Yorgunluklara ,Umutsuzluklara Rağmen ANNE olmak İsteyenler...

herkese günaydın kızlarr bence umutsuzluklara kapılmayalım.herşey çoook güzel olacak inşallh:KK49::KK49::KK49:
bidahaki aya değişiklik yapıp hamileymişim gibi davranıcam kalmışım gibi.belki olumlu düşünce iel hamile kalırım:KK37::KK37::KK37:

Oflucuummm günaydınn hayırlı olsun bitanem topiğiimm :KK55: :KK55:
öğlen oldu bana ama yine de günaydın kuşummm:KK19:
teşekkür ederim beklerim topişimeee :KK53:

herkese günaydın kızlarr bence umutsuzluklara kapılmayalım.herşey çoook güzel olacak inşallh:KK49::KK49::KK49:
bidahaki aya değişiklik yapıp hamileymişim gibi davranıcam kalmışım gibi.belki olumlu düşünce iel hamile kalırım:KK37::KK37::KK37:

günaydın bebeğimm:KK54:
bir de öyle deneyelim bakalım
belki pozitif düşünce ile hamile kalırızzz :KK53::KK31:

şekerim ben bu ay valla hep hamileymişim gibi davrandım, hatta inandım da yani :)) ama negatif olunca daha çok üzüldüm.

şekerim ben bu ay valla hep hamileymişim gibi davrandım, hatta inandım da yani :)) ama negatif olunca daha çok üzüldüm.

aslında hamileliği tamamen kafadan silmemiz gerek... sanki hamile kalmaya uğraşmıyorz gibi çocuk istemediğimz zamn nasıl rahtsak o rahtlığı yapabilsek belkide hemn hamile kalcaz da yok işte yapamıyrz gitti bi türlü ne beceriksiz bişeyiz yhaa :KK1:

evet canlarım.bende geçen ay çok umutluydumçhaytta kesin kaldım sanmıştım ama foss çıktı.ama bu ay hamile olamdığımı biliyorum ümidim yok nedense
hiç.içimdeki heycanı geçiştiriyorum.kızlar bişey soracağım ben folikasiti günde bir adet içiyorum siz nasıl alıyosunuz acaba.bi ara bırakmıştım unutmuşum günde ne kadar almam gerektiğini.geçen aklıma gelsdi sanki ilk başlarda ben günde 3 kez içıodum gibi hatırladım:KK37::KK37:

evet canlarım.bende geçen ay çok umutluydumçhaytta kesin kaldım sanmıştım ama foss çıktı.ama bu ay hamile olamdığımı biliyorum ümidim yok nedense
hiç.içimdeki heycanı geçiştiriyorum.kızlar bişey soracağım ben folikasiti günde bir adet içiyorum siz nasıl alıyosunuz acaba.bi ara bırakmıştım unutmuşum günde ne kadar almam gerektiğini.geçen aklıma gelsdi sanki ilk başlarda ben günde 3 kez içıodum gibi hatırladım:KK37::KK37:

folbiol kullanıyorum ben ve günde 1 tane içiyorum. başka bir marka varmış. ondan günde birkaç kez içiliyormuş da adını hatırlamıyorum.

geçen ay umudum fazla yoktu desem de vardı çünkü her ay aynı şeyleri yaşıyoruzz...
acaba hamile miyim test yapsam mı
ay bak midem bulandı başım döndü kasıklarımda batmalar var sanki...
aaa hamile miyim acaba :KK1: :KK1: :KK1:

folbiol kullanıyorum ben ve günde 1 tane içiyorum. başka bir marka varmış. ondan günde birkaç kez içiliyormuş da adını hatırlamıyorum.

folic plus günde 3 defa içiliyo...
benim kullandığım folidoce...
400 mcg folic asit + 2 mcg b12 vitamini

cnm normalde gebelikte günde 3 kez içiliyo ama gebelik yoksa gebe kalmayı düşünüyosan günde 1 tane alman yeterli ben folik asit yerine folbiol kullanıyorum günde 1 tane içiyorum...

