Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

canım 9 ay önce dış gebelikten kürtaj oldum ne düşük olsun bari diyorum aklımın bi yanından çünki hiç hamile kalamamktan iyidir diyorum en azından hamile kalmış olurum diyorum bi yandanda onun acısınada dayanamam diyorum canım allahın güzel isimlerini okumaya çalışıyorum elimden geldiğince meryem suresinide okuyorum ben ama ben hamile kalana kadar okuyacaktımda dün kaynanam 41 gün suya okuyup iç dedi bende şimdi öyle yapıcam inşallah ya varis ya evvel ya mucib el fettah el mütekebbir el musavvir ya semiu bunlarıda tesbih ediyorum bide nette
bakara suresinin 128.ayeti
ali imran suresinin 38 41 arası
enbiya suresi 89 90
meryem suresinin tamamı
hud suresinin 69 76
furkan suresinin 74
araf suresinin 189
şura suresinin 49 50
saffat suresinin 83 113 ve
nuh suresinin 12 ayetlerini okumak gerekiyormuş

geçen ay meryem suresi okuyarak hamile kaldım inanır mısın....
41 gün boyunca okudum...
fazileti çok büyük...
bu ay da başlayabilirim..

oflucum biliyorum takip ettim seni kasım ayı topiğinden..sanada geçmiş olsun canım ama ne güzel gebe kalabildiğini biliyosun.tabi kolay değildir.her işte bir hayır vardır demek düşüyor hepimize.bakalım bir gün geri dönüp bu yazdıklarımız okyacağız kucağımızda beişlerimiz varken ve nekadar da stress yapmışım diyeceğiz inanıyorum.umarım 2012 annleri oluruz hepimiz tabi sağlılka ve hayırlı bebişlerle.çok önemli bu kızlar.benim bi arkadaşım var dı.eşinin spermi hiç yokmuş.olsun da nası olursa oılsun dedim diyor bebgeği şimdi hep makinelere bağlı yaşoıor.yavrucak çok zahmetler çektiler ana kız.halan daha çekıor.kendisi de kabul ediyo zaten ben böyle dedim o yüzden oldu diyor.hamileleri görünce nefret ederdim hepsinden diyo...

bak bende bi örnek veriyim kaynanam anlattı banada... köy hikayelerinden biri bi adamın 5 tane mi ne kızı varmış...
adam demiş ki ALLAHIM bana hayırsız da olsa erkek evlat ver...
RABBİm vermiş ama hayırlısını dilemediği için o kadar hayırsız bi evlat olmuş ki çekmediği kalmamış adamın...
ne olursa olsun bu yüzden hep hayırlısını isteyelim...

güzel dileklerin için sağol canım benim.gerçekten annelik duygusu ile yanıp tutuşmak bu olsa gerek.her sferinde bebek ürünlerini incelemk .önüden bakıp bakıp geçmek bile zoruma gidiyo artık inan.vede çevredeki insanlar artık bana bebeğim olmuyomuş muamaelesi de yapmaya başladılar.yok orada bi türbe vaarmış falan öneride bulunuyorlar bana:KK50::KK50::KK50::KK50:

canım sana şu kadarını söyliyim bu minletin ne ağzı durur be başka bir yeri biri gider öteki gelir varmı bişey hamilemisin yok deyinci garipser hıı yaprlar şurda falan hoca var yok ii bi doktor var... bunları geç RABBİM zamanını yazmış olacak bu belki daha geç olacktr bilemeyizki... minlete kalmaz çocugumuz olmaz evde huzursuzluk vardır... yok efendim kayınvalidesiyle geçinemez kilolusundur zayflarsın kesin bir derdi var demiyo bak nasıl stresrten zayfladı derler derler ve bu böle devam eder oysa minlet senın içini kendi dünyanda yaşadıklarını hiçbir zamn bilmez o yüzden boşver güzelim oluruna bırak bir gün hamile kaldığında ki kalıcaksın ozamn onlarn sana şuan yaptklarını verdikleri tepkileri sen onlara verirsin ha bişey sölemene de gerek yok karnını gere gere gezersiniz bebeşinle :) üzülme bitanm..

