Yine o kadını aramış!!!

Kuzuuum ağlama rimeller çok pahalı :)
Bence eşin telefonum bozuk dedi çünkü karısı engelletmiş ''karı köylü'' adam gibi görünmek istemedi.
sakin ol lütfenn... Hislerine göre hareket et ağlaması gereken o sen değilsin sen bir şey kaybetmedinn!!
Oturup konuşmayı dene anlamaya çalış bakalım halinden tavrından.
Sadece çocuk için ayakta tutulan evliliklere karşıyım anne babanın olduğu MUTSUZ bir evde SEVGİSİZ bir evde süper bir çocuk nasıl yetişir ki? İlk önce anne huzurlu sağlıklı mutlu olacak kafa boş olacak ki verimli olsun...
Evet sakinleştim biraz daha. Az önce samimi bir abisine anlatmış durumu o aradı rengi solmuş panik olmuş etme çocuğunuzu düşünün vs vs r sürü şey söyledi. Ben de bitti bu kaçıncı şans dedim.

Engelledin ne oldu bitti mi
Engelleyince hersey hallolmuyor
Aklına koyan gider başka telefon alır yine yapar
Ya boşanıcaksın yada çekeceksin
Elalemin kadınına bileniceğinize kocalarınıza bilenin biraz ya
İş elalemin kadının da bitmiyor kocamda bitiyor. Kadına bilendiğimi nereden çıkardınız? Şu üslubunuza biraz dikkat edin isterseniz?...

Aldatıp aldatmadığı belli değil henüz, güzelce ve çok ciddi şekilde neden böyle bir şey yaptığını sorun, cevap vermekten kaçıyorsa yada cevabı sizi tatmin etmiyorsa, gidin annenizin evine tekrar, bir süre kafanıızı dinleyin, düşünün.
Bu sefer valizi eline verip onu yollayacağım! :/ Aldatmadı ama yalan söyleyebildi daha önce. Bu kadınla samimiyeti yüzünden boşanmanın eşiğinde geldim. İnsan yolunu çevirir rastlamayım diye bizimki tutmuş arıyor!

Evet sakinleştim biraz daha. Az önce samimi bir abisine anlatmış durumu o aradı rengi solmuş panik olmuş etme çocuğunuzu düşünün vs vs r sürü şey söyledi. Ben de bitti bu kaçıncı şans dedim.

O abi karısı başka erkeklerle konuşup gizli gizli buluşursa ikinci bir şans verir miymiş çocuklarını düşünüp? Bir dahakine ona sor.

Çifte standart, iki yüzlü insanlar...

Hiç aglamayin ağlaması gereken siz degilsiniz .Cocugunuzda varmış.Duygulariniz kirilmis incilmis ama ben bir kez daha dusunun derim.Hakkınız da hayırlısı ne ise o olsun .

Sizi diğer birkaç konudan hatırlıyorum. Geri döndüm ama mutsuzum içimden bir seyler yapmak gelmiyor tarzında konuşmuştunuz. O zaman deneyin son kez şans verdiniz uğraşın bi bakalım ne olacak demiştik.

O ahmak koca bu şansı da kullanamadı bırakın artık ne hali varsa görsün. Allah aşkına kızınız da yanında surekli bağrışıp duran anne babayla büyüse mi daha iyi yoksa sakin huzurlu annesiyle mi büyüse daha iyi. O adamdan koca oldu mu ki kızına düzgün bir baba olsun. Siz annesi olarak düşünüyorsunuz da o babası olarak kızını düşünseymiş biraz. evdeki karısını kaybetmiş hala o öbür kadına ayıp olacak derdinde.
Kızınızı gerçekten seviyorsanız o evden onu yollar hattınızı değişir size ulaşmasını engeller boşanırsınız. Artık intihar mı eder kendini mi keser adamın anası babası düşünsün. Biraz daha evli kalırsanız kalan psikolojiniz de çökecek evladınıza haliniz kalmayacak.

Kadini arayip telefonum bozuktu.demek ne alaka?
Yani..seni engellemedim yanlis anlama tel.bozuk..demek istediyse hala iletisimi var kadinla

Bilemedim
Hakkinizda hayirlisi

Ağlama kızına sımsıkı sarıl seni kaybetmeyi göze almış bir adamın arkasından ağlama tekrar affedersen yine yapacaktır bu şüphe değil alalen aldatma ve ikinciye yeltenme yani nerden bileceksiniz başka bir teli yada hattı olmadığını

İş elalemin kadının da bitmiyor kocamda bitiyor. Kadına bilendiğimi nereden çıkardınız? Şu üslubunuza biraz dikkat edin isterseniz?...
Eee sorun ne o zaman?
Adam senden gitmiş başka kadınların peşine düşmüş
Susup oturcan yada boşanıcan
Başka çözümün Yok
Hatta boşanmıyorsan çok peşine düşme yüz göz olma
Adam nasıl olursa affediyor diye sürekli yapar gizlemez bile bu sefer
Boşanıcak yüreğiniz yolsa deşmeyin

Sizi diğer birkaç konudan hatırlıyorum. Geri döndüm ama mutsuzum içimden bir seyler yapmak gelmiyor tarzında konuşmuştunuz. O zaman deneyin son kez şans verdiniz uğraşın bi bakalım ne olacak demiştik.

