Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Mrbb kizlar.evde olduğumda bildirimler böyle geç kalıyor ama pztesi düzene girer.

Dünkü menum

Sabah:yok
Ogle:Menemen (4 5 kaşık) az peynir Domates salatalık 2 dilim ekmek

Ara:küçük kase aşure (olmasa iyiydi ama kendim yapınca dayanamadım )

Aksam:yarım kase çorba
1 kucuk parça tavuk ızgara

Spor +
Spor odevi +
Çay +
Su +
Bakım odevi+

Gunaydinnn kizlar adana bana yaramadi yiyorum da yiyorumm
Yapma canım sonra sil baştan başlayacaksın ama diyete

Çok iyi canım evdeyken bu kadar az yemen maşallah

Canım inan panik atak beynin oyunu, düşün ben bu işin eğitimini aldığım halde var, ilaç bile kullandım yani şimdi iyiyim ama, sen de kendini anladıkça iyi olacaksın.. Kusura bakma anca yazdım, dera çalışıyordum da..
Aksami gecistiremem.
Cunki esime yemek hazirlicam.
Tek basina yemez.
Kizar birde az ye
Ye yinede der.
Cok kiziyo zayiflicam deyince.
Anlatamiyorumki iste.
Olmaz yani ya sabah ya oglen.
Kizdim kendime cezaliyim
Aaa o bende de var, eşimle yediğimiz tek öğün akşam, o zaman araları ve öğleni geçiştirsen??
gulit_me dun baskin yapan misafirlerime asure oncesi kisir yaptim ve tabii ki ben de yedim insallah sudur dedigin gibi
Hmm kısır şişirir bir de?? Ayy bilemedim kiii
Olsun burda bdv de okuyorum ne kaynanalar var yaaa! Onlar da öyle, belki kilo almayalım diye yapmıyoşardır
aynen

yok canım kayseriliyim hamura asla hayır diyemiyoruz eşim sürekl, hamur işi istiyor bende sadece nefsimi köreltiyorum:) ama kendimi zor tutuyorum
Bende d hamurişi zaafı var işte, en kötüsü dw o ya..
Aşure ayı ya, herkes yaptı kaçamak
Canım tam da dediğim buydu, sabah yeseydin belki o azıcık bile olsa patatesi ya da ekmeği yemezdin?? Ayrıca uyanınca bir ley yemeyince beyin bu beni aç bırakıyor diye düşünüp sınradan yediklerini yakmazmış.. Üzül diye değil aksine seni motive etmek için söylüyorum
Kizlar mrb dun butun gun temizlik yaptim duvar hali koltuk sildim sksmda erknden uyumsm yazamadm hic . Dun sabah haslnmis yumurta light peynir 8dalmaydanoz 5i biyerde cay ictm
Oglen
pirasali yumurta cacik
aksam
yarin tavuk gogsu hasldm
Ayyy dğn ben de öyleydimmm kolay gelsin canım
Olsun demim de dedim aşure ayı ya yioruz, bugün ben de yiycem de o sebeple yandaş arıyorum kendime

Kızlarr ben yine derse motüğmm

Dedigin gibi yapicam artik cnm.
Ama diyorum ya ekmek yarim dilim bile degildi.
Patates cok kucuk patateslerdi.
Canlarim benim cok guzel duruyolardi ya

Olsun burda bdv de okuyorum ne kaynanalar var yaaa! Onlar da öyle, belki kilo almayalım diye yapmıyoşardır

Aşure ayı ya, herkes yaptı kaçamak

Evet ondan sanırım benim kayınvalide çok kilo almış 100 e yaklaştım diyordu dün sanırım ondan kendi de görür yiyemez diye yapmadıo fasulye yedi ama patates pilav yemedi gerçi fasulye de 2 tabak dolusu yedi ekmekle nasıl diyetse

Evet diyetimizin aşure ayıyla beraber başlaması pek iyi olmadı

Dedigin gibi yapicam artik cnm.
Ama diyorum ya ekmek yarim dilim bile degildi.
Patates cok kucuk patateslerdi.
Canlarim benim cok guzel duruyolardi ya

İkinizin de mesajlarına çok güldüm çok yaşayın e mi

bu hafta rezıl ettım kılomu gene pazartesıne kadar dıkkat edıcem ama bıdahakı hafta daha dıkkatlı olucam ılk haftadakı gıbı. cok iştahım acık acaba annem gıttı uzuldum ondanmı habire yıyesım var

Kızlar bugun misafir falan geldi benim diyet bayaa bir bozuldu yani
Sabah yokk

Öğlen
5 tane kucuk pizza(pastanede satilan kucuk kahvaltilik olanlardan)
Bir dilim kek
Ve cipsi baya bir cipsi
2 bardak zero cola

Akşamda yok

Bugun bise yapamadim birtek 2 litre su içtim o kadar
Bugun cok berbat oldu ama yarin kaldigim yerden devam:)

Öf bugün modum düşük keyfim yok yazasım gelmiyor. Bugünlük beni mazur görün canımlar.
Olsun canım yarın konuşuruz dikkat et kendine
Stres üzüntü yemeye sebep olabilir canım inşallah kaldığın yerden devam edersin sıkma canını
Evet kizlar menu zamani

Sabah
Sucuklu yumurta

Ara
Tarcinli sicak sut

Oglen
Haslanmis tavuk

Ara
Sade nescafe

Aksam
Yogurtlu patlican

Geceyi bitki cayiyla kapatirim

Afiyet olsun

Çok iyi ya keşke bende senin gibi az yiyebilsem

Sabah ve akşamın yok bence çok bozulmuş sayılmaz canım sıkma canını

Butun bir gunun kalori miktarini almissin oglen canim neyse bugunluk de boyle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…