canım 9 ay önce dış gebelikten kürtaj oldum ne düşük olsun bari diyorum aklımın bi yanından çünki hiç hamile kalamamktan iyidir diyorum en azından hamile kalmış olurum diyorum bi yandanda onun acısınada dayanamam diyorum canım allahın güzel isimlerini okumaya çalışıyorum elimden geldiğince meryem suresinide okuyorum ben ama ben hamile kalana kadar okuyacaktımda dün kaynanam 41 gün suya okuyup iç dedi bende şimdi öyle yapıcam inşallah ya varis ya evvel ya mucib el fettah el mütekebbir el musavvir ya semiu bunlarıda tesbih ediyorum bide nette
bakara suresinin 128.ayeti
ali imran suresinin 38 41 arası
enbiya suresi 89 90
meryem suresinin tamamı
hud suresinin 69 76
furkan suresinin 74
araf suresinin 189
şura suresinin 49 50
saffat suresinin 83 113 ve
nuh suresinin 12 ayetlerini okumak gerekiyormuş

evet cnm bnde okuyrm bunları RABBM büyük biz isteyelim RABBİM verir elbet... RABBİM sevdiği kullanırına acı keder vermişmiş bakarmış benim kulum dayanabiliyomu isyan ediyomu die o yüzden isyan etmemeli ALLAHtan gelene çare yok biz sadece duamızı edelim ALLAHtan isteyelim o verecektr birgün...

Merhaba
36 yaşındayım biri özel 2 çocuk annesiyim. 3. çocuk düşünüyorum. ancak tsh 4.97 bu halde hamile kalan var mı? görüşlerinize ihtiyacım var. Özel bir bireyin kardeş desteği sizce ne kadar önemli? ayrıca hipotiroidiyim böyle hamileliğe başlayan var mı? herşeye rağmen bebek istiyorum.

geçen ay meryem suresi okuyarak hamile kaldım inanır mısın....
41 gün boyunca okudum...
fazileti çok büyük...
bu ay da başlayabilirim..

herhalde cnm ALLAHın duaları sen bunları okuyark RABBİMden istedin oda gönlüne göre vermiş demekki :)

canlarım beni ya moral oldunuz bu gün bana inanın çok canım sıkkındı.biraz da olsa rahtlıyorum.çünkü bu konuları konuşacak eş dost yok.konuşup anlatma hatasına düşersende anında en ufak bir açığında sana karşı silah olarak kullanıyorlar.burada öyle değil.zaten bu aralar çok stresliyim.annemin ameliyatı falan derken.öncellikte rabbimden sağlık istiyorum.haberlerde okudumuşsunuzdur.19 yaşında 8 aylıkken bebğini doğururken vefat eden anneyi.sağlıklı olmalıyız ki o bebeleri dünyaya getirip onları yanlıs bırakmayalım.stress bizlerin en büyük düşmanı.tüm sevdiklerim ve cümlemize rabbim önce sağlık versin bizlerde sağlıklı ve hayırlı evlatlar dünyaya getirelim inşallh....

canlarım beni ya moral oldunuz bu gün bana inanın çok canım sıkkındı.biraz da olsa rahtlıyorum.çünkü bu konuları konuşacak eş dost yok.konuşup anlatma hatasına düşersende anında en ufak bir açığında sana karşı silah olarak kullanıyorlar.burada öyle değil.zaten bu aralar çok stresliyim.annemin ameliyatı falan derken.öncellikte rabbimden sağlık istiyorum.haberlerde okudumuşsunuzdur.19 yaşında 8 aylıkken bebğini doğururken vefat eden anneyi.sağlıklı olmalıyız ki o bebeleri dünyaya getirip onları yanlıs bırakmayalım.stress bizlerin en büyük düşmanı.tüm sevdiklerim ve cümlemize rabbim önce sağlık versin bizlerde sağlıklı ve hayırlı evlatlar dünyaya getirelim inşallh....

