Yoksul sünepe gibi giyinmek

İşte o yüzden bence yazıyorum sürekli. Ben anlam yüklerim başkası yüklemez. Koltuk değil ki bu anlam yüklenmez asla buna diyelim. Ki koltuklarımla bile duygusal bağ kuran insanım ben 😂

Alyansım ve tektaşım nerde bilmiyorum. Yüzük takmayı sevmiyorum çünkü. Bir yerlere kaldırdım, taşınırken bulurum artık. Altın ya da gümüş dışında bişey takamıyorum zaten alerji yapıyor. Bugün eşim minnak tek taşlı bir küpe almış mesela erken yeni yıl hediyesi. Takarım onu, çok da hoşuma gitti. Taşın ne olduğuna bile bakmadım, o kadar umurumda değil maddi değeri. Hafta sonu dandik küpe takıp kulağımı fil kulağına çevirdiğim için düşünmüş almış. Al sana manevi değer, al sana anlam işte.

Ben sattigim motosikletimi daha sonra park edilmiş sekilde baskasinda gorunce bir garip hissetmiştim icim burulmustu ki satarken bir sikintidan dolayi satmamistim yani uzuntuyle satmamistim. 🙄 Ama ona bile anlam yuklemisim sonra dedim herseyle de bağ kurma😁 sonu yok ama ben de takilara ya da baska ufak tefek seylere de anlam yukluyorum hala.

Ben sattigim motosikletimi daha sonra park edilmiş sekilde baskasinda gorunce bir garip hissetmiştim icim burulmustu ki satarken bir sikintidan dolayi satmamistim yani uzuntuyle satmamistim. 🙄 Ama ona bile anlam yuklemisim sonra dedim herseyle de bağ kurma😁 sonu yok ama ben de takilara ya da baska ufak tefek seylere de anlam yukluyorum hala.
Arabamı satarken ağladım ben ya 😂 Hayır 2000 model dandirik minik arabayı satıp sıfır suv aldım. Üzülmedim de sattığım için, ömür boyu onu kullanacak değildim. Ama işte o aile bireyi gibi görmeler, isim takmalar, çocuk gibi sevmeler falan... Yenisiyle de çok ciddi bir duygusal bağımız var ama, bunu satamam heralde elli sene kullanacam 😂

Bazı insanlar birbiri için yaratılıyor ben buna çok inanıyorum yaa

Bence de. Öyle fino köpek gibi kaprisli karıcığının peşinde koşan lover boyu almam ben🙈 Bu hediyeyi beğenmedim onu istemem diyen kadını da kolundan tutup atarım gider. Çok haşinim hfddssdd sert irrrkekler neredesiniz gel al beniiii

Arabamı satarken ağladım ben ya 😂 Hayır 2000 model dandirik minik arabayı satıp sıfır suv aldım. Üzülmedim de sattığım için, ömür boyu onu kullanacak değildim. Ama işte o aile bireyi gibi görmeler, isim takmalar, çocuk gibi sevmeler falan... Yenisiyle de çok ciddi bir duygusal bağımız var ama, bunu satamam heralde elli sene kullanacam 😂

Off ayni ben işte bir de binerken laf atiyordum kendisine konusuyordum. 🥺 Yine aliskanlik oluyor ama konuşmuyorum bir daha motosikletle arabayla 😂😂😂

Bence de. Öyle fino köpek gibi kaprisli karıcığının peşinde koşan lover boyu almam ben🙈 Çok haşinim hfddssdd sert irrrkekler neredesiniz gel al beniiii
Kız niye çantanı taşısa fena mı olur. Ne bileyim sevdiğin tatlıyı alsa gelse. Sana sürprizler yapsa. Taksan takıştırsan giysen yakıştırsan. Geceleri kurt adama dönüşsün ama öbür türlüsünü düşünemiyorum.😅

Abla ben seni sürekli bu hanımın konulara etiketliyorum.... Hanımefendi sürekli ama sürekli ekonomik olaylarla ilgili konu açıyor ve bizler sürekli ona yardımcı olmaya çalıştık. Ama kendisi bomba gibi konuyu atıp kaçıyor ne cevap ne birşey, arada veriyor oda yani öyle alakasız ki?

Ayriyetten birde geçen konu açtı tehdit ediliyorum diye onunla ilgili soruyoruz yine cevap yok.

Bir yıl içinde bekar olarak atanmış sonra evlilik ve çocuk oluyor ki bunu ben değil birkaç arkadaş yazdı...

İnsanda tereddute düşüyor bu kişi tamamen bir hayal ürünümu diye .... Saygılar
Hemen bu mesaja da cevap yazayım, konu açanlar topiklerini takip edip cevap yazsalar daha güzel olur tabii fakat herhangi bir nedenle yazamıyor veya yazmak istemiyorlar, yazmıyorlarsa zorla yazmalarını sağlayamayız.

O soruya cevap yazmış ama.

