Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Herkese selam kızlar ben de varım 🩵 18. Haftadayım erkek bebek bekliyorum. Mide bulantısı ve kusmaktan öleceğimi düşündüğüm günleri atlattım çok şükür. Şimdi bir tık daha iyiym. Evi tadilata soktum. Hep hamileyken tadilat yaptıranlarla dalga geçerdim başıma geldi. Biraz fazla yorgunum ama inşallah geçecek hepsi 🥰 bebişimm kavuşacağım.
Kuzuum büyümüşsünüz masallah🧿😍 cinsiyet de belli olmus gorusmeyeli. Yol yarilanmis hadi hayirlisi🤩

Şuan hazır bebıs uyuyorken yatıyorum ben bısuru bayadır gormedıgım ısımlerı gordum bol bol sohbet edelim olur mu cok mutlu oldum 😍
Bizden naber , kızım 10 ayını bıtırdı büyüyoruz çok şükür abiş duruma yenı yenı alışıyor havalar sıcak 😂
Cok mantikli canim. Ben de bir heyecanladim ama yatsam iyi olur 1 saate kalmaz kalkar benimki😀 10 aylik ne de guzel buyutmussun🧿 darisi basimiza🥰

Oyy maşallah sana kuzum🧿 2.hamileligi o kadar zor elde ettim ki 3.de olursa hayir demem diyordum ama 2.de elendim🤣 bebis iyi hos da dogum kısmıni zor toparladim. 2.sezeryan zor geldi bana valla. 29 haziranda bebişimi kucagima aldim şükür.. yenidoganliktan cikmak uzereyiz nasipse😍 bugunumuze sukur dedigin gibi. Senin bebis ne kadarlik oldu? Ismi ne?
Oyyy maşallah o yumuğaaa🧿🥰🤩yer onu teyzesi... Biz 6 aylık çift dişi çıkmış bir canavarızz😅 ismi Yunus

Hosbulduk canim benim😍😍 masallah sana ve bebise😍 adını cok guzel koymussun. Ne kadarlik oldu simdi Yunus? Ben de 1 ay olmadi dogum yapali. Ece kuşum dogdu cok şükür. Yeni yeni gaz sorunlariyla ugrasmaya basladik☺️
5 aylık oldu canım🤲🏻☺️MaşAllah Eceye ayyy evet ilk dönemler o gazlar çok sıkıcı oluyor gaz damlası veriyormusun bize iyi geliyordu

Şuan hazır bebıs uyuyorken yatıyorum ben bısuru bayadır gormedıgım ısımlerı gordum bol bol sohbet edelim olur mu cok mutlu oldum 😍
Bizden naber , kızım 10 ayını bıtırdı büyüyoruz çok şükür abiş duruma yenı yenı alışıyor havalar sıcak 😂
Bizim abla abla gibi de abiş beni benden alıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ hiç ummadığım hareket ve davranışlar 😩😥

Cok mantikli canim. Ben de bir heyecanladim ama yatsam iyi olur 1 saate kalmaz kalkar benimki😀 10 aylik ne de guzel buyutmussun🧿 darisi basimiza🥰
Amin amin emin ol zaman su gibi geçiyor tadını çıkar 😍
Ayy kuzum iyiki geldin😍😍😍5 aylık oldu benim mucizem çok şükür Allahıma🤲🏻🥰sen nasılsın?
Çok Şükür kuzum iyiyiz 🤲🏼 Dişlerle uğraşıyoruz 😂 maşallah ya 5 aylık olmuşsunuz bile
Bizim abla abla gibi de abiş beni benden alıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ hiç ummadığım hareket ve davranışlar 😩😥
Evet evet abilerin kanı hızlı akıyor biraz sanırım 😂🙈 bi bakıyorum sevıyor bı bakıyorum yastıkları fırlatıyor 😂 benım ki artık karşılık da veriyor 😂 siz kaç aylık oldunuzzz

yeni grupun ilk bebişi o zaman geliyor🌷🌷🌷😍sağ salim gelsin canım çok heyacanlı ya😍😍😍
Aminnn 🤲🏼 evet bende hem heyecanlıyım hem üzülüyorum aynı bedende son günlerimiz diye🥲

Amin amin emin ol zaman su gibi geçiyor tadını çıkar 😍

Çok Şükür kuzum iyiyiz 🤲🏼 Dişlerle uğraşıyoruz 😂 maşallah ya 5 aylık olmuşsunuz bile

Evet evet abilerin kanı hızlı akıyor biraz sanırım 😂🙈 bi bakıyorum sevıyor bı bakıyorum yastıkları fırlatıyor 😂 benım ki artık karşılık da veriyor 😂 siz kaç aylık oldunuzzz
MaşAllah dişler var birde evet..bizde ek gidaya geçmeliyiz heyacanlıyım😅

Ayy gördüm yazayım dedim, beni hatırladınız mı hani yumurtlama günümde çöp atmaktan korkardım sperm yolu şaşırmasın diye hdhdhshdjsnns 😄😄😄 50 günlük bir kızım var, çok şükür bin şükür, Allahım isteyen arkadaşlarımıza en dogru zamanda nasip etsin, geçen sene bu zamanlar ağlıyordum ne zaman olacak diye, zamanı gelince oluyor 🙏🏻

Perşembe günü Allah nasip ederse doğumum var 😍 bir kızım olucak 💖
İnşallah kazasız belasız sağ salim sağlıklı bir bebiş olur ❤️🧿
Bende öyle diyorum bu defa stres yapmam olursa çok mutlu olurum tabi Allah büyük hayırlısıysa olsun canım🤲🏻☺️
İnşallah güzel haberlerini almak nasıl olur ❤️
Çok şükür canım, sallan yuvarlan yaşıyoruz elhamdülillah 🙈
Bebiş nasıl iyi mi adı ne ☺️

X