Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

hulya35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
442
6
Merhaba arkadaslar.Bruksel tup bebek merkezi hakkinda bilgisi olan var mi,Basari durumu mikro fiyati edindiginiz izlenimler basarili olanla.Lutfen bilgi verirseniz sevinirim.Benim problemim embryolarin bolunmeyip parcalanmasi.Bu yuzden Izmir den cikip Istanbul yada Ankara dusunuyorum.Sanirim bu merkez bu konuda iyiymis.Bilgisi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim

Bruksel Tup bebek merkezinin kurucu dr.u da Yucel Karamanmis.Bilgisi olan arkadaslar lutfen paylasirsaniz sevinirim

canım ben ilk mikro denememi burukselde yaptırdım benim sorunum eşim kaynaklıydı başarılı olundu ama 7. haftamda düşük ile sonuçlandı banim tedavimi ayni merkezin doktorlarından Mehmet Ali Akman yapmıştı merkez çok güven verici doktorları ve personelide öyle bu yönden tavsiye ederim ama fiyat konusunda yardımcı olamaycam çünkü kısa protokol var uzun protokol var sana hangisinin hangi ilaçların kulanılacağı oraya gidince beli olacak benim tedavim geçen yıl yaklaşık 3500-4000dolar civarı tutu.Yardımcı ola bildiysem sevinirim.

Sagol arkadasim.Size de IMCI denilen sperm secme yontemi mi uyggulandimi .Co kultur uygulandi mi.Konaklama icin bir duzenleri var mi.Verdigin bilgiler icin tesekkur ederim.Bana burayi Izmir de bir kadin dogumcu onerdi.Embryoalrimda fragmantasyon var.Kulupte buranin hic adini duymadim.Arastiriyorum.Cunku Istanbul oldukca pahali mikroda.Dogru yeri bulmaya calisiyorum.Insallah hayirlisi olur.Siz tekrar deneyecekmisiniz.Hepimize bol sans

hulya35 daha oncede bruksel ve yucel kahraman hakkında konusmustuk eskı sayfaları acarsan ıstedıgın bılgılere ulasırsın benım duydugum ve bıldıgım kadarıyla dogrulugunu bılmm turkıyenın en ıyı sayılı merkezlerınden bırıymıs ama dedıgım gbı oncekı sayfaları arastır bı
bol sans sana umarınm hersey yolunda gıder ve pzıtıf sonuc alırsın

yücel hoca çok iyi ekibide benim ikinci tüp bebegim tuttu fakat sekizinci hafta kaybettim bebegimi çünkü kalbi atmadı ama hüsamettin bey embriyolog serap hanım hemşierleri pınar hanım çok iyiler istersen belçikada bile yaparsın tedavini çünkü hoca haftanın belli günleri belçikada belli günleri türkiyede çok babacan allah kolaylık versin rabbim rahmetini üzerimizden eksik etmesin

kızlar lütfen brüksel tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olanlar paylaşın lütfen

ben bruksel tup bebek merkezinde dr. yücel karaman tarafından tüp bebek tedavisi görmüş biri olarak diyebilirimki türkiyede işini dürüstçe ve hakkıyla yapan tek yer. yücel bey zaten dünya tatlısı bir insan ve eğer araştırırsanız histeroskopik ameliyatlarda ne kadar başarılı olduğunu boşuna tüp bebek yapıpda zamanınızı ve paranızı almadığını görürsünüz. tedavi görürken bu sayfalarda isimleri geçen meşhur dr. ların hastalarını histeroskopi ve laproskopik ameliyatlar için yücel karamana gönderdiklerine bire bir şahit oldum. beni en çok etkileyen tarafı dürüstlüğü ve açık sözlülüğü oldu. isteseniz bile para konuşamazsınız sizede gereksiz şeyler yapıp paranızı almaz. Allah bin kere razı olsun kendisinden. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. zaten başarısız olunca denemeleriniz gideceğeniz tek adres olduğunu göreceksiniz. saygılarımla.

ben bruksel tup bebek merkezinde dr. yücel karaman tarafından tüp bebek tedavisi görmüş biri olarak diyebilirimki türkiyede işini dürüstçe ve hakkıyla yapan tek yer. yücel bey zaten dünya tatlısı bir insan ve eğer araştırırsanız histeroskopik ameliyatlarda ne kadar başarılı olduğunu boşuna tüp bebek yapıpda zamanınızı ve paranızı almadığını görürsünüz. tedavi görürken bu sayfalarda isimleri geçen meşhur dr. ların hastalarını histeroskopi ve laproskopik ameliyatlar için yücel karamana gönderdiklerine bire bir şahit oldum. beni en çok etkileyen tarafı dürüstlüğü ve açık sözlülüğü oldu. isteseniz bile para konuşamazsınız sizede gereksiz şeyler yapıp paranızı almaz. Allah bin kere razı olsun kendisinden. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. zaten başarısız olunca denemeleriniz gideceğeniz tek adres olduğunu göreceksiniz. saygılarımla.

