Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba benim de brüksel tüp bebektw dün 5.gün embriyosu transferi yapıldı. 1.kalite embriyo olduğunu ve uzun süredir bu kadar kalitelisini görmediklerini söylediler. 11 tane yumurtamın 10 tanesini döllediler. 9 yumuttamı da dondurduk. Şimdi bekleme sürecindeyim. 14 martta test yağtıemam gerekiyor. Dün işk defa işin ciddi olduğunu kavradım. Allah çocuk sahibi olmak isteyen herkese sağlıklı,jayırlı evlat versin inşallah

Canım tedavin hayırlı olsun inşallah pozitif sonucu alırsın benimkide cok kaliteliydi 5.gün transfer edildi bugün 8.günüm ama meraklandım kanda gebelik yaptırdım pozitifi gördün stres yapma bol bol dinlen iyi olur inşallah sonucunuda bizlere yaz olurmu

İnşallah hayırlısı olsun. Tamamına erdirsin Allahım. Çarşamba gününe kadr ev istirahatindeyim. 14 martta sonucumu paylaşacağım. Çok heyecanlı bir bekleyiş...

maşallah canım sağlıkla tutunur inşallah, tedavin hayırla neticelensin inş

Aynen canım salı günü tekrar yaptırcam inşallah tamamına erdirsin kucağımıza alalım bebişlerimizi

eejanaika mrb canm nasılsn? Senın dondurulmus transferıydı dıye hatrlıyorm adetinin kacıncı günü transfer oldu cnm hatrlıyomusun?

Günaydın herkese iyi haftalar, arkadaşlar bugün transferin 14. günü oldu, 10 ve 12. günlerde kan testi sonuçlarını bildirdim merkeze, takip burada olursa 17'si gibi USG için gelebilirsiniz dediler ben randevu aldım ilk muayeneye oraya gitmek istiyorum ama aslında takibi bana çok daha yakın başka bir hastanede yaptıracağım.17'sine kadar beklememe gerek var mı sizce?Daha erken gitsem kese görebilir miyiz?

benim 6.haftada vajinal ultrasonla gozuktu kalp atisinida duyduk belki kese gozukebilir istersen git

merhaba tatlım iyiyim teşekkür ederim. adetin 19. günü transferim yapıldı canım. sen bu adetle başlıyor musun tedaviye?
İnşallah canm sımdılık oyle gorunuoyo martn 25-26sı gibi regl olunca düşünüyorz canm suan dogum kontrol hapı kullanıyorm ben kist amelıyatı oldgum icin arayı uzatmak ıstenıyoruz cubku cıkolata kisti tekrarlama ihtimali var diye..yoksa bır ıkı ay daha beklerdık kısmet artık bakalm.tahmınımce benmde 18.gün gibi olur diye dusunuyorm merwk ettm sana sormak ıstedm

sanırım rahim kalınlığına göre karar veriliyor tatlım. inşallah hakkında hayırlısı olsun

Merhaba herkese, Estrofem kullanma konusunda ne durumdasınız?Merkez kalp atışlarını duyana kadar devam dedi ama ilacın prospektüsü tam bir kabus.Ne yapacağımı şaşırdım

Merhaba herkese, Estrofem kullanma konusunda ne durumdasınız?Merkez kalp atışlarını duyana kadar devam dedi ama ilacın prospektüsü tam bir kabus.Ne yapacağımı şaşırdım
canım kalp atışını duyduğumuz kontrolde bıraktırdılar bana. diğer gruplarda arkadaşlara 12.haftaya kadar kullandırdıklarını gördüm. bence bizim uygulama en iyisi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…