Bu güzel dileklerine kocaman AMİNNN diyorum cnm :)

kızlar size iyi akşamlar ben kaçıyorum işlerim var.:KK3:sizlere doyum olmuyor ama.bu ay topic topic gezmeyeceğim bebek düşüncesini aklımdan atacağım diyordum ama olmadı :KK1:
bu topicten devam bakalım:21::21::21:görüşürüz:KK54:

Merhaba
36 yaşındayım biri özel 2 çocuk annesiyim. 3. çocuk düşünüyorum. ancak tsh 4.97 bu halde hamile kalan var mı? görüşlerinize ihtiyacım var. Özel bir bireyin kardeş desteği sizce ne kadar önemli? ayrıca hipotiroidiyim böyle hamileliğe başlayan var mı? herşeye rağmen bebek istiyorum.

merhaba tatlım tsh kolayca düşüyo ilaç kullanmıyo musun ??
bende hipotiroidmişim yeni öğrendim daha...
gebelik vardı benim geçen ay öyle öğrendim ondan 3 ay önce ölçtürdüm bişey yoktu gebelikte ortaya çıktı
ama ilaca devam ediyorum ilaç bitince kontrolüm var...

herhalde cnm ALLAHın duaları sen bunları okuyark RABBİMden istedin oda gönlüne göre vermiş demekki :)
evet bebeğim....

benim içinde öylee burda rahatlıyorum ben :))...
ne güzel dua ettin öyle bütün kalbimle AMİNNNN diyorum...

kızlar size iyi akşamlar ben kaçıyorum işlerim var.:KK3:sizlere doyum olmuyor ama.bu ay topic topic gezmeyeceğim bebek düşüncesini aklımdan atacağım diyordum ama olmadı :KK1:
bu topicten devam bakalım:21::21::21:görüşürüz:KK54:

iyi akşamlar bebeğim gene gel oldu mu öptüm kocaman :KK19:

Merhaba

bu arada bişey merak ettim biri özel demişsin nasıl yaniii :26:

Maşallah de kuzum benimmm..... :))
sağol canım çoğu kişinin nazarı değdiği için artık liste de yok sadece muhabbet ve bilgi alışverişi yapıcaz bu topicte :)
İNşallah hepimiz anne olacağız :)))

canıım hoşgeldinnnn ama niye üzgünsün yol derken biraz anlatır mısın derdini kuzummmm:26:

canım nazarlıklarla başladım farkındaysannn ama seni kırmayım maşallahta diyeyim
bende bugün adet oldum 2012 ye kaldı umudumuz artık :KK43:

canım nazarlıklarla başladım farkındaysannn ama seni kırmayım maşallahta diyeyim
bende bugün adet oldum 2012 ye kaldı umudumuz artık :KK43:

nazarlıklarını yerim ben senin kuşumm :))
üzülme bak ben üzülmüyorum gören hiç ebbeğini kaybetmiş demiyo her ay yeni umut :)
beraber başlkarız çalışmalara üzülme sen :):KK19:

nazarlıklarını yerim ben senin kuşumm :))
üzülme bak ben üzülmüyorum gören hiç ebbeğini kaybetmiş demiyo her ay yeni umut :)
beraber başlkarız çalışmalara üzülme sen :):KK19:

üzülmüyodum ama bugün arkadaşlarla oturuyoduk çocuklarından bahsetti hepsii sonra banada senin yokya anlamazsın dediler çok zoruma gitti inanki yoksa çok iyiydim:KK14::KK14:

üzülmüyodum ama bugün arkadaşlarla oturuyoduk çocuklarından bahsetti hepsii sonra banada senin yokya anlamazsın dediler çok zoruma gitti inanki yoksa çok iyiydim:KK14::KK14:

bebeğim hangi aklından zoru olan insan dedi sana bunu ayyy çok kızdım şimdi:mad: takma böle insancıkları kafana bak insan bile demiyorum bi takım karşısındaki insanı düşünmeyen insancık onlar sen sakın bozma morelini rabbim kısa zamanda sanada nasip edecek inş sen buna inan yeter üzülme sakın arkadaşım tmm:KK43:

merhaba tatlım tsh kolayca düşüyo ilaç kullanmıyo musun ??
bende hipotiroidmişim yeni öğrendim daha...
gebelik vardı benim geçen ay öyle öğrendim ondan 3 ay önce ölçtürdüm bişey yoktu gebelikte ortaya çıktı
ama ilaca devam ediyorum ilaç bitince kontrolüm var...

mesajın için sagol canım. 1 yıldır ilaç kullanıyorum. değerlerim 5. 47 sorun olurmu? sence bu değerle başlasam. doktoruma gebelik istediğimi bahsettim ama son ölçüm 5.47

X