Üyeler hayal ürünü mü kısmına da açıklık getireyim, şimdi bazı üyeler isim soyadları vb kişisel bilgileri olmasa dahi deşifre olmaktan çok korkuyor, zira şaka maka buraya birbirinden habersiz üye olan eltiler, kardeşler, anne-kızlar, komşular ve iş arkadaşları var, bazıları birbirine yakalandı :)
Bu sebeple kimi üyeler yer, zaman, kişi değişikliği yaparak anlatıyor, gerçek mesleğini, yaşadığı şehri, medeni halini, hatta doğum tarihini değiştiren üyeler var.

Kişilerin anlattıkları gerçektir veya değildir elimizde somut bir delil olmadan biz dahi bunun garantisini veremeyiz çünkü bizde üye beyanı esastır, üyeyle iletişime geçeriz kadın olduğunu teyit ederiz, ben deşifre olmak istemediğim için böyle yazıyorum der kabul ederiz zira kişisel gizliliğini koruması onu ilgilendirir, ki herkesin her bilgisi gerçek mi? Sitede kaç üyenin meslek, eğitim, şehir bölümü gerçeği yansıtıyordur?
Kaç kişi anlattıklarını biraz süslüyordur, kaç kişi gerçek ekonomik durumunu yazıyordur veya kaç kişi çoğunluk onayı için gerçek fikrinden ödün vererek yazıyordur?

Üyeler profil gizliliğine niye bu kadar sevindi dersiniz? Bir kullanıcı adıyla üye olsalar da çevreleri tarafından yakalanırlarsa korkusu ve geçmiş konularıyla yargılanma korkusu yüzünden.

Biraz kafa dağıtmak biraz da içini döküp rahatlamak için girdikleri sitede ne kimseye yakalanmak ne de düşünceleriyle, anlattıklarıyla yargılanmak istemiyorlar.

Hemen bu mesaja da cevap yazayım, konu açanlar topiklerini takip edip cevap yazsalar daha güzel olur tabii fakat herhangi bir nedenle yazamıyor veya yazmak istemiyorlar, yazmıyorlarsa zorla yazmalarını sağlayamayız.

O soruya cevap yazmış ama.

Üyeler hayal ürünü mü kısmına da açıklık getireyim, şimdi bazı üyeler isim soyadları vb kişisel bilgileri olmasa dahi deşifre olmaktan çok korkuyor, zira şaka maka buraya birbirinden habersiz üye olan eltiler, kardeşler, anne-kızlar, komşular ve iş arkadaşları var, bazıları birbirine yakalandı :)
Bu sebeple kimi üyeler yer, zaman, kişi değişikliği yaparak anlatıyor, gerçek mesleğini, yaşadığı şehri, medeni halini, hatta doğum tarihini değiştiren üyeler var.

Kişilerin anlattıkları gerçektir veya değildir elimizde somut bir delil olmadan biz dahi bunun garantisini veremeyiz çünkü bizde üye beyanı esastır, üyeyle iletişime geçeriz kadın olduğunu teyit ederiz, ben deşifre olmak istemediğim için böyle yazıyorum der kabul ederiz zira kişisel gizliliğini koruması onu ilgilendirir, ki herkesin her bilgisi gerçek mi? Sitede kaç üyenin meslek, eğitim, şehir bölümü gerçeği yansıtıyordur?
Kaç kişi anlattıklarını biraz süslüyordur, kaç kişi gerçek ekonomik durumunu yazıyordur veya kaç kişi çoğunluk onayı için gerçek fikrinden ödün vererek yazıyordur?

Üyeler profil gizliliğine niye bu kadar sevindi dersiniz? Bir kullanıcı adıyla üye olsalar da çevreleri tarafından yakalanırlarsa korkusu ve geçmiş konularıyla yargılanma korkusu yüzünden.

Biraz kafa dağıtmak biraz da içini döküp rahatlamak için girdikleri sitede ne kimseye yakalanmak ne de düşünceleriyle, anlattıklarıyla yargılanmak istemiyorlar.
Bu sitede gördüğüm en doğrucu, en dürüst, en objektif yorumları yapan sensin. Bazen yazdığın yorumları okuyunca, ne kadar çok yönlü düşünüyor diyorum. Hiç düşünemediğim yönleri senin yorumlarında buluyorum Mune Mune iyi ki varsın ♥️

Miss konuda saçları ellerde görmeden ya da konu sahibesi talep etmeden kapatma işlemi yapmıyoruz.

Şu icra vs konuları da kapatılabilir mi?
Kusura bakmayın ama hastayım sizlerin şu iddialaşmalarınıza:)) yürüyüş yaptım yürürken kurbağalar ve salyangozlara dinlediğim şarkıları mırıldandım, evdekileri biraz hamur işine boğdum geldim hala mevzular aynı😱

Geyik de yapmayın tabii, başka konular var onlara buyur edelim sizi :))

X