YOL GÖSTERMENİZE ÇOK İHTİYACIM VAR..

Bence tek çözüm kadın sığınma. Annenizin evini bilirse oraya da gelir. Önce kadın sığınmaya gidin o annenize gittiğinizi düşünüp oraya baksın bulamasın. Sonra siz annenize geçersiniz.

Daha önce bir hukuk bürosunda sekreterlik yapıyordum, bir dosyada hanimefendi evlilik suresi içinde calisamadigi eğitim goremedigi için bile tazminat istemişti. Akıl sağlığınız yerindeyse yasaklı madde kullanmiyorsaniz çocuklar babada kalmak istediğini belirtiyorlar genelde anneye veriyorlar cocugu . Evlilik birliği içinde alınmış iğnenin bile yarısını isteyebilirsiniz .

Adam kendini belli etmiş ne diye çocuk ypatınız? Hadi yaptınız 2. Cisi niye? Aşılama ile böyle bir öküze çocuk veriyorsunuz inanamıyorum.
Evliliğinizde garip. Evlenip dönüp takılarla ev tutarız nasıl bir cehalet?
Daha fazla yazmayayım banlanmaya değmez

Adamın çekilecek yanı yok orası kesin de aileniz de çok matah değilmiş ki. Babanız boşanma diyormuş,annenizle yeni konuşmaya başlamışsınız bu aile için mi Çanakkale'de kalmak istediniz?

Bir anda kendinizi nasıl aile apartmanında buldunuz? Bu hadi bi hava almaya dışarı çıkalım diyip gitmek gibi bir şey değil ki yani?

Çanakkale'ye döneceğiniz kesinleşmeden neden çocuk yaptınız? Hadi 1 tane yaptınız 2.yi neden yaptınız?

Tezatlıklar silsilesi bir konu.

Avukatsız iş yapmayın, burdan sormanız faydasız. Avukata para vermeyim diyerek velayet bile kaybedebilirsiniz. O, istemeniz gereken herşeyi ister.

İyi bir avukat tutup, mal kaçırdığını, şiddeti, sizi mağdur ettiğini ispatlayan delilleriyle birlikte çocukları da alırsınız. Tabiki motorları vermeyeceksiniz. Ayrıca vergi kaçırdığını da söyleyip vergi cezası almasını da sağlayacaksınız.

Başınıza gelenleri hak etmişsiniz umarım bundan sonrası için hayırlısı olur hakkınız da

Boşanmakta haklısınız.velayet konusunda geliriniz olmadığı için mahkeme tarafından eşinizin kendini haklı gösterebileceği bişey olmaması açısından öğrenim durumunuzu bilmiyorum ama , online evden çalışabileceğiniz müşteri temsilciliği gibi bir iş bulmanızı tavsiye ederim.birde tüm bu yaşanan olayların en azından biri için yasal bir delil oluşturun.aile içi şiddet olabilir ,eşinizin yazışması vs kanıtlar olabilir,çocuklara da bağırıyor diyorsunuz dr a götürüp babadan korktukları için psikiyatrik destek alma ihtiyacı hissettiğinize dair kanıt olur sizin için.Şu an da boşanma kesin göründüğü için sizin çocuklarınızın velayetini kesin suretle kazanmanız tek kazancınız.Yıllarınız zaten uçup gitmiş.ömür dediğimiz şey bir hatanın pişmanlığını yaşamak için çok kısa.hayatınızı geri kazanın ve yolunuza yaşadıklarınızdan ders almış bir şekilde devam edin.

Erkeklerin zorbalığının, kadınların cahilliğinin bedelini yine çocukların ödediği bir hikaye. Kadın boşanmaz, o çocuklar şiddet ve kavga içinde büyür. Bunu normal zanneder. Kız çocukları babaları gibi birini bulur, erkek çocukları babaları gibi olur.
Hala gelmiş burda boşanmakta haklı mıyım diye soruyorsunuz. Siz boşanmazsınız. Yine geri döner oturursunuz.

kesinlikle

ağzınıza sağlık

Hatalar silselesi hayatın ve başına ne geldiyse hak etmissin iki çocuk neden ya yazık değil mi? Eviniz yokmu işi Çanakkale de nasıl evlendin ki

Adam nasil boşan desin?
Kadinin bir dediği diğerini tutmuyor.
Boşanmak istiyorum diyip çocuk, peşine aşilama ve çocuk.
Manda gibi evde yatan adamdan. Canakkale demiş 10 yildir hatayda.
Hakim olsam beynim erir. Şükür düz avukatim.

Bu baba dangalağin önde gideni değilse kızının lafina güvenip elalemin topuğuna sikarim diyen adaminla didişmez.
Kaç tane buna benzer dosya gördüm. Aile maddi manevi zarar görüyor kızlari adamdan çocuk patlatiyor.

Ağzıniza sağlık. Asla boşanmazlar. Cocuklari psikopat yapana kadar kavga,kiyamet. Sonrada ben sizin için dayandim, çektım sacmaliklari. Standart. Artik ezberledik.

Böyle g×t lalesi tiplere birakip gideceksin cocuklari. Bakalim nasil bakıyor. Kolay kadini cocukla tehdit etmek. Bırakıp gitse 2 hafta sonra postalar analarinin yanina.

ağzınıza sağlık.

adam bok gibi ama adamdan 1 değil, 2 çocuk yapıyor ve hatta aşılama...

ne zoru varsa acaba !!!

işi gücü mesleği düzeni olan adamdan bile çocuk yapmaya korkuyoruz, kendimiz de eğitimli ve çalışıyoruz.

Konu sahibine üzülenler ne tür bir kafa yaşıyorlar ben anlamadım. Bu bok torbası herife aşılama ile çocuk yapmış bir daha çocuğum olmaz diye. Sanki başka çocuğu yokmuş gibi.

Konu sahibi bencilsiniz, eğitimsizsiniz, akıl olgunluğunuz yok. Ziyan edilmiş 2 çocuk var ortada sadece. Siz yaşadıklarınızı bile isteye seçmiş ve istemişsiniz. Size üzülecek bir şey yok.

size katılıyorum tamamen...

ben cocuk kısmına sinir oldum cunku en cok.

Uff 2. Cocugu da yaptım dedikten sonrasinı okumadım siz basınıza gelen her seyi hak ediyorsunuz

Kredi kartı sanırım sizin adınıza. Çanakkaleye gittikten sonra eğer kart borcunu ödemezse o borçların sizin başınıza bela olma olasılığı çok yüksek. Muhtemelen sizi borçlu bırakıp ordan kaçamayın diye böyle bişey yapmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…