Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

psikolojin bozulmasın canım benim...
burdaki kızlara lafım yok benim sonuçta hepimiz hamile kalmaya çalışıyoruz....
ama giren çıkan belli olmuyo sonuçta...
ziyaretçiler de oluyo...
o yüzden nazar değiyo bide çok nazar alan biriyim ben...
lafı o yüzden kullandım...

canım geçmiş olsun öncelikle.. seni anlıyorum arkadaşım benden sonra evlendi hemen hamile kaldı...
ama her şey Allahtan nasip kısmet... keşke elimizde olsa da bizim de ole hemen olsa...
adetlerin düzenli mi herhangi bi iltihap enfeksiyon falan var mı rahimde :26:

merhaba arkadaşlar benimde bi sorum olacak benim adetime 10 gün kala kahverengi akıntım oldu bilgisi olan varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

merhaba arkadaşlar benimde bi sorum olacak benim adetime 10 gün kala kahverengi akıntım oldu bilgisi olan varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

merhaba canım
hoşgeldin...
yerleşme kanaması olabilir...
umarım gebesindirrr

yok oflucum düzenli doktora giderim herhangi bir problemimin olmadığını söyledi.eimde sperm sayı problemi vardı ve ileri hareketlilerde sorunumuz vardı sigarayı bıraktık yaklaşık7 ay oldu.büyük ölçüde yüzde yüz arttı sayımız çok şükür.bilemiyorum rabbim hayırlıs ne zamn ise o zman verecek tabiki.doktoruma idip desemmi ki bize bir tedeavi uygula falan desemmi artık yoksa beklemey devam mı etsem bilemedim

merhaba canım
hoşgeldin...
yerleşme kanaması olabilir...
umarım gebesindirrr

huşbulduk canım adetimden önce kahverengi akıntım oldu dört gün ama çok az günde 2,3damla sol kasığımdada ağrı oldu sonra geçti normalde bugün adet günüm ama olmadım bi belirtide yok dün sabah test yapmıştım negatif çıktı

ne güzel çok sevindim hormon testleri yapıldı mı peki sana ?

gebelik belirtilerine çok benziyor...
keşke sabah idrarıyla yapsaydın tekrar...
yaptığın testin markası neydi bu arada control çizgisi kopkoyu kırmızı mı çıkmıştı ?

bu doktorum açıkçası 1 yıl önce sadece progesteron testi yaptı bana.ona bakarak yumurtladığımı ve yumurtamın çatladığını söyledi.birda ha da test falan yapmadı.bi kere baktık orada ıspatladın sen yumurtladığını dedi bana.çok kafam karışık kızlar .burada bı doktoru tavsiye eder herkes ama ne bileyim yaaa.değiştirsemmi ki çok çıkmazlardayım

niye öyle yaptı ki... sadece yumurtlamaya mı bakılıyo....
tsh fsh lh prolaktin e2 t3 t4 progestoron bir sürü hormon testleri var adetin 3. günü bakılıyo bunlara

evt canım biliyorum bende şaşırdım açıkçası.benim o tahlillerime 2 yıl önce gittiğim bi doktor bakmıştı.ogünden bu güne bakılmadı.üstelik ben dedim en son gittiğimde doktoruma dedim hormonlarıma bakmayacakmısınız dedim.sen ispatladın yumurtladığını da çatladığını da dedi bana.bi o testle herşeyi anladı benim doktorumbirde kızlar 2 yıl önce yaptırdığm testte gittiğim dpokotoruda sevmedim hiç çok saçmalamıştı .yumurtlama tembelliği demişti bana ama saçmala dediğim o değil. hemen aşılamaya kalkıştı tedavi etmeden o yüzden ben pek umursamadım onu.akıl verin bana
canlarım yaaa

selam kızlar nasılsınız oflu canım tekrar geçmiş olsun allahım tez zamanda hayırlı bir bebek nasip etsin inşallah canım topiğin hayırlı olsun ya kızlar artık diyorum ki tek hamile kalayımda düşük falan olsun diyorum ya allahım ne dediğimide bilmiyorum ben ya oooooooooooooffffffffffffooooooooooooofffffffffffff

