erken geldi konustukk bırazzz ilşkiyi cok erken bıraktık biz pişman oldm bıraz yumurta catladktan bır gun sonra daha ilşki oldu dahada olmadı on gün oldu yani keske erken bırakmaasaydk dedm

aynennn şiştikk burdaaa hamiledir inşşş su testı yapsa hepimiz rahat nefes alcaz valla sabah saat 6 da namza kalktımm dırek grdm merakımdan naptı monte testı dıyee o derece heyecan yaptm
Kuzum gece 2 den sonra yattım sirf sana ve size söz verdim diye 6 da kalkıp test yaptım, benim için de vakit geçmiyor ama anla lütfen daha fazla stres olmak istemiyorum.1-2 gün daha sabir

Kuzum gece 2 den sonra yattım sirf sana ve size söz verdim diye 6 da kalkıp test yaptım, benim için de vakit geçmiyor ama anla lütfen daha fazla stres olmak istemiyorum.1-2 gün daha sabir
saoll cnmmm bnm ıcın erken kalktın bekleyelım bır iki gün daha bakalım neler olck bu arada dıkkat et hareketlerıne ne olur ne olmaz

Vallahi sana sozumu tutmak için uğraştım. :) çok seviyorum hepinizi, inşallah hepimiz dileklerimize kavusuruz en kısa zamanda
inşaallahh canım inşaallh ben ınnanıyorum bu ay olmazsa bırdahaki ay birimizden birinden iyi habwerler gelicek henüzz yolun cok basındayızz bak montecım ne olursa olsun üzülmek yok bak bnm sınavımada daha 5 gun var bu ay olmazsa önmzdeki ayy daha cokk calısıp cabalıcaz

montecim bu ay hamile. bernacım sende bu ay olmazsa önümüzdeki ay hamile kalacaksın. benim içime doğuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…