benimkide folbiol bir yıl oldu resmen folikasit içmekten :26::26:
neyse yanlış kullnmıyomuşum demekki bir an öyle aklıma geldi içerken:21::21:
olsun kzılar yaaa ben tecrübe ile sabit her türlüsünü denedim:KK42:
bebiş için değil kendin için seviş yöntemi:KK23::KK23::KK23::KK23:
olumlu düşün olumlu olsun yöntemi:KK31::KK31::KK31:
takma kafana düşünme tutsun yöntemi:KK36::KK36::KK36:
ekstradan yöntemler de kendiliğinden kendi içerisinde bölümlere ayrılıyor tabi..amuda kalkma..ayaklar yukarı.yastık koyma,sabaha kadar kalkmama,
şimdia rtık yeni yöntemim bazayı yukarı kaldırıp yatma:KK53::KK53::KK53:

ekstradan yöntemler de kendiliğinden kendi içerisinde bölümlere ayrılıyor tabi..amuda kalkma..ayaklar yukarı.yastık koyma,sabaha kadar kalkmama,

canım benim çok güldürdün ya :KK1::KK1::KK1:

valla alemsin yaa güldürdün beni :KK1: hani haklısında :KK1:
"bebiş için değil kendin için seviş yöntemi" bak bu doğru işte gerçi sölediklerin hepsi doğruda :) doktorum bana çok stres yapıyosun demişti ilişkiye girerken çocuk yapıcam hani çocuğum olsun diye neden giriyosun demişti :) o psikilojyle girildiği için olmayabiliyo :KK70: yumrtalıklar psikilojk olark etkileniyomuş ve brleşmeyi gerçekleştiremiyomuş :)

umutlu olman ne kadar güzel anlatamam :)...
çikolata kisti cerrahi müdahele gerektiriyo sanırım...
umarım hiçbir şeye gerek kalmadan bu ay gelir bebeğin...
bende 1.5 yıllık evliyim bu ay 2. düşüğümü yaşadım 1.5 aylıktı...
diğeri de geçen sene bu zamanlardaydı yine o 2-3 haftalıktı..
her şeyde hayır vardır diyorum...
umudumu yitirmeden RABBİmden diliyorum...
İSteyen herkese nasip etsin ANNE olmayı....

aynen canım...
bazen o kdar karamsarlık kaplıyo ki beni bunalıyorum iyice...
ne desem ne yapsam boş geliyo...
ama unuttum sayılır olayı...
çevremden hamile doğum haberleri gelince daha bi buruklaşıyo insan...
napalım bizede sıra gelir nasıl gözuktumerhaba canım...
yaa senin adına üzüldüm... :KK43:
gerçi benim kese göründü ama malesef düştü...
üzülme olur mu her kadın kimyasal gebelik geçirirmiş...
umarım en kısa zamanda gelir bebeğin...
:nazar::nazar::nazar:

senin degerlerinde azar azar yukseliyordu sonra keseyi nasıl gördunuz

kızlar hep gülelim yaa üzülemeylim hiç vallhi:KK1:
hepsi boş canlarım allh verrirse olacaksa oluyor işte:KK49:zamanını bekliyor bebişler.bakalım bizim şampiyonlarımız ne zamn gelecekler...

kızlar bakın aklıma ne geldi millet gün yapıyor ya altın günü vs.bizde dua güğnü yapaalım
her ay birimiz için dua edelim herkes her kuran okuyuşunda özlellikle o arkadaşın ismine okusun.belki işe yarar rabbim bu kadar kişinin duasını çevirmez.geçi ben her okumamda tüm bebek isteyenlere diye dua ediyorum ama :KK19::KK19::KK19::KK19:

kızlar bakın aklıma ne geldi millet gün yapıyor ya altın günü vs.bizde dua güğnü yapaalım
her ay birimiz için dua edelim herkes her kuran okuyuşunda özlellikle o arkadaşın ismine okusun.belki işe yarar rabbim bu kadar kişinin duasını çevirmez.geçi ben her okumamda tüm bebek isteyenlere diye dua ediyorum ama :KK19::KK19::KK19::KK19:

cnm fikrin güzl ama ben eminim ki burda bu kadr çok kunuşup birbirimizin derdini başlayıpda birbirine dua etmeyenimiz yoktur her duam da kıldıgım namazda dua ediyorum hepimize herkese....
. RABBİM anne olmak isteyen tüm kullanırına annelik duygusunu nasip etsin bizlere de etsin ( AMİNNNN )

X