Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

0fLu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
12.098
769
kızlarrr topic adı belli.... (=
Sizde benim gibi yorgun umutsuz ama her şeye Rağmen ANNE olmak istiyorum diyosanız....
gelin bu yolda beraber yürüyelim....UMARIM HAYIRLI HABERLERE VESİLE OLUR...
HERKESE UĞUR GETİRSİN İNŞALLAH....

Son düzenleme:

canıııııııııııııııııııııııııııım nasılsın gorusmeyelı umarım hatrlamıssındr benı nasılsın ne var ne yok bende hoıc bısı yok yorgunum bende ama yılmak yok bu ay doktora gıtmeyı dusunuyorum bakalım nolcak rabbım aratmasın ınsallah......

iyiyim canım toparlanmaya çalışıyorum işte....
sen nasılsın bakalım...
üzülme her şeyde hayır vardır...
zamanı gelince sağlıkla gelsin bebişlerimiz İNŞALLAh...
RABBİM ARATMASINNNNN

canııım benim ben en küçüğü 11yaşında 3 tane çocuğum var.4ay önce hamile olduğumu öğrendim.şoka girdim resmen sonra da doğurmaya karar verdim.çok dua ediyorum rabbim isteyen herkese nasip et diye.annelik çok güzel tarifi mümkün olmayan bir duygu bu gece uyumadan önce dua edicem yine allahım çabalarınızı uğraşlarınızı boşa çıkarmasın inşallah.

ben boyle elimde torbalarla bebek kiyafetleri almak istiyorum...esim, elinde kocaman bebek bezi paketleri ile eve gelsin istiyorum...buzdolabinda bolca sut sisesi gormek istiyorum...

ne güzellllll ALLAH BAĞIŞLASIN canım benimm....
bizlere de dua et olurr mu....
RABBim isteyen herkese nasip etsin İNşallah...
yeni bebeğini sağ salim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin İNŞALLAHH

ben boyle elimde torbalarla bebek kiyafetleri almak istiyorum...esim, elinde kocaman bebek bezi paketleri ile eve gelsin istiyorum...buzdolabinda bolca sut sisesi gormek istiyorum...

canım benim bu kadar yıpratma kendini strese sokma yaa....
İNşallah olurr...
ama sen stres yaptıkça olmaz biliyosun dimi...
üzülmek çare olsaydı inan ben şu an üzülmeye devam ediyo olurdum...
her şeye rağmen hayat devam ediyo..
RABBİMDEN İSTE sadece....

bu arada herhangi bir sorun vs. varmı ?
hormonlarına baktır
sonra rahimde iltihap enfeksiyon varsa tedavini ol bunlar başlı başına etken....

onlar da olur inşallah bizim aklımızda fikrimizde hiç bi planımızda yokken kızımız üniv.sınavına hazırlanıyorken bir hamilelik daha.aldırmaya kıyamadım.hep bebeğinin olması için uğraşanları düşündüm.inanın herşey kısmet kesinlikle kısmet ben buna inanıyorum.rabbim hepinize nasip etsin inşallah ama nolur üzülmeyin ümidinizi yitirmeyin...

inanın her fırsatta dua ediyorum :) karnımı okşadıkça allahım diyorum olmayan isteyen herkese nasip et bu duyguyu.benim aradan çok zaman geçtiği için bu ilk hamilelik gibi oldu.
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim allah razı olsun...

canım haklısın ben geçen ay hamile kaldım ve düştü....
baştan beri doktorlar o kadar çok sıkıntılı şeyler söylediler ki hiç sevinememiştim zaten...
hayırlısı böyleymiş diyorum.ç..
iyi yapmışsın aldırmamakla...
çocuk sahibi olmak kolay değil..
hele ki bi cana kıymak....

hehehe bende geldimmmmm

oyyyy oyyy HoşGeldin bebeğim :)

oyyyy oyyy HoşGeldin bebeğim :)[/QUOTE]

kızmaya başlamıştım artık beni görmüyo diye.. topiğin hayırlı olsun balım

az bi zaman da olsa o duyguyu tatmak harika bişey gerçekten....
RABBİM BİZLERE DE NASİP ETSİN....
Allahım cümlemizden Razi olsun :)

oyyyy oyyy HoşGeldin bebeğim :)

kızmaya başlamıştım artık beni görmüyo diye.. topiğin hayırlı olsun balım [/QUOTE]

görmemek olur mu canım ya aşk olsun :)
yine toplanalım dedim siz topic açtınız ama hep boş...
dedim ben yine açayım :)

kızmaya başlamıştım artık beni görmüyo diye.. topiğin hayırlı olsun balım

dedim ben yine açayım :)[/QUOTE]

valla sorma bizim topic fos çıktı topiği açan arkadaşımda gelmiyo sen aç senin açtığın her topiğe gelirim ben

dedim ben yine açayım :)

valla sorma bizim topic fos çıktı topiği açan arkadaşımda gelmiyo sen aç senin açtığın her topiğe gelirim ben [/QUOTE]

sağol bebeğim benimmm

ya bu arada ben yeni ye oldum topik konu demek mi :) ayıptır sormasıııı

valla sorma bizim topic fos çıktı topiği açan arkadaşımda gelmiyo sen aç senin açtığın her topiğe gelirim ben

sağol bebeğim benimmm [/QUOTE]

bugünden itibaren çalışmalara başlıcaz bakalım ama şu gün aşırı beni üşendiriyo galiba ya off şimdiden gözümde büyüdü napcem ben :18:

ya bu arada ben yeni ye oldum topik konu demek mi :) ayıptır sormasıııı
evet canım benim :)))

sağol bebeğim benimmm

bugünden itibaren çalışmalara başlıcaz bakalım ama şu gün aşırı beni üşendiriyo galiba ya off şimdiden gözümde büyüdü napcem ben :18:[/QUOTE]

ee napacannn :) benimde bitse de bende başlasam artık
üşenmek yokkkk

Ya oflu bişi sorucam

şu yumurtlama gününde benim sağ tarafımda felaket ağrı oluyo normal mi bu ?? ben o gün ne koca görüyorum ne bişi valla kımıldamak bile istemiyorum bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…