Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İnşallah tatlim çok zor bi bekleyişmis
testı yaptıkdan 30 dk sonra cıkan sonuc dogru sonuc degıldır ama sız ne zaman baktınız[/QUOTE]
Canim geçen ay 10 gün banyo dolabında kalmış yine tek çizgiydi, sonuç değişmiyor, sabah farkedemedim sanırım los ışıkta

bak az önce bı yazı okudum kadının bırı adet gunune yakın ıdrar testı yapmıs negatf cıkmıs ertesı gun lekelenmesı olmus adet oldugunu sanmıss leklenme kesılınce doktorunu aramıss bı kan testı yapmıslar hamıleymiş

Canim idrar bir derece de kan testi sonucu çok yıkıcı oluyor, idrarda koyu çift çizgiyi gormeden yapmak istemiyorum. Gecen aydan biliyorum
o zaman normal evde yapılan ıdrar testındn yap bekle baya bı bak ıkı gun daha gelmezse adet o zaman kan yap bır an evvel ne oldugunu ögren ki sende ona göre harekt et cnm doktora vs gt

o zaman normal evde yapılan ıdrar testındn yap bekle baya bı bak ıkı gun daha gelmezse adet o zaman kan yap bır an evvel ne oldugunu ögren ki sende ona göre harekt et cnm doktora vs gt
Öyle yapıcam canim yarın sabah da yapayım bakalım ne çıkacak... Düşünmemeye çalışıyorum çok zor bi surec

Öyle yapıcam canim yarın sabah da yapayım bakalım ne çıkacak... Düşünmemeye çalışıyorum çok zor bi surec
illa sabahki ilk ıdrarla yapmak zorunda degılısın evet net netıce oluo fakat biyerde okumustum ilk idrar la geceden bişey birikiomuş yanlıs sonuc verebılıoms aksamada yapabılırsın

X