Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

geçen ay meryem suresi okuyarak hamile kaldım inanır mısın....
41 gün boyunca okudum...
fazileti çok büyük...
bu ay da başlayabilirim..

bak bende bi örnek veriyim kaynanam anlattı banada... köy hikayelerinden biri bi adamın 5 tane mi ne kızı varmış...
adam demiş ki ALLAHIM bana hayırsız da olsa erkek evlat ver...
RABBİm vermiş ama hayırlısını dilemediği için o kadar hayırsız bi evlat olmuş ki çekmediği kalmamış adamın...
ne olursa olsun bu yüzden hep hayırlısını isteyelim...

canım sana şu kadarını söyliyim bu minletin ne ağzı durur be başka bir yeri biri gider öteki gelir varmı bişey hamilemisin yok deyinci garipser hıı yaprlar şurda falan hoca var yok ii bi doktor var... bunları geç RABBİM zamanını yazmış olacak bu belki daha geç olacktr bilemeyizki... minlete kalmaz çocugumuz olmaz evde huzursuzluk vardır... yok efendim kayınvalidesiyle geçinemez kilolusundur zayflarsın kesin bir derdi var demiyo bak nasıl stresrten zayfladı derler derler ve bu böle devam eder oysa minlet senın içini kendi dünyanda yaşadıklarını hiçbir zamn bilmez o yüzden boşver güzelim oluruna bırak bir gün hamile kaldığında ki kalıcaksın ozamn onlarn sana şuan yaptklarını verdikleri tepkileri sen onlara verirsin ha bişey sölemene de gerek yok karnını gere gere gezersiniz bebeşinle :) üzülme bitanm..

evet cnm bnde okuyrm bunları RABBM büyük biz isteyelim RABBİM verir elbet... RABBİM sevdiği kullanırına acı keder vermişmiş bakarmış benim kulum dayanabiliyomu isyan ediyomu die o yüzden isyan etmemeli ALLAHtan gelene çare yok biz sadece duamızı edelim ALLAHtan isteyelim o verecektr birgün...

Merhaba
36 yaşındayım biri özel 2 çocuk annesiyim. 3. çocuk düşünüyorum. ancak tsh 4.97 bu halde hamile kalan var mı? görüşlerinize ihtiyacım var. Özel bir bireyin kardeş desteği sizce ne kadar önemli? ayrıca hipotiroidiyim böyle hamileliğe başlayan var mı? herşeye rağmen bebek istiyorum.

geçen ay meryem suresi okuyarak hamile kaldım inanır mısın....
41 gün boyunca okudum...
fazileti çok büyük...
bu ay da başlayabilirim..

herhalde cnm ALLAHın duaları sen bunları okuyark RABBİMden istedin oda gönlüne göre vermiş demekki :)

canlarım beni ya moral oldunuz bu gün bana inanın çok canım sıkkındı.biraz da olsa rahtlıyorum.çünkü bu konuları konuşacak eş dost yok.konuşup anlatma hatasına düşersende anında en ufak bir açığında sana karşı silah olarak kullanıyorlar.burada öyle değil.zaten bu aralar çok stresliyim.annemin ameliyatı falan derken.öncellikte rabbimden sağlık istiyorum.haberlerde okudumuşsunuzdur.19 yaşında 8 aylıkken bebğini doğururken vefat eden anneyi.sağlıklı olmalıyız ki o bebeleri dünyaya getirip onları yanlıs bırakmayalım.stress bizlerin en büyük düşmanı.tüm sevdiklerim ve cümlemize rabbim önce sağlık versin bizlerde sağlıklı ve hayırlı evlatlar dünyaya getirelim inşallh....

Bu güzel dileklerine kocaman AMİNNN diyorum cnm :)

kızlar size iyi akşamlar ben kaçıyorum işlerim var.sizlere doyum olmuyor ama.bu ay topic topic gezmeyeceğim bebek düşüncesini aklımdan atacağım diyordum ama olmadı
bu topicten devam bakalımgörüşürüz

merhaba tatlım tsh kolayca düşüyo ilaç kullanmıyo musun ??
bende hipotiroidmişim yeni öğrendim daha...
gebelik vardı benim geçen ay öyle öğrendim ondan 3 ay önce ölçtürdüm bişey yoktu gebelikte ortaya çıktı
ama ilaca devam ediyorum ilaç bitince kontrolüm var...

herhalde cnm ALLAHın duaları sen bunları okuyark RABBİMden istedin oda gönlüne göre vermiş demekki :)
evet bebeğim....

benim içinde öylee burda rahatlıyorum ben :))...
ne güzel dua ettin öyle bütün kalbimle AMİNNNN diyorum...

iyi akşamlar bebeğim gene gel oldu mu öptüm kocaman

bu arada bişey merak ettim biri özel demişsin nasıl yaniii :26:

canım nazarlıklarla başladım farkındaysannn ama seni kırmayım maşallahta diyeyim
bende bugün adet oldum 2012 ye kaldı umudumuz artık

canım nazarlıklarla başladım farkındaysannn ama seni kırmayım maşallahta diyeyim
bende bugün adet oldum 2012 ye kaldı umudumuz artık

nazarlıklarını yerim ben senin kuşumm :))
üzülme bak ben üzülmüyorum gören hiç ebbeğini kaybetmiş demiyo her ay yeni umut :)
beraber başlkarız çalışmalara üzülme sen :)

nazarlıklarını yerim ben senin kuşumm :))
üzülme bak ben üzülmüyorum gören hiç ebbeğini kaybetmiş demiyo her ay yeni umut :)
beraber başlkarız çalışmalara üzülme sen :)

üzülmüyodum ama bugün arkadaşlarla oturuyoduk çocuklarından bahsetti hepsii sonra banada senin yokya anlamazsın dediler çok zoruma gitti inanki yoksa çok iyiydim

üzülmüyodum ama bugün arkadaşlarla oturuyoduk çocuklarından bahsetti hepsii sonra banada senin yokya anlamazsın dediler çok zoruma gitti inanki yoksa çok iyiydim

bebeğim hangi aklından zoru olan insan dedi sana bunu ayyy çok kızdım şimdi takma böle insancıkları kafana bak insan bile demiyorum bi takım karşısındaki insanı düşünmeyen insancık onlar sen sakın bozma morelini rabbim kısa zamanda sanada nasip edecek inş sen buna inan yeter üzülme sakın arkadaşım tmm

mesajın için sagol canım. 1 yıldır ilaç kullanıyorum. değerlerim 5. 47 sorun olurmu? sence bu değerle başlasam. doktoruma gebelik istediğimi bahsettim ama son ölçüm 5.47

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…