cnm ya çok ii anlıyorum snı bnde bir kez düşük yaşadım başka yerlerden hamilelik haberş duyunca çok kötü oluyorum o insanın elinde olan bişey değil RABBİM tabikide isteyen herkese nasip eylesin ama insan üzülüyo işte helşede anne olmak duygusuyla yanıp tutuşuyosan...
Bu arada çok geçmiş olsun cnmm ALLAH ın şifası annenin üzerinde olsunn...
Kendini üzme RABBİM bizlerede nasip edeck streste yapmamaya çalış çnkü gebeliği çok etkiliyo cnm bu çok zor sana diyorum dicen kolaysa kendin stresr yapma tmm bnde beceremiyorum belki ama becermek zorundayz insanın başına ne geliyosa bi çöğu şu stres denen şey yüzünden geliyo...
En kısa zamnda hamile kalrsın işnlh RABBİM bu duyguyu esirgemesin bizlerden...

bence başka doktora da git ne olur ne olmazzz ben o doktoru pek anlamadım :26:

selam canım hoşgeldin...
sağol canım geçti diyemicem çok ağrım ve kanamam var....
öyle deme düşük kadar zor bişey yok....
çok ağrı yapıyo ya

selam canım hoşgeldin...
çok ağrı yapıyo ya [/QUOTE]

canım sana dış gebelik falan diyolardı galiba sonra yok dediler demi yani normalken mi düştü ben 9 ay önce dış gebelik geçirdim ya hala bişey yok ne bileyim en azından düşük falan olursa gebe kaldığımı bilicem böyle daha kötü dün kaynanam aradı havuç suyu iç diyo tvde mi ne duymuş bakalım bide onu deniycem eşimde keçi boynuzu yiyo bende arada incir yiyorum allahtan hayırlısı bakalım ne olucak bizim bebek olmasın diye sanki herkez sıraya giriyo ya ben çok stres yapıyorum biz gurbette olduğumuz için gelenler yatılı geliyo ve gelme günlerinide öyle güzel ayarlıyolarki anlatamam hep benim yumurtlama haftamda geliyolar adet olucam zaman gidiyolar 3 aydırki böyle ondan öncede ara ara oldu yani çok şaşıyorum bu duruma eşime diyorum ki hamile kalana kadar kimseyi yatılı almıycam eve hamile kaldıktan sonra kim geliyosa gelsin ya bu bile bana stres yapıyo kızlar ya

cnm ya deme öle düşük nekdr zor bir süreç RABBİM kimselere nasip etmesin öle acı işnlh tez zamnda hamile kalrsn bebeğini kucağına alırsn cnm galiba hiç hamile kalmadın da böle diosun... işnlh kalırsn da RABBİM öle şyler yaşatmaz sana...
canım bak bişey dicem sana diyanetin bi kitabında var gecen bnde nette okudum burda yazdım mı bilmiyorum ama bi arkadaşa sölemiştim...

"Yâ Mütekebbir" Bir kimse karısıyla beraber olmadan önce 10 kere bu ismi okursa ve ondan sonra onunla beraber olsa ona Hak teala hazretleri salih bir zürriyet verir.

bu ALLAHın isimlerinden bitanesi okadr dualar ediyorz sonuçta birde bu dene canım.. RABBİM gönlüne göre versin...

güzel dileklerin için sağol canım benim.gerçekten annelik duygusu ile yanıp tutuşmak bu olsa gerek.her sferinde bebek ürünlerini incelemk .önüden bakıp bakıp geçmek bile zoruma gidiyo artık inan.vede çevredeki insanlar artık bana bebeğim olmuyomuş muamaelesi de yapmaya başladılar.yok orada bi türbe vaarmış falan öneride bulunuyorlar bana

bu arada oflucum herkesin iyi dediği doktor ama belki de adam bıkmıştır artık.randevu lamaya kalkamassın çok yoğun.başından mı atıyo ki beni acaba.bride bir altarnetif doktrum var.bir kere gitmiştim ona.geçen gün karşılaştık beklerim dedi.kendisini daha önceden çalıştığım hastaneden tanıyorum diye utanırım diye gitmem istemiyordum.ama belki tanıdık daha iyi olur.bir de ona gideceğim sanırım yakın zamnda.