Bu merkezde bebişine kavuşabildin mi canım?Ayrıca tedavi ücreti nedir?

merhaba canımm ben bu ay uygulama yaptırdımm orda ne konuda bılgı ıstıyorsun yardımcı olabılırımm

bende hidrosalpenks var drum yücel hocaayı tavsiye etti perşembe günü randewum var oraya gidicem muayeneücreti 250tl dedi ameliyat olamm gerekiyor hem tek tüpümde hidrosalpenks var hemde rahmimde şekil bozukluğu var ve bu yüzden düşük yapmıştım onunda ameliyatla düzelmesi gerekiyor yani aynı anda laproskopi ve histeroskopi yapılacak fiyatlarını merak ediyorum sigortam yok bilgisi olan varsa ve cvplarsa sevinirim perşembeye kadar dayanamıyorum

Ben geçen ay Brüksel Tüp Bebek Merkezi'nde ilk denememi yaptım. Yücel Hocamın insanlığına, babacanlığına ve işinin ehli olduğuna emin olabilirsiniz. Hüsamettin Bey de çok iyi bir doktor. Hemşireleri çok ilgililer, kısacası harika bir ekip.ınsana gerçekten özel olduğunu, bir ticarethanede olmadığını hissettiriyorlar. Histeroskopi ile ilgili başka hastanelerde seminer falan veriyorlar. Embriyologları Fatih Bey işinde çok iyi. Ehil ellerde tedavi olmak istiyorsanız kesinlikle orayı tercih edin. Her operasyonun fiyatı ayrı tabii, merkezden Zehra Hanım fiyatla ilgili bilgilendiriyor. Herkese bol şanslar arkadaşlar.

bende 3 tüp bebek denememi orda yaptım şuanda hamileyim allaha şükür yücel hocam hüsametin bey çok ii doktorlar tavsiye ederim çok memnum kaldım allah her istiyene versin bebiş

slmlr arkadaslar,

ben almanyadan yücel beyde tedavi olmak istiyorum, aceba bilgisi olan var mi?
Ilk denemem negatif len sonuclandi :kızgın:
simdiden tskr ederim

slmlr arkadaslar,

ben almanyadan yücel beyde tedavi olmak istiyorum, aceba bilgisi olan var mi?
Ilk denemem negatif len sonuclandi :kızgın:
simdiden tskr ederim

bence git canım pişman olmazsın ben ilk ikisini başaka merkezde denedim 3 tüp bebegimi bürüksel tüp bebek merkezinde denedim IMSI işlemiyle allaha şükür ikizlere hamileyim taviseye ederim:emir_bebek::emir_bebek:

ben de bu cumartesi yücel bey e gideceğim. belki histeroskopi geçirmem gerekecek ve bu işlemi bana yanlış yol gösteren, geçen sene kürtajda parça kalması üzerine (ilki başka dr) 2. kürtajı yapıp rahmi temizleyen, bu sene de ısrarla kürtajdan sonra 3 ay lekelenmem oldu sonra da birkaç ayda rengi düzeldi dememe rağmen tüp öncesi hsg falan istemeyen kimyasal gebelik sonucunda benim ısrarımla rahim filmi çektiren sonra da rahimde az yapışıklık gözüküyor diyip film ile ancak kontrole çağıran doktorum ile yapmak isemiyorum. üstelik ben onu bahçeci güvenilir ve tecrübeli bir hastane diye seçmiştim. kötükedihüso burada okuduklarımdan yücel bey gitmeye karar verdim. inşallah allah yanıltmaz

slm arkadaşlar bende 2.tüpbebegi düşünüyoruz birinde negatif oldu.2.araştırma yapıyorum ve yorumlarınız dikkatımı çekti.Biraz bilgilendirrimisiniz fiyat konusunda şehir dışından gelen hastalar için konaklama yeri varmı?En önemlisi ilgileri ve başarıları tabiki şimdiden tşklr

Arkadaslar Bruksel de Yucel Beye giden yeni hasta yok mu.Bize histeroskopi olan varsa da orada, anlatsa mikro tecrubesi varsa paylassa tecrubelerinize ihtiyacimiz var

Arkadaslar Bruksel de Yucel Beye giden yeni hasta yok mu.Bize histeroskopi olan varsa da orada, anlatsa mikro tecrubesi varsa paylassa tecrubelerinize ihtiyacimiz var

canım sen karar veremedin mi? yücel beye her gidene histeroskopi dediği ve 3000 istediği sağlık sigortası onayı ile de ilgilenmediği için ben onu anında sildim. çok paracı gördüm. memorial da bana histeroskopi yapalım dedi ama 2000 lira ve yine tüp kısmı olduğu için sigorta geçmiyordu yaptırmadım. 3 dr size şart değil yapılmasa da olur dedi. sonunda çamlıca medicana faruk vanlıoğlu yapalım içimiz rahat olsun dedi 1500 lira istedi ama yatarak tedavi gösterildi sigorta yüzde yüzünü ödedi ona yaptırdım. 2. tüpü de ya ona ya memoriala ya da kadıköy şifaya yaptıracağım. sen memorial ı neden düşünmüyorsun bilmiyorum ama bir bak. yücel bey çok iyi bir dr olabilir ama hemen her gidene gerekse gerekmese histeroskopi diyor ve 3000 lira istiyor. bu paraya tüp yapılıyor. insafsızlık yani

X