Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

N nesersot canım sen şimdi kaç aylık oldun fitil olarak kullanmayı beceremedim hep geri cıktı o yüzdende bi yararı olmaz diye oral olarak kullanayım artık yan etkisi olursa vajinal yaparım poff napayım P Promethea tatlım artık kayısı kompostasına dayanacam

Kızlar merkeze söyledim sonuçlarımı geri aradılar artışlarınız gayet iyi bir daha test yapmanıza gerek yok dediler ben burdaki doktoruma gittiğimi söyledim tmm o doktorunuza dewam edebilirsiniz dedi lekelenmem içinde korkulcak bişey yok o olabilir dedi dün kendi doktorumda 13 ne ultrasyon günü verdi tahminimce o gün görebiliriz dedi bana erken geldi ama artılın yüksek dedi sizcede erken değilmi

fitil olarak tavsiye ediliyo merkezden hep ama sen bilirsin insallah fazla bi yan etkisini gormezsin 12. haftaya kadar kullaniliyo progestan

ben simdi 13+3 gunlugum 3 aylik gibi diyebiliriz

fitil olarak tavsiye ediliyo merkezden hep ama sen bilirsin insallah fazla bi yan etkisini gormezsin 12. haftaya kadar kullaniliyo progestan

ben simdi 13+3 gunlugum 3 aylik gibi diyebiliriz
Allah tamamına erdirsin sağlıklı eli ayağı düzgün kucağına almayı nasip etsin inşallah fitile geri döndüm bugün konuştukta onun emdigi yeter falan dediler

kızlar inanılmaz mutlu oldum ne kadar çok hamile haberi var darısı bizlerin başına inşallah bebegim ve ben4141 çok sevindim cnm inşallah herşeyler çok çok güzel olur ... dün itibariyle iğnelerime başladım ben de dua edin :)

Merhaba, grupta hamileler var ama dondurulmuş transferiyle kalanlar varsa yardımcı olabilir mi?Ben 20 Şubatta 5. gün embriyosu transferi ile hamileyim acaba gebelik haftamı nasıl hesaplamalıyım bilen var mı?

İigünler arkadaşlar daha öncede yazmıştım burda hsg filmimi mail yoluyla brüksel tüp bebek merkezine gönderdim rahim şeklinin T şeklinde olduğunu yazmışlar aranızda bunun için histeroskopi olan var mı ilk işlemde düzeldi mi???

Yücel bey histeroskopi konusunda çok iyi bir doktor diye biliyorum . Birçok kişi de duydum t rahim düzeliyor . İnşallah seninde düzelir

Yücel bey histeroskopi konusunda çok iyi bir doktor diye biliyorum . Birçok kişi de duydum t rahim düzeliyor . İnşallah seninde düzelir
evet Yücel hocanın bu alanda çok ii olduğunu biliyorum Allah nasib ederse en kısa zaman da gidicem ve inşallah tek seferde düzelir

Merhaba, grupta hamileler var ama dondurulmuş transferiyle kalanlar varsa yardımcı olabilir mi?Ben 20 Şubatta 5. gün embriyosu transferi ile hamileyim acaba gebelik haftamı nasıl hesaplamalıyım bilen var mı?
canım ben dondurulmuşla hamile kaldım ama farketmiyor her zaman son adet tarihine göre hesaplanıyor

merhaba canım. benim rahmim Y şeklindeydi ve histeroskopi ile halletti yücel hoca.

Canım teşekkür ederim inşallah sendende güzel haberler alırız tedavin hayırlı olsundaha önce yaptırmışmıydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…