Yoğurt zerdeçal zencefil tarçın müthişşşş

Bencede spor sikilastiriyo hem çok fena Yumoş bacak

Canım sporsuz olmuyo aman ihmal etme takipteyim seni :KK49: birsey soracam sauna esofmani ile spor yaptiktan sonra banyodan çıkınca vucuduna birsey suruyormusun yağ filan
Yok tatlım hiç birşey sürmüyorum.spor hayat parçamız artık.birde ben telefona 7 dakika diye bir spor programı indirdim.bütün kasları 7 dakikada çalıştırıyo .bütün ağrımayan kasların ağrıyo ertesi gün .resmen dilim dışarda bitiyo o 7 dakika :KK70:

Yok tatlım hiç birşey sürmüyorum.spor hayat parçamız artık.birde ben telefona 7 dakika diye bir spor programı indirdim.bütün kasları 7 dakikada çalıştırıyo .bütün ağrımayan kasların ağrıyo ertesi gün .resmen dilim dışarda bitiyo o 7 dakika :KK70:
kasları çalıştıran telefon mu içindeki hareketlerimi yapıyorsun diye bodoslama girip kolay gelsin diyim :KK66:

bende simdi alışverişten geldim nivea nın sıkılaştırıcı kremı aldım ındırımdeydı bakalım bi faydası olacakmı plates cok guzel sıkılaştırıyo yalnız ıkı haftada bayagı etkı ettı bu ebru şallının dvd sı super

bende simdi alışverişten geldim nivea nın sıkılaştırıcı kremı aldım ındırımdeydı bakalım bi faydası olacakmı plates cok guzel sıkılaştırıyo yalnız ıkı haftada bayagı etkı ettı bu ebru şallının dvd sı super
Ebrunun platesi güzel evet ama çok uzatıyo sakız gibi bir hareketten diğerine geçiş 10 dakika :/ artık hiçbir ürüne para vermicem spor zaten sıjılaştırıyor.yüzmeyede başlıcam yakında ohh mis

ben bu kürle 8 kilo civarında vermiştim.
ama ben haftada iki gün değil bi hafta on gün boyunca her gün yedim sonra bikaç gün yemeyi bıraktım sıkıldığım için sonra üç beş gün bidaha yedim.
bunun yanında sabahlarımın vazgeçilmezi olan simit poğaça yerine kepek ekmeği, tam buğday ve çavdar ekmeğini tercih ettim.
yanıma beyaz nohut alıp acıktıkça ağzıma ondan attım. oda çok tok tutuyo.

Merhaba hanımlar. Bende 6 kilo vermek istiyorum. Bu kür nasıl uygulanıyor. Neler yapıyorsunuz?

Merhaba hanımlar. Bende 6 kilo vermek istiyorum. Bu kür nasıl uygulanıyor. Neler yapıyorsunuz?
Günde üç kere yedim .biri sabah 10 ..11 arası ...diğeri akşam üzeri 4...5 gibi...5 kaşık yoğurt baharatlar çay kaşığıyla.6 kaşık gevrek .taze meyve olarak mesela 5 çilek yarım kivi yarım portakal.aslında gevrek te meyvelerde göz kararı.günde iki kere böyle yedim.üçüncüsünü gece yatarken bir saat önce... üç kaşık yoğurt birer çay kaşığı baharat. İki gün böyleyedim.sonrasında normal diyetime devam .

Ben de perşembe & cuma günü greyfurt, salatalık... Vs. İle tükettim ( günde 2-3 kase) malum dönemde oluşan şişliğimi atmak için tükettim. İşe yaradı. Spor yaparım düzenli olarak ama o günler yapmadım ( bel Ağrısı vardı)
Pazartesi günü itibariyle yine devam edeceğim. İnşallah hafta sonuna dek iyi bir düşüş yaşarım.
Ayrıca takviye bir ürün de kullanıyorum.

Bu hafta ikinci kürümü demicem.çarşamba ve perşembe günleri.eğer bu haftada kilo giderse sonuç çok güzel olacak. Benim gibi 20 kilo fazlası olanlar için haftada 1 kilo bile gitse ayda 4 kilo eder bu bile muhteşem olur.diyet ve spora tabiki devam.
Benimde 25 kilo fazlam var ne güzel spor yapabiliyorsun benim bebis küçük yürüyüş bile yapamıyorum

Bebiş spora engel değil bacım.al eve plates lastiği topu aç internetten şallıyı yap yarım saatte olca
P lates topum var canım yarım saat yaptım bacaklarının agrisini bir hafta çektim kilo vermeden P lates yapmak kas yapar gibi geliyor

P lates topum var canım yarım saat yaptım bacaklarının agrisini bir hafta çektim kilo vermeden P lates yapmak kas yapar gibi geliyor
Niye kas yapsın arkadaşım?.ekmeği kes pilav makarna yeme suyu arttır yeşil çay bol iç yap birde plates ohh mis gitsin kilolar

X