Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

bu arada bişey merak ettim biri özel demişsin nasıl yaniii :26:

Özürlü kelimesi kullanmıyorum. O benim için özel bir yavru canım.

kızlarrrrr günaydın nerelerdesiniz kimseler yok
sabah güne mutlu başlladım ama biraz moralim bozuldu yine canlarım yaaa:44:

ya kızlar işte tam karar verdim doktorumu da değişçem.eşim bu sabah randevu almış yine pskyriden.panik atak vardı eşimde
1 yıl kullnadı ilaç bıraktı çocuk düşününce.şimdi uzun yola çıkma korkusu oluştu.doktor yine ilaç vermiş.ben kullanmasını istemiyorum.hem zaten spermlerimiz sorunlu.bu ilaçlarda bozuyorlar.anlamıyorum yaa.ben olsun diye uğraşıyorum.benimde bir sürü psikolojik problemim var.bende panik ataklıyım.her gece rahatsızlanıyorum ama ilaçı redeettim.kendim yenicem dedim.gerçekten de ilaç sadece geçici süreliğine rahatlatıyor.tedavi etmiyor baskılıyor sadece.bunu oda biliyor.şimdi spermlerin sayısı bukadar artmaya başlamışken olur mu yaaa...böyle söylediğimde bana kızıyor

mesajın için sagol canım. 1 yıldır ilaç kullanıyorum. değerlerim 5. 47 sorun olurmu? sence bu değerle başlasam. doktoruma gebelik istediğimi bahsettim ama son ölçüm 5.47

canım yine de gebelikte 2den yukarısını ıstemıyo doktorlar benimki en son 6.02 idi.
ilaç kullanıyorum şimdi işte...
korkulcak bişey yok stres yapma sadece

güzel bi dinle anlat eşine canım benim..
madem biliyo kullanmasın kendini yenmeye çalışsın umarım ikna edebilirsin onu...
dualarım seninle...
benim kanamam hala var ya bugün 8. günüm off bitmiyecek heralde...
işlerim var evde dünden beri giremiyorum ben yokum diye topiği niye boş bırakıyosunuz bakıyımmm

oflucum vallhi topicte kimsecikler yok bakıyorum bende çıkıyorum eşime defalarca bu konuyu konuştuk ama kullanmak istiyorsa eğer seçim yapmak zorunda.ben kendşimden fedakarlıklar veriyorsam bebek için oda vermesi gerekiyor.tabiki sağlık bu önemli eşiminde sağlığı önemli bnim için ama olmuyor işte bol keseden spermciklerimiz olaydı içsin avuç avuç

bencede sen taviz vermişsen kendinden onunda aynı şeyi yapması gerekmez miydi....

offf zaman hiç geçmiyoo...
nedense bi burukluk var bende :26:

canım benim Allah burukluklarının yerini huzurla doldurur inşallah. Bizleri de bu sıkıntılarımız da sabredenlerden eyler inşallah

Aminnnn canım İnşallah...
Sanki hiç ANNE olamayacakmışım gibi geliyor

selam kızlar bende yeni katıldım aranıza...bi türlü devamlı bit opic bulamadım kendime inş. burda birlikte sabırla neşeyle hamiş kalırız.

karamsarlığa düşme sakın inş. bi gün gelicek bizlerde anne olucaz. çatır çatır çatlatıcaz yerli yersiz çocuk muhabbeti açan teyzeleri :):):13::13:

selam canım benim hoşgeldin :)
tanışalım o zaman ne zamandır bebek düşünüyosun...
herhangi bi tedavi görüyo musun....
İNşallah dediğin gibi anne olabiliriz...
İNşallahhhhhhh

selam canım benim hoşgeldin :)
tanışalım o zaman ne zamandır bebek düşünüyosun...
herhangi bi tedavi görüyo musun....
İNşallah dediğin gibi anne olabiliriz...
İNşallahhhhhhh

hoşbulduk canım :):)
ben aslında yeniyim bu yolda bu 4. ayım beklemedeyim.çikolata kistim var 5.5. cm doktor biraz zor gebe kalırsın desede umudumu yitirmiyorum ben. bide sistit oldum ama hiçbi ilaç kullanmıyrm ikisi içinde. bu ayda olmazsa soğan kürü incir kürü hayıt tohumu keçi boynuzu denemeye başlıcam. bide bu ay ovulasyon testtlerini kullandım yumurtlama günü hesabı için bakalım kısmett allahım ne zaman kısmet ederse ozaman inş. haftaya belli olucak bakalım boşmu dolumu bu göbiş :) bu arada 2.5 yıllık evliyim artı 26 yaşındayım :)

okuyabildiğim kadarıyla bi düşüğün olmuş sanırım hiç üzme kendini ondada vardır bi hayır inş. en kısa zamanda müjdeli haberleri alırız senden

canım benim ya insan düşük sonrası böyle karamsarlıklara düşebiliyor. hiç hamile kalmadan hamile kalamayacağım diye endişeleniyor insan. hamile kalıp düşük yapınca hep tekrar edecek gibi geliyor. acın daha çok taze. üzülmen de çok insancıl. zaman her şeyin ilacı gerçekten. Rabbim daha kötü şeylerden korusun.

offf zaman hiç geçmiyoo...
nedense bi burukluk var bende :26:

merhaba cnm bu topiktede buldum seni aynı burukluk bendede var dun doktor kontrolum vardı malsef yine keseyi göremedik degerim ise 1 haftada 26 dan 88 3 yukselmiş kimyasal gebelik yani doktorum vucudumdan kendiliğinden atılacagını söyledi ama beklemek cok zor

umutlu olman ne kadar güzel anlatamam :)...
çikolata kisti cerrahi müdahele gerektiriyo sanırım...
umarım hiçbir şeye gerek kalmadan bu ay gelir bebeğin...
bende 1.5 yıllık evliyim bu ay 2. düşüğümü yaşadım 1.5 aylıktı...
diğeri de geçen sene bu zamanlardaydı yine o 2-3 haftalıktı..
her şeyde hayır vardır diyorum...
umudumu yitirmeden RABBİmden diliyorum...
İSteyen herkese nasip etsin ANNE olmayı....

aynen canım...
bazen o kdar karamsarlık kaplıyo ki beni bunalıyorum iyice...
ne desem ne yapsam boş geliyo...
ama unuttum sayılır olayı...
çevremden hamile doğum haberleri gelince daha bi buruklaşıyo insan...
napalım bizede sıra gelir elbet..

merhaba canım...
yaa senin adına üzüldüm...
gerçi benim kese göründü ama malesef düştü...
üzülme olur mu her kadın kimyasal gebelik geçirirmiş...
umarım en kısa zamanda gelir bebeğin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…