selam canım hoşgeldin...
çok ağrı yapıyo ya

canım sana dış gebelik falan diyolardı galiba sonra yok dediler demi yani normalken mi düştü ben 9 ay önce dış gebelik geçirdim ya hala bişey yok ne bileyim en azından düşük falan olursa gebe kaldığımı bilicem böyle daha kötü dün kaynanam aradı havuç suyu iç diyo tvde mi ne duymuş bakalım bide onu deniycem eşimde keçi boynuzu yiyo bende arada incir yiyorum allahtan hayırlısı bakalım ne olucak bizim bebek olmasın diye sanki herkez sıraya giriyo ya ben çok stres yapıyorum biz gurbette olduğumuz için gelenler yatılı geliyo ve gelme günlerinide öyle güzel ayarlıyolarki anlatamam hep benim yumurtlama haftamda geliyolar adet olucam zaman gidiyolar 3 aydırki böyle ondan öncede ara ara oldu yani çok şaşıyorum bu duruma eşime diyorum ki hamile kalana kadar kimseyi yatılı almıycam eve hamile kaldıktan sonra kim geliyosa gelsin ya bu bile bana stres yapıyo kızlar ya [/QUOTE]

yok bebeğim ya ne dışı normal gebelikmiş...
çocuğumun kesesini bile gördüm ben karından düşün yanii...
ama düştü işte
kısmet böyle....
misafirler öyledir... tam zamanını bulurlar

canım 9 ay önce dış gebelikten kürtaj oldum ne düşük olsun bari diyorum aklımın bi yanından çünki hiç hamile kalamamktan iyidir diyorum en azından hamile kalmış olurum diyorum bi yandanda onun acısınada dayanamam diyorum canım allahın güzel isimlerini okumaya çalışıyorum elimden geldiğince meryem suresinide okuyorum ben ama ben hamile kalana kadar okuyacaktımda dün kaynanam 41 gün suya okuyup iç dedi bende şimdi öyle yapıcam inşallah ya varis ya evvel ya mucib el fettah el mütekebbir el musavvir ya semiu bunlarıda tesbih ediyorum bide nette
bakara suresinin 128.ayeti
ali imran suresinin 38 41 arası
enbiya suresi 89 90
meryem suresinin tamamı
hud suresinin 69 76
furkan suresinin 74
araf suresinin 189
şura suresinin 49 50
saffat suresinin 83 113 ve
nuh suresinin 12 ayetlerini okumak gerekiyormuş

canım herkeste aynı bu...
düşük yaptım ya sanki hiç olmayacak gibi acımsı gözlerle bakıyolar...
ama inan takmıyorum ben onları...
kime ne yani ALLAH istedikten böyle uygun gördükten sonra...

canım boşuna demiyolar bin bilsende bir bilene danış...
farklı bakış açıları her zaman iyidir kendimden örnek veriyim...
ilk gittiğim doktor % 90 dış gebelik dedi alakası yoktu...
sonradan gittiğim doktor keseyi gördü...
bişey daha kanamam olduğunda gece yarısı fenalaşınca başka doktora gittim kanamam var çocuk düşüyo doktor beni kürtaja almaya kalkıyo...
bir de hemen diyo...
başka doktora gittim ondan sonra kendi düşüyo kürtaja gerek yok dedi...
anlayacağın o ki her zaman farklı kişilere danışmak iyidir...

oflucum biliyorum takip ettim seni kasım ayı topiğinden..sanada geçmiş olsun canım ama ne güzel gebe kalabildiğini biliyosun.tabi kolay değildir.her işte bir hayır vardır demek düşüyor hepimize.bakalım bir gün geri dönüp bu yazdıklarımız okyacağız kucağımızda beişlerimiz varken ve nekadar da stress yapmışım diyeceğiz inanıyorum.umarım 2012 annleri oluruz hepimiz tabi sağlılka ve hayırlı bebişlerle.çok önemli bu kızlar.benim bi arkadaşım var dı.eşinin spermi hiç yokmuş.olsun da nası olursa oılsun dedim diyor bebgeği şimdi hep makinelere bağlı yaşoıor.yavrucak çok zahmetler çektiler ana kız.halan daha çekıor.kendisi de kabul ediyo zaten ben böyle dedim o yüzden oldu diyor.hamileleri görünce nefret ederdim hepsinden diyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…