Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kizlar mrb dun butun gun temizlik yaptim duvar hali koltuk sildim sksmda erknden uyumsm yazamadm hic . Dun sabah haslnmis yumurta light peynir 8dalmaydanoz 5i biyerde cay ictm
Oglen
pirasali yumurta cacik
aksam
yarin tavuk gogsu hasldm

Hangisi mesela canım
Kiymayla patates ve makarna ayni anda yenirse bomba olur mesela e asure yicem diyorsun bir kase asure nerdeyse 400 kalori bunlar gibi mesela.. Bir porsiyon patates kizartmasi nerdeyse 400 kalori ve bunlar sekeri birden yukseltip aniden dusurur ve bitkin hissedersin kendini ama sen bilirsin tabii sadece ufak bir oneri

Makarna yemeyeceğim o vakit ya da eşime hazırlayıp patatesi eşim makarnayı ben yiyeceğim canım Aşure yarım kase falan yerim artık bozulacak çünkü bu akşamdan itibaren artık aşure kalmıyorPatates kızartması benlik değildi işte kayınvalidem başka bir şey yapmamış pilav yemek istemediğimden onu yedimBende şeker sorunu olabilir zaten pco hastalarının çoğusunda sınırdadır şeker

Evet cnm dogru benim bir arkadasim var o da pco hastasi ve insulin direnci var. Ona dogru beslenmeyi ogretmeye calisiyorum artik daha bilincli. Ne zaman tatli yese ertesi gun fenalasiyor ( eli ayagi titreyip ani acikiyor)artik anladi, senin de boyle bir sorunun varsa eger iki saatte bir agzina bir avuc biseyler at. Mesela leblebi- eti form- salatalik vs.

Kilo aldırmaz mı diyorsun iş yerinde salatalık falan zor bulurum da leblebi ya da eti form olabilir eti formu çok severim sanırım kalorileri de düşükAslında benim hiç makarna patates tarzı şeyler yememen gerek buna özel diyette uyguluyorlar ama gel gör ki onların hastasıyım bendeTatlı bağımlısıyım ama artık evde yapmıyorum göz görmeyince de gönül katlanıyor eşim çikolataları götürüyor ama benim hiç canım çekmiyor bana sütlü ya da şerbetli tatlı olacak

Evet malesef kilo vermek isteyen herkes bunlari yememeli. Tatli ihtiyacini sekersiz sute tarcin ekleyerek giderebilirsin mesela..isyerinde leblebi eti form iyi gider yoksa ogun beklersen yemeklere saldirirsin canim

Evet malesef kilo vermek isteyen herkes bunlari yememeli. Tatli ihtiyacini sekersiz sute tarcin ekleyerek giderebilirsin mesela..isyerinde leblebi eti form iyi gider yoksa ogun beklersen yemeklere saldirirsin canim
Evet canım ben en iyisi öyle yapayım tarçın alacağım kaç gündür eve bir erken gidemedim bu akşam markete bakacağım yarım yağlı süte katıp içeceğim bir de sade değil de kakaolu içsem sütü kalorisi mi olur acaba normalde sade süte koyuluyor da

Sen mumkun oldugunca sade seyleri tercih et. Karistirma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…