Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba herkese, Estrofem kullanma konusunda ne durumdasınız?Merkez kalp atışlarını duyana kadar devam dedi ama ilacın prospektüsü tam bir kabus.Ne yapacağımı şaşırdım

Merhaba herkese,
Bu estrofem kullanımına ciddi takmıştım ben.Güvendiğim bir doktordan da aynı bizim merkezin yaptığı gibi, özellikle dondurulmuş embriyo transferinde (FET) estrofemin kanıtlanmış şekilde yararının olduğunu, ayrıca gebelikteki yan etkilerin daha önceki yıllarda kullanımda olan ve ve artık etken madde olarak kullanılmayan sentetik öströjen içeren ilaçlarda gözlemlendiğini bizim kullandığımız estrofemin vücudun ürettiğine yakın olduğundan aynı yan etkilerin beklenmeyeceğini ancak menşei ülke olan abd'de bir etken madde bir kez referans aldı ise prospektüsünde yazma zorunluluğu olduğundan söz etti.Ben rahatladım arkadaşlarım.

Gelecekte bizim gibi kafası karışanlar olur ise diye linki buraya koyuyorum Uzun açıklaması mevcut.

https://www.dominionfertility.com/f...take-it-if-you-are-pregnant-what-should-i-do/

Canım nasılsın sen keseyi gördünmü

D Duygus34 canım nasılsın nasıl gidiyor test gününe az kaldı inşallah hayırlı sonuçlar alırsın sesinde çıkmıyor

İyi gidiyor ama bu akşam biraz sancım vr kasıklarımda belimde. Sanki adet olacakmışım gibi böyle tatlı tatlı ağrım vr. Göğüslerim çok hassas ve şiş bir beden büyüdüler resmen. Bir de ateş basnalarım var. 36.9 36.8 ateşim hep. Yarın dayanamayıp test yaptırsam mı diyorum. 9. Gün olacak yarın. Kararsız kaldım. Negatif olabilir diye de korkuyorum

Ahh gögüsler fena oluyor canım aynı dert bendede var kasık ağrısı falanda oluyo normalde bende hala var bende dayanamadım 8.gün yapmıştım tabiki insan korkuyor ama rabbim yardım ediyo hayırlı sonuçlar alırsın inşallah

Yarın tahlil yaptırcam karar verdim. Sonuçlarını paylaşırım. İnşallah güzel sonuçlar alırım

@kalinkaaa ev işleri bitmedi daha kuzum :))) dön artık
valiente sen nasılsın adetine az kaldı sanırım baslycak misin tedaviye P pembe ucurtma sen neler yapıyorsun sesin cikmiyor sanki :)@ Alya1437 dondurmalarin seni bekliyor bir anca kavusursun onlara inşallah

Kumral-ada canm iyiyim sen nasılsın?regl olmama daha var canm.1.5-2 hafta var nerdeyse:)nası gidiyo canm?senı bende pozitif gordum bu cok iyi bişey:)

Çok heyecan yaptım. Öğretmen arkadaşlarım yaptırma, yarını bekle diyor. Sanırım negatif çıkmasından korkuyorum
O zaman yaptır canım ama yarında heyecan yapıcan bunun kaçışı yok ben sonucu tlfla öğrenmiştim ellerimin titremesinden tlfnu tutamadım hep kötü yönünden düşünme ya pozitif çıkarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…