Yokmu bu göbekten beni kurtaracak!!!

Bir şeyi düzenli yapınca faydasını görmek kadar güzel bir şey yok.
4 gündür içiyorum,normalde şişlik olurdu artık yok.
Benimki öyle şişlik gibi değil.şöyle düşün hamile misin diye soru duymadığım gün yok.bi yakınımın doğumuna bi kaç günü kaldı son kontrolüne gittik hemşire kontrolü olanı ben sandı abartmıyorum ve ben şaşıramadım bile

anammmm tam oturup ağlamalıkmış ben kimseciklere gözükmüyorum ama 5 aylık var benimkide

Eliptik bisiklet aldik koşuyorum bacim
Zayiflicam insallah
Şu eliptik bisikleti aldım 2 senedir toplasan 5 kere bindim üstüne Diyet yaptım 10 kilo verdim 2 ayda sonra 2 ayın acısını çıkarayım derken 5 kiloyu geri aldım. Şuan başlıcam diyorum ama diyet değil önemli olan bölgesel çalışma lazım diyette yapsan olmuyo arkadaş o göbek duruyo oldugu yerde

Ayda bir hafta mı yapılacak canım ?

İse yariyo ama he 45 dk yapiyorum kan ter içinde kaliyorum bende daha yeni aldım bakalim en son ilkokulda zayiftim ben

Basenin geniş olup üst bölümün az olması kadın tipi kilo alımıdır. Normal karşılanır.
Ama sizin durumunuz erkek tipi kilo alımıdır. İnsülin direnci vb kan testlerini yaptırmanızı öneririm.

+1
Domates suyu + karabiber + çörek otu
Yağ yakıcı bir alternatiftir. Diyetisyenim ara öğünde vermişti bana

Yaptırdım varsa yoksa kolestrol.bide D vitamini eksikliği çıktı.diyete uyunca kilo gidiyo ama düzenli yemek zorundasın sürwkli ara öğün, etrafında herkes biliyo diyet yaptığını muhabbet hep orda dönüyo.dolayısıyla bütün hayatın yeme içne üzerine gibi oluyo her lokmanın kalorisini düşünüyosun.sonra bıkıp bozuyosun ve herşey başa dönüyo.
Resmen bu kısır döngüyle geçiyo hayatım

Ayynenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…