Yine eski eş yine çocuksu davranışlar.

Bazı kadınlar istediği erkekle istediği gibi görüşüyor, evine istediği erkeği alıyor, bi de üstüne eski kocasından babalık mı bekliyor.

boşanırken aklı nerdeydi diye sorarlar kimse kusura bakmasın

Evine istediği kişiyi alabilir boşandıktan sonra tıpkı cerrah sevginizin sizi sevgili yaptığı gibi?

Selamlar, beni hatırlıyorsunuzdur umarım şu an bi sevgilim var kendisinin üstünden başarısız yanlış kişiyle bi evlilik geçmiş ve çocuğu var maalesef bu evlilikten.

Çocuğunu manipüle aracı olarak kullanan bi tip eski eşi. İdare ediyorum şimdilik ama her seferinde buldugu bahaneler şaşırıyorum.

Bildiğiniz gibi bayram ve biz sevgilimle ciddi düşünüyoruz. Ailelerimizi ziyarete gittik çift olarak ve ailelerimiz de ortak buluştu. Bu buluşmadan bir resmi müstakbel eşim story attı, attıktan 5 dakika sonra bilin bakalım ne oldu :KK70:

10 cevapsız çağrı, çocuk hasta yetiş ölüyor, sevgilim bana sordu ben de gidelim dedim artık zaten yalanı ortaya çıkacak, doktor yani sevgilim anlayabiliyor cerrah oldugu icin.
Evine gittik ve çocukta bir şey yok.
Bayramdan sonra tatil planımız var, o zaman da artık işi abartıp çocuğa zarar verir diye korkuyorum.

Başarısız bi evlilikte çocuk yaptıysan bunun suçlusu sevgilim değil o, hala anlayamıyor
Senin kafan yerinde mi ? Koltuk takımı gibi çocuktan bahsediyorsun ? Katlanamiyorsan çocuksuz birini bul. Kadın çocuğa zarar verecek biri ise velayeti baba alsın birlikte büyütün ?

Cerrah karısını seninle kıskandırıyor menekşe. Storyi karısı görsün diye atmış. Güya her yerden engelletmiştin.

Bir de gerçekten baydın.
Ne cerrah diye adama ağzının salyaları akan sen ile, ne de koskoca cerrah kocasını “elinde tutamayan” eşiyle, ne de senin fake fantezin cerrraaan ile ilgilenmiyoruz.

Bazı kadınlar istediği erkekle istediği gibi görüşüyor, evine istediği erkeği alıyor, bi de üstüne eski kocasından babalık mı bekliyor.

boşanırken aklı nerdeydi diye sorarlar kimse kusura bakmasın
Senden başka kimse sormaz onu. Aramızdaki tek değişik sensin.

Selamlar, beni hatırlıyorsunuzdur umarım şu an bi sevgilim var kendisinin üstünden başarısız yanlış kişiyle bi evlilik geçmiş ve çocuğu var maalesef bu evlilikten.

Çocuğunu manipüle aracı olarak kullanan bi tip eski eşi. İdare ediyorum şimdilik ama her seferinde buldugu bahaneler şaşırıyorum.

Bildiğiniz gibi bayram ve biz sevgilimle ciddi düşünüyoruz. Ailelerimizi ziyarete gittik çift olarak ve ailelerimiz de ortak buluştu. Bu buluşmadan bir resmi müstakbel eşim story attı, attıktan 5 dakika sonra bilin bakalım ne oldu :KK70:

10 cevapsız çağrı, çocuk hasta yetiş ölüyor, sevgilim bana sordu ben de gidelim dedim artık zaten yalanı ortaya çıkacak, doktor yani sevgilim anlayabiliyor cerrah oldugu icin.
Evine gittik ve çocukta bir şey yok.
Bayramdan sonra tatil planımız var, o zaman da artık işi abartıp çocuğa zarar verir diye korkuyorum.

Başarısız bi evlilikte çocuk yaptıysan bunun suçlusu sevgilim değil o, hala anlayamıyor

Aynen sizin sevgiliniz mükemmel. Kadın hasta ruh hastası🤦🏻‍♀️

Ay inşallah evlenirsiniz çok istiyorum bunu🙏çünkü kendi çocuğuyla ilgilenmeyen bayramda yalnız bırakan bir baba size eminim mükemmel bir eş olur🤗çocuğun hastalığı psikolojikte olabilir ayrıca illa ateşi çıkması burnu tıkanması gerekmez ilgi alaka baba figürünün eksikliğide bir çocuğu inanın hasta edebilir.yine ayrıca konularınızdaki cehalete dayanarak evlenince hemen çocuk yapacak gibi duruyorsunuz aman diyim önce yiyin için iyice gezin tozun…tek başınıza babalı fakat babasız bir çocuğu büyütecek bir yapıda değilsiniz.daha kibar nasıl anlatılır bilemiyorum🤷‍♀️

X