Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ovülasyon testını kendın mı yaptın

iyi ki varsın monte cristo peşindeyim. biz elimizden geleni yapalım da rabbim ol derse olur. gerisi hikaye.
aynen öyle kuzum yaaa, siz de iyi ki varsınız bak birlikten güç doğarmış, asla ve asla sıkma canını, her şey Allahtan... dün eşim dediki vardır bunda da bir hayır neler görüyoruz doğumda ölen anneler, hayırsız evlatlar, katil çocuklar, Rabbimin bildiği vardır, vermezse de en iyisini biliyordur, şans fazla zorlamaya gelmez dedi, bence de çok haklı, biz elimizden geleni yapalım gerisini Allah'a bırakalım, bizim için en hayırlısını verecektir illaki

aynnnn cnm hayırlısı herseyın

oyy o da sıkıntılı bi durum, sen nasıl takip ediyorsun ovulasyon sürecini?
yumurta takıbı yaptırıyorum doktrda klomen kullanıyorum yumurtaları buyutuo tabı benmde bunyem yeterse tam catlamaya yakın zamanlar doktorum bır hafta gun aşırı ilşkiye gir dıo o sekılde yapıyorm gecen ay oyle yaptk ama tutmadı işte sadece o gunler yapmak da olmuyo adetten snrad hemen snra cok yuksekmış mesela oyle duydum ama maalesef

herkesin değişiyor demekki, adet öncesi ilişkiye girip hamile kalan da çok duydum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…