Yine linçleneceğimm ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Göstermiyorsa kendi annesi. Kadın bu yaşa getirmiş. Oğlu bebek değil ki? Eşim bir şey yemek isterse (meyve şu bu) kalkıp kendisi alıyor. Anası mutfakta, "Bak oğlum, bu elma, bu armut" diye göstermiyor. Annesi yemek yapmaz ise bana söyler, karısıyım. Ben yoksam kendisi yapar.

Hem kaynana evinde neden yapmıyorsunuz? Eşinizin, annesi yabancı değil.

Siz dışarıda çalıştınız mı? Veya üniversite okudunuz mu? Asıl kazıklar orda yenir. Ne bileyim? Bunları dert etmeniz bir garip.

:)) üniversite okudum konuyla alakası ne çözemedim amaaaa ve eşimde bende yıllardır dışarda çalışıyorz erken yaşta atandık sonuç olarak gurbetteyiz ve yılda bir 1 saatliğine misafir olarak geldiğimiz evde de yemeği çayı bizm hazırlayacak halimiz yok anlatabildimmi misafiriz iki öte de yan komşumuz değiller geleceğimiz gün saat belli SENEDE BİR DEFA BİR SAAT

Bende öyleyim kaldıki kendi oğlu yani

Belki gelirken getirirler.

Ben 4 düşük sonrası yeni doğum yaptım kv bana çeyrek taktı eşim tek çocuk ve çocuğum tek torun.
Sandım ki bilezik takarlar o kadar şaşırdım ki eşim dalga gecti sandım.
Göründüğünüz gibi beklenti bizi üzer.

Benim bildiğim kurban eti kurban kesemeyen, durumu iyi olmayan ailelere verilir. Kurban kesmiş olana kurban eti verilmez. Ne garip bir beklentiye girmişsiniz öyle, bir de uyanmadan ağzınızla istemişsiniz.
Göz doktoruna randevu al isteyen kim veren kim eşim istedi onlarn ki büyük baş diye ben zaten dana sevmiyorum kendi etimizi eşim yemedği için dağıttı ve ailesinin cimri olduğunu bildiği için bir parçada ailesine verdi kendileride eşime versin diye konu o mu ayrıca

Aman gelmesinlrrde getirmesinlerde istemiyorum nefret ettim bizlik değil biz ailecek eli bol gönlü zengin insanlarz gerçi düğünde bir çeyrek takmayan insanlardan ne bekliyorm ki bendeki salaklık

Kayınvalideyi görümceyi eleştiriyorsun da senede 1 defa 1 saat annesini kardeşini görmeye giden evlada da bu kadar değer verilir bence. Her şey karşılıklı. İlişki dinamikleri bu muhtemelen, bu olayı kafaya takan tek kişi de sensin. Sal artık 1 saat su bile içme kalk çık

Sizin gibi misafiri evime sokmazdım. Daha eve gelirken bakalım önüme ne koyacaklar diye hesaplayıp da gelen, çay koyunca "sadece çay ikram ettiler", yanına börek koyunca "börek soğuktu dolaptan çıkarmış", kurbanlık et verince "bir kilo bile değildi", "zaten insan bir ev hediyesi alırdı bik bik bik" diyen misafirin mahallemden geçmesini bile istemezdim. Berbat bir enerji yayıyorsunuz. Kaynana size iyi yapıyor.

Konuyla şu alakası var, ilk hayatı tanıma süreci üniversite yıllarında başlıyor. Yani bağışıklık kazanınca eften püften şeyler çok dert olmuyor.

Hazırlamayın siz de o zaman. Ne kadar canınız kıymetliymiş. Kocişinizin onca sene yanında siz vardınız sanki? Niyetiniz poh pohlanmak ama kv. Fırsat vermemiş

1 saatliğine aç kalın ne olacak? Kocanızı gerçekten düşünseniz hazırlıklı gidersiniz. Sizinkisi taht savaşlarına dönmüş.

Beynin olsa konunun açlık tokluk meselesi olmadığını anlardın amaa napcan

Aynı kaynana dan sanaa da gelsin o zaman:)

Herkes boş insan olamıyor maalesef iş güç var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…