Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

3 dilim kizarmis ekmek yemissin. Oglen.
Aksam yarim tabak patates kizartmasi 2 yemek kasigi pilav.
Biraz fazla olmus bugunlerde azaltirsin napalim.
Yemissin yapcak bisey yok

Ben evdeyim yarın ama evde iş çok temizlik temizlik temizlik Allah kolaylık versin hepimize ..
Bende dün evi toparladım lavaboları yıkadım kışlıkları dolaplara yerleştirdim rahat 20 parça ütü yaptım yazlıkları kaldırıp toparladımYarın evi çeker silerim pazar dinlenirim herhaldeseçimi takip ederim artık
3 dilim kizarmis ekmek yemissin. Oglen.
Aksam yarim tabak patates kizartmasi 2 yemek kasigi pilav.
Biraz fazla olmus bugunlerde azaltirsin napalim.
Yemissin yapcak bisey yok

Ya canım ben evde olsaydım yermiydim kayınvalidem başka bir şey yapmamış alınmasın diye yedim aç kalmışım o yemek yapacak diye zaten

Ben boyle kv anlayamiorum yani.
Hem yemege cagirio hemde yemek yapmio.
Tovbe tovbee
Anlamadım ki çarşamba dedi yarın akşam bize yemeğe gelin diye dedikodu gibi olmasın da eşimde şaşırdı pilav hafif lapa olmuş bir salata patates kızartması vardı evde de yapıyorum onları en azından sıcak bir çorba olsaydı dünden falan yeşil fasulye vardı onu da yemedim bayat

Canım ya aslında ben hamburger yenmesine karşı değilim ama tam buğday ekmeği olmalı, mayonez olmamalı, yarımsa 1 öğün yerine, tüm bir taneyse sabah ve ögle öğünü yerine yenilmeli. Nacizane düşüncem bu. Ama sen zaten yarım yemişsin. Suyu arttır bişey olmaz bence.

Aynen bende evdeydim 4 e kadar
Evi supurdum.
Camasir makinesini calistirdim2 defa.
Evi topladim.
Ama olmamis yani
Ne bilim neyse artik
Diger gunlere dikkat edersin

Ins cnm yarim zaten tam hic bi zaman yiyemmeki zaten

Amaan iste neyse ne dedikodu etmeyelim.

Aynen bende evdeydim 4 e kadar
Evi supurdum.
Camasir makinesini calistirdim2 defa.
Evi topladim.
Ama olmamis yani
Ne bilim neyse artik
Diger gunlere dikkat edersin

Amaan iste neyse ne dedikodu etmeyelim.

Biraz yakmışızdır belki Bu sabah geç kaldım telefon kendiliğinden 1 saat geri almış o geri alınan günde almamıştı dün gece almışTost falan yapamadan evden çıktık koşarakAhh annem nasıl döktürüyor özel ağır misafir gibi herkesin anası kendine işte

Ben de yarın silip süpüreeğim inşAllah ama tempolu bir şekilde çalışacağım. Spor olsun :)

Aynen haklısın kimse alınmasın ama erkek annelerinin çoğu hiç önemsemiyor.

Ayyy gecmi kaldin iseeee.
Ayy ben gec kaldigimda cok telas yapiorum.
Kalbim carpiyo.
Ahhh anammm ahhh
Cok guzel yemek yapar benim annemde.
Hele karniyarik offf

Canımm pizza yağlı ballı ekmek.. Baya bozmuşsun diyeti, bugün telafi günü yap. Ben çok bilmiyorum ama ayça kayanın varmış, çok yiyince telafi diyet. Ya da elbet başka diyetisyenlerin de vardır az kilolu günler tatlımm
Afiyet olsun şeker, valla hem bebişin var hem spor yapıyosun ya ayakta alkışlıyorum seni
İyi yapmışsın ekmek yememekle, midemiz küçülcek vee 1 tane börek zor yiyicez (hoş börek ayrı çiğ börek ayrı, eskişehirli misin??)
Canm oğlum rahtszdi birz onla ilgilnmkten giremedim ya şimdi ancak uyuttum
Geçmiş olsun tatlım
Sade türk kahvesi siyetin olmazsa olmazıymış, fena metabolizma çalıştırıyormuş:) süper yapıyosun sen hergün içiyorsun sanırım
Valla ben yazsammi yazmasammi suan kararsizim.
Cok kotu gecti.
Spor yapmadim.
Paikolojim bozuldu resmen .
Bakiyim en son hangi gun ne yazdim
Detayli paylascam siiznle herseyi yorumlarsiniz canlarim
Canımm niye bozuldu?? Spor yapmadın dşye mii?? Aaa moraller tavanda
Patatesle ilgili yazacaktım ama sonradan okudum kayınvalideni
Günaydınlar herkese pazartesiden görünümlü Cumadan selam olsun hayırlı cumalar

Benim geçen senelerde gittiğim diyetisyenşm hamburger yiyeceğim de ketçap mayonez olmadan ve pateteslerini yemeden yiyebilirsin demişti, aklıma geldi okuyunca
+300 le herkese hosgeldiiinn gunaydiinn oruvaarr
Günayydıınnn, su toplamışsındır ne yiyosun da ne kilosu?? Aşure mi yaptı bunu
Ayy benim kayınvalidem de öyle, ilk yemeğe gittiğimizde şok olmuştum ama artık alıştım, iyi kadn sonuçta tek kusurumo olsun diyorum ama annem bi sofra donatıyor bşz gittiğimizde o zaman da eşim böyle oluyor
Güneee dedikodu şle başladığımıza göreee şimdi kaldıpım yerden temiLiğe devammm

Ayyy gecmi kaldin iseeee.
Ayy ben gec kaldigimda cok telas yapiorum.
Kalbim carpiyo.
Ahhh anammm ahhh
Cok guzel yemek yapar benim annemde.
Hele karniyarik offf
Biz mükemmelliterçiliği anlatırken hep nu örneği veririz biliyo musun derslerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…