O ahmak koca bu şansı da kullanamadı bırakın artık ne hali varsa görsün. Allah aşkına kızınız da yanında surekli bağrışıp duran anne babayla büyüse mi daha iyi yoksa sakin huzurlu annesiyle mi büyüse daha iyi. O adamdan koca oldu mu ki kızına düzgün bir baba olsun. Siz annesi olarak düşünüyorsunuz da o babası olarak kızını düşünseymiş biraz. evdeki karısını kaybetmiş hala o öbür kadına ayıp olacak derdinde.
Kızınızı gerçekten seviyorsanız o evden onu yollar hattınızı değişir size ulaşmasını engeller boşanırsınız. Artık intihar mı eder kendini mi keser adamın anası babası düşünsün. Biraz daha evli kalırsanız kalan psikolojiniz de çökecek evladınıza haliniz kalmayacak.
Evet kadına ayıp olur derdinde büyük ihtimalle. Ya da daha beteri kadın her şeyi biliyordu. Bunca samimiyetten sonra 1 ay aramayıp şimdi araması saçma herhalde.. Benim yanımda engelliydi belki de. Öyle olmasa bile bu ne cesaret! Gidip boşanmak üzere davadan dönülmüş yine kadın seni aradı diye arayabiliyorsun. Öfkem çok büyük çok! Psikolojimin de hayatımın da içine etti! Ortada özgüvenim de yerle bir oldu...

Eee sorun ne o zaman?
Adam senden gitmiş başka kadınların peşine düşmüş
Susup oturcan yada boşanıcan
Başka çözümün Yok
Hatta boşanmıyorsan çok peşine düşme yüz göz olma
Adam nasıl olursa affediyor diye sürekli yapar gizlemez bile bu sefer
Boşanıcak yüreğiniz yolsa deşmeyin
Kimse kolay kolay bu noktaya gelmiyor. Gelince de cesaret arıyor işte. Bunca yaşanılan psikolojik travmadan sonra destek olanlar olunca saha kolay olur diyor. Yapmam gerekenin bu olduğuna ikna etmeye çalışıyorum kendimi.

Kimse kolay kolay bu noktaya gelmiyor. Gelince de cesaret arıyor işte. Bunca yaşanılan psikolojik travmadan sonra destek olanlar olunca saha kolay olur diyor. Yapmam gerekenin bu olduğuna ikna etmeye çalışıyorum kendimi.
Burdakiler sana boşan derse boşanıcak mısın
Ben bu konuları anlamıyorum
Cidden böyle hayati konuları kk ya sorup da mı alıyorsunuz
Bence zaten affediceksiniz o yüzden deşmeyin dedim kötü birşey söylemedim
Bilmiyormuş gibi yapın da eşinizle saygınız kalsın arada
Yoksa adam iyice yüz bulur bu sefer yanında bile yapar rahat olur yalan malan da söylemez
Ben böyle ilişkiler gördüm o yüzden söylüyorum
Her defasında yüzüne vursan ne olucak adamı zincirle bağlayamazsın ki

Evet kadına ayıp olur derdinde büyük ihtimalle. Ya da daha beteri kadın her şeyi biliyordu. Bunca samimiyetten sonra 1 ay aramayıp şimdi araması saçma herhalde.. Benim yanımda engelliydi belki de. Öyle olmasa bile bu ne cesaret! Gidip boşanmak üzere davadan dönülmüş yine kadın seni aradı diye arayabiliyorsun. Öfkem çok büyük çok! Psikolojimin de hayatımın da içine etti! Ortada özgüvenim de yerle bir oldu...

Yaşadıklarınız hic kolay değil suan kendinizi çıkmazda hissetmeniz cok normal. Ama
Burda okuduğum ne kadar konu varsa çoğunda boşandıktan bir sure sonra cogu kadın hafiflemis hissediyorum artik mutlu hissetmeye başladım yazdı hep. Bu süreç zor ve sancılı olacak belki ama siz zaten bundan önce de ayrı kalma durumunu yaşadınız. Kızınız icin dik durmalısınız ve konu komsu akrabaya kulak tıkamalısınız. Ne güzel işiniz de var biraz daha çocuğunuzla ilgilenirsiniz sonra anneniz bakar siz işe başlarsınız. O adamdan kurtulunca daha mutlu olacağınızı düşünüyorum şahsen.

X