Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba herkese, Estrofem kullanma konusunda ne durumdasınız?Merkez kalp atışlarını duyana kadar devam dedi ama ilacın prospektüsü tam bir kabus.Ne yapacağımı şaşırdım

Doktorlardan daha iyi bilemeyiz. Onlar bi sebep için kullan demişlerdir. Doktorunuza inanın.

Estrofem kalp atışı duyulan kadar kullanılıyor hatta bazıları 12 . Haftaya kadar kullanıyor . Günde kaç tane içiyorsun. Ben de hiç sevmiyorum o hapı .

Estrofem kalp atışı duyulan kadar kullanılıyor hatta bazıları 12 . Haftaya kadar kullanıyor . Günde kaç tane içiyorsun. Ben de hiç sevmiyorum o hapı .

benim kontrole daha 10 gün var şu an 5 haftalık 10 güne kalbi atar nasipse diyorum, bu sürede fazla kullanmaktan korkuyorum.Bir de günde 3 adet içiyorum, özellikle yabancı yayınlarda hamilelikte estrofem kullanımı resmen canavar gibi gösterilmiş.Pofff

Canim ben 6 tane içiyordum birqz erken git belki duyarsın bırakırsın.

Canim ben 6 tane içiyordum birqz erken git belki duyarsın bırakırsın.
Şimdi de dondurulmuş embriyo transferinde kullanmanın yararı ile ilgili yayınlar çıkıyor karşıma, ay şaka gibi ne yapacağımı şaşırdım.Dediğin gibi daha erken gitmek iyi olacak sanırım.

Şimdi de dondurulmuş embriyo transferinde kullanmanın yararı ile ilgili yayınlar çıkıyor karşıma, ay şaka gibi ne yapacağımı şaşırdım.Dediğin gibi daha erken gitmek iyi olacak sanırım.
Ben 6 haftalikken bırakmıştım . Rahim için veriyorlar çok düşünme bunları . Normal hamilr kalsam vudumuz doğal salgiliyor ama bizimki tup bebek . Hatta hamileyken kortizonda salgiliypr vücut ama biz onu da hap olarak aldık

Kızlar bugün testi tekrarladım 200 çıktı az önce kahverengi akıntı geldi doktorum progeston iğne vermişti ewde hazır dursun kanama olursa vurulcak dedi canım sıkıldı leke gelince şimdi o iğneden vurulcam

canım endişelenme benimde kahverengi kırmızıya dönen lekelenmem oldu. sürekli gidip test yaptırıyordum değerim düşüyor mu diye. merkezle görüştün mü bana coraspini bıraktırmışlardı birde progestan iğne yaptırıyorsan fitil kullanmaman gerektiğini söylemişlerdir dimi?

Canım iğneyi her zaman vurulmucam kanama olursa vurulcam yoksa hapı içicem ben zaten az geldi şimdi kesildi gelmedi cok şükür hay allahım hiç sıkıntımız bitmiyor ya perşembe gibi testi tekrar yapıcaz bugün maşallah cok iyi tahlilim

O lekeler insanın sinirini bozuyor ama korkma . Ultrasonda bakıldığında kese etrafında değilse kanama alanı sorun yok . Asprin de kanama yapiyor

hapı içicem derken? progestanı fitil olarak vermediler mi?

Kızlar ben tüpten önce kan pihtilasmasina baktırmıştım mersin Üniversitesinde mthfr 1298 ve 677 Faktör V leiden heterozigot çıkmıştı . Faktör V leiden çok önemli bir gen . Kayiptan sonra adana baskent Hematolojiye gittim ne var ne yok bakilsin diye orda faktör V leiden normal çıktı ben şok neyse doktora söyledim böyle böyle diye test tekrar edilecek ama ben mersine güvenmiyorum . Genler farklı çıkmaz. Şikayetçi olacağım. Kime güvenelim bilemedik.

canım bu genler hakkında bilgim yok ama hem önemli hem iki farklı sonuç.. mutlaka şikayet edin, kimbilir kaç kişinin canı yandı bu yüzden

hapı içicem derken? progestanı fitil olarak vermediler mi?
Canım az önce doktorumu aradım sordum iğneyi akıntın oldugu için vurduk hapa dewam dedi hapı ben vajinalden yapıyorum ewet ama nerdeyse hepsi geri cıkıyor bi zaman sonra diyebilirim doktorum onun hap oldugunu içebilicegimi söyledi bi arkadaşımda hamile oda içiyor benim için böle daha iyi olucak iş yerinde oldugum zamanda attım hep cıktı o yüzden tatlım

Senin cıkmıyormu zaten ufak bi hap cıkana bakınca yani kalan cok az gibi bi şey yani

Şöyle söylym canım 12 gen var ve en onemsenen gen faktör V . Esim dava açalım diyor
Canım leke gibide değil kanda değil akıntı gibi açık kahverengi bugün hiç dinlenemdim yürüdümde ondanmı oldu bilemedim canım genlerden bende hiç bişey anlamam yorum yapamıcam ama eğer yanlış bişey varsa kesinlikle şikayet et

Şöyle söylym canım 12 gen var ve en onemsenen gen faktör V . Esim dava açalım diyor
bencede açın. sonuçta haklısınız ve şikayetle belki bi uyarı alacak olan sorumlu dava ile iyi bir ders almış olur. sen peki bir daha hamile kalırsan yine kan sulandırıcı kullanacak mısın?

Senin cıkmıyormu zaten ufak bi hap cıkana bakınca yani kalan cok az gibi bi şey yani
canım fitil olarak kullanıyorum hala. hap olarak içilince emilimi az oluyor diye biliyorum. fitili koyduktan sonra genelde uzanıyorum ama dışarda kalabalıkta olduğum zamanlarda da hemen oturup bi süre kalkmıyorum. ilk yarım saat bişey gelmiyor sonra dıştaki o yumuşak kısım erimiş olarak çıkıyor ama ben onu hiçbir zaman ilaç geri geliyor diye düşünmedim.

Canım valla bende içince daha etkili olucak diye düşünüyorum çünkü yani ufacık bi hap geri geleni görünce hapın tamamı geliyo gibi geldi bana doktorumada söyleyince oral olarak kullan dedi ve şimdi öyle kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…