Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inşallah canım. benim çarem tüp bebek. inşallah hüsrana uğramam.
Canim benim karamsar olma lütfen alicaz o bebislerimizi kucağımiza Allahın izni ile... Bu işleri planlı yapmak çok kotuymus habersiz geliverse bebislerimiz iyi olacak, 2 gundur yaşadığım stresi ben bilirim, wC de regl gelecek diye aklım çıkıyor, bu umut bile güzel, kaybetmek istemiyor insan

aahh canım bnm kıyamamm sana bak regl gelırse bıle üzülme inş gelmez ama üzülmee bu ay olmaz bırdahakı ay olurr ne hastalıklar var umutsuz vaka degılızki umut olucaz tam aksinee

aahh canım bnm kıyamamm sana bak regl gelırse bıle üzülme inş gelmez ama üzülmee bu ay olmaz bırdahakı ay olurr ne hastalıklar var umutsuz vaka degılızki umut olucaz tam aksinee
Bebeğim stresim su, hamis değilsem regl niye gelmiyor? Vucudum su toplamış gibi, çok sistim ve çok rahatsız hissediyorum, patlayacak gibiyim. Ellerim ayakların yüzüm şiş midem yanıyor, kayniyor, atesim var, hormonlardan mi bilmiyorum içim urperiyor sürekli, çok mutsuz ve çok boş hissediyorum. Belirsizlik çok köyü

anlıyorumm snı yarın ıdrar testı yapcakmısın? yoksa beklıcekmısın kan için

Montecim yaptılar su kan testini. Bak bizde stres olduk. Acı bize

Kızlar, merakta kalmayın, sanırım hamileyim tekrar idrar testi yaptım ve 2. Hayalet çizgi çıktı, ciplak gözle oldukça belirgin ama fotoda çıkmıyor, ilk defa bu kadar net hamileyim diyebiliyorum sanırım.

Ama hala haykiramiyorum... Esimle şok yaşıyoruz, su an derdim kimyasal gebelik mi, dış gebelik olabilir mi... Yahu ne kadar zormus bu işler Allahım. Fotoyu eklemeye calisacagim ama fotodan daha belirgin ciplak göz ile, bakın bakalım siz de

Eklentiler

• IMG-20151122-WA0001.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 68
Sakin ol fotoda belli olmuo az bisey belli tam emin olamadm eşine şuan bisey söyleme sabah kan ver hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…