Yine eski eş yine çocuksu davranışlar.

değişik değişik hareketler, aramıyorsun açmıyorsun bağırıp çağırma, ne biçim babasın falan.

ben anlamadım madem babalık yaptıracaktın adamla niye boşandın ailene sahip çıkmadın
Anlamadigim nokta adam bosaninca babaliktan istifa mi etmis oluyor ya oyle bir konusmussunuz ki canimi siktiniz gece gece

değişik değişik hareketler, aramıyorsun açmıyorsun bağırıp çağırma, ne biçim babasın falan.

ben anlamadım madem babalık yaptıracaktın adamla niye boşandın ailene sahip çıkmadın
Sana kötü bir haberim var. Kocalıktan boşanılır babalıktan boşanılmaz. Sen daha çok peşte gezeceksin. Rahat ayakkabılar seç ayağın şişmesin.

Sana kötü bir haberim var. Kocalıktan boşanılır babalıktan boşanılmaz. Sen daha çok peşte gezeceksin. Rahat ayakkabılar seç ayağın şişmesin.
Menekşe troll bence ama aynen böyle düşünen daha doğrusu sevgilisi tarafından düşündürtülen, kendi aklı olmayan erkekler var katip. Konuyu hatırlarsın belki, adam iki çocuğu için boşandığım kadının çocuklarına neden babalik yapayım diyerek nafaka vermeyi bile kesmek istiyordu.
Babaliktan boşanıyorlar gayet malesef.

Menekşe troll bence ama aynen böyle düşünen daha doğrusu sevgilisi tarafından düşündürtülen, kendi aklı olmayan erkekler var katip. Konuyu hatırlarsın belki, adam iki çocuğu için boşandığım kadının çocuklarına neden babalik yapayım diyerek nafaka vermeyi bile kesmek istiyordu.
Evlenince ben yeni hayat kurdum çocuğum dışarda kaldı psikolojisine girip iyice b.kunu çıkaran da var. Bi tanesi de maaşın yarısını veriyordu, evi vermiş zaten boşanırken, bi de özel okul diye bi icat çıkarmıştı 25 bin tl maaş oraya git buraya git bi hal olmuştu. Güncel eş de elinde yeni doğan bebe ile evliyken bi başına kalmıştı.

Bazı kadınlar istediği erkekle istediği gibi görüşüyor, evine istediği erkeği alıyor, bi de üstüne eski kocasından babalık mı bekliyor.

boşanırken aklı nerdeydi diye sorarlar kimse kusura bakmasın

Babalık yaptıracaktın ne demek ya? İyi misin sen? Zaten babalık yapmak zorunda, karısından boşandı çocuğundan değil. Sen de bunu kabullenemeyeceksen kendine çocuksuz birini bul

Bazı kadınlar istediği erkekle istediği gibi görüşüyor, evine istediği erkeği alıyor, bi de üstüne eski kocasından babalık mı bekliyor.

Sen tam olarak ne istiyorsun? Çocuğu nüfusundan çıkarsın bir daha hiç görmesin falan mı? Tam olarak beklentin nedir?

Selamlar, beni hatırlıyorsunuzdur umarım şu an bi sevgilim var kendisinin üstünden başarısız yanlış kişiyle bi evlilik geçmiş ve çocuğu var maalesef bu evlilikten.

Çocuğunu manipüle aracı olarak kullanan bi tip eski eşi. İdare ediyorum şimdilik ama her seferinde buldugu bahaneler şaşırıyorum.

Bildiğiniz gibi bayram ve biz sevgilimle ciddi düşünüyoruz. Ailelerimizi ziyarete gittik çift olarak ve ailelerimiz de ortak buluştu. Bu buluşmadan bir resmi müstakbel eşim story attı, attıktan 5 dakika sonra bilin bakalım ne oldu :KK70:

10 cevapsız çağrı, çocuk hasta yetiş ölüyor, sevgilim bana sordu ben de gidelim dedim artık zaten yalanı ortaya çıkacak, doktor yani sevgilim anlayabiliyor cerrah oldugu icin.
Evine gittik ve çocukta bir şey yok.
Bayramdan sonra tatil planımız var, o zaman da artık işi abartıp çocuğa zarar verir diye korkuyorum.

Başarısız bi evlilikte çocuk yaptıysan bunun suçlusu sevgilim değil o, hala anlayamıyor
Bu bozuk Türkçeniz ile o harika Cerrah sevgiliniz nasıl sizinle birlikte yola çıkmış anlayamadım. Ama doğru yanlış evlilikten "MAALESEF" bir çocuğu olduğuna göre , yanlışlar pek etkilemiyor demek ki sevgilinizi

Sen kadınların "istedikleri" şeyleri yapmasına karşısın ama sevgilinle o tatilden diğerine gidiyorsun güya. Trollük yaparken de azıcık tutarlı olmak lazım. Biraz çalıştır beynini de ona göre hikayeler uydur.

Son düzenleme:
Selamlar, beni hatırlıyorsunuzdur umarım şu an bi sevgilim var kendisinin üstünden başarısız yanlış kişiyle bi evlilik geçmiş ve çocuğu var maalesef bu evlilikten.

Çocuğunu manipüle aracı olarak kullanan bi tip eski eşi. İdare ediyorum şimdilik ama her seferinde buldugu bahaneler şaşırıyorum.

Bildiğiniz gibi bayram ve biz sevgilimle ciddi düşünüyoruz. Ailelerimizi ziyarete gittik çift olarak ve ailelerimiz de ortak buluştu. Bu buluşmadan bir resmi müstakbel eşim story attı, attıktan 5 dakika sonra bilin bakalım ne oldu :KK70:

10 cevapsız çağrı, çocuk hasta yetiş ölüyor, sevgilim bana sordu ben de gidelim dedim artık zaten yalanı ortaya çıkacak, doktor yani sevgilim anlayabiliyor cerrah oldugu icin.
Evine gittik ve çocukta bir şey yok.
Bayramdan sonra tatil planımız var, o zaman da artık işi abartıp çocuğa zarar verir diye korkuyorum.

Başarısız bi evlilikte çocuk yaptıysan bunun suçlusu sevgilim değil o, hala anlayamıyor
Seni unutmak mümkün mü 😂😂 her konun ayrı bir falso. Madem öyle rahatsızsınız sosyal medyada paylaşmayın görmesin huzurlu olun. Ama yok tabi boy göstermen lazım CERRAH sevgilinle 😂😂

Evine aldığı erkeklerden mi babalık beklesin? Hayır çocuğu senin cerrahtan yapmış, misal bende kocamdan babalık bekliyorum 😂😂😂 ayrıca biz senin her önüne gelenle tatillere gitmene bişey diyor muyuz? Sanane kadının görüştüğü erkeklerden!

X