Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Biz mükemmelliterçiliği anlatırken hep nu örneği veririz biliyo musun derslerde
Tam anlatamamışım, mükemmelliyetçi insanlar vardır, işte ben geç kalamam! Geç kalmak etik değil evet ama dnyanın da sonu değil ya mesela.. O sebeple.. Ama mükemmelliyetçilik hat safada olursa psk rahatsızlıklar başlayabilir.. Mesela bende de panik atak var! Ama tabi bu her mükemmeliyetçi potansiyel hasta demek değil. Sabah sabah neden anlattım bilmiyorum, paylaşmak istedim:KK66:

Tam anlatamamışım, mükemmelliyetçi insanlar vardır, işte ben geç kalamam! Geç kalmak etik değil evet ama dnyanın da sonu değil ya mesela.. O sebeple.. Ama mükemmelliyetçilik hat safada olursa psk rahatsızlıklar başlayabilir.. Mesela bende de panik atak var!
Aynen cnm bendede panik atak var.
Durduk yere sanki bisey olcakmis gibi.
Kalbim sıkısıyo. Gec kaldigimda hele.
Kalabilirim ama her zaman her dk degil.
Gec kalmamaya calisiorum
Ilk zamanlar gec kalalmam gibi seyler oluyodu.
Sonra olabilir diye dusunmeye basladim.
Cogu seyi kafama takardim.
Simdi az takmaya basladim.

Canım kahvaltı yaaap kahvaltı en önemli öğün. Öğle yeme ya da yapabiliyosan akşamı geçiştir asıl
Aksami gecistiremem.
Cunki esime yemek hazirlicam.
Tek basina yemez.
Kizar birde az ye
Ye yinede der.
Cok kiziyo zayiflicam deyince.
Anlatamiyorumki iste.
Olmaz yani ya sabah ya oglen.
Kizdim kendime cezaliyim

Aynı şeyleri bende yaşadım canım kısa sürede çok kilo verdim saçlarım döküldü , ama makarna bulgur yersem kesinlikle ekmek yemiyorum çünki bende ikisini bir arada tüketmek bırak zayıflamayı kilo yapıyor ve pirinç pilavı da 1 aydır ağzıma sürmüyorum belki sende işe yarar tabi orası ayrı inş kurtuluruz şu kilolardan ben görsellikten ziyade hamile kalabilmem için kilo vermem şartmış ölmek var dönmek yok bu yoldan , bebeğim için eririm gerekirse yeterki annesini bekletmeden gelsin artık.:emir_bebek:
İnşallah kavuşursun beğine canım :**

Aksami gecistiremem.
Tek basina yemez.
Kizar birde az ye
Ye yinede der.
Anlatamiyorumki iste.
Kizdim kendime cezaliyim
Evet benimde es unsurumdan oturu aksamlari gecistirmekte zorlaniyorum minik minik kokmalar yemeye calisiyorum :KK48:

Aynen haklısın kimse alınmasın ama erkek annelerinin çoğu hiç önemsemiyor.
Evet benimde erkek kardeşim var onun zamanına annem ne olur bilmiyorum ama sırf erkek çocuğu olan annelerde görüyorum ben bunu:KK53:
Ayyy gecmi kaldin iseeee.
Ayy ben gec kaldigimda cok telas yapiorum.
Kalbim carpiyo.
Ahhh anammm ahhh
Cok guzel yemek yapar benim annemde.
Hele karniyarik offf
Evet bende kendime çok kızarım öyle geç kalmadım Allahtan eşim şirketlerinin aracıyla bıraktı ama normal minübüsle gelseydim rahat yarım saat geçikmiştim:KK70:Anneminde nefistir yemekleri eşim gene midemiz bayram edecek der gittiğimizde:KK53:
Patatesle ilgili yazacaktım ama sonradan okudum kayınvalideni:KK31:

Ayy benim kayınvalidem de öyle, ilk yemeğe gittiğimizde şok olmuştum:KK57: ama artık alıştım, iyi kadn sonuçta tek kusurumo olsun diyorum:KK48: ama annem bi sofra donatıyor bşz gittiğimizde o zaman da eşim böyle oluyor:KK57:
Güneee dedikodu şle başladığımıza göreee şimdi kaldıpım yerden temiLiğe devammm:KK55:

Evet bende kusuru bu olsun ne yapalım diyorum bizde ilk Ramazanda yemeğe gittiğimizde gerçi taze fasulye pilav salata falan vardı ben herkesi kendim gibi zannediyorum:KK70:

Aksami gecistiremem.
Tek basina yemez.
Kizar birde az ye
Ye yinede der.
Anlatamiyorumki iste.
Kizdim kendime cezaliyim
Eşimde o gün akşam kızdı ben tek mi yiycem bende yemiycem diye çocuk gibi oturdum azıcık yedim mecburen bir de bu sıkıntı var :KK51:
Günaydın arkadaşlar spora başladım , spor ne güzel birşey kendimi hep dinç hissediyorum :KK76:
İnsan kendini mutlu hissediyor daha güçlü hissediyor değil mi:21:

Eşimde o gün akşam kızdı ben tek mi yiycem bende yemiycem diye çocuk gibi oturdum azıcık yedim mecburen bir de bu sıkıntı var :KK51:

İnsan kendini mutlu hissediyor daha güçlü hissediyor değil mi:21:
Aynen ya sorun oluyo sen yemezsen bende yemem falan cok kotu

Evet o akşam yaptı geçte oldu az ucundan kıyma patates falan aldım artık ne yapayım yaptığım yemeği yemeyecekti ya hem zayıfla der spora sevinir hem böyle yaptı:KK67:
Ay valla benimkinin gece yemeleri basladi.
Tam ben uyucam saat 11 .
Gozlerim gidiyo.
Acikio hazirlamaya halim kalmiyo.d
Disardan soyluorum bende.
Yemek gelince sende bi tadina bak veya sende ye oyle yani yemiorum ama cok kiziyo

Ay valla benimkinin gece yemeleri basladi.
Tam ben uyucam saat 11 .
Gozlerim gidiyo.
Acikio hazirlamaya halim kalmiyo.d
Disardan soyluorum bende.
Yemek gelince sende bi tadina bak veya sende ye oyle yani yemiorum ama cok kiziyo
Eşimde yemelere başladı ilerleyen saatlerde atıştırmalık dün elma dilim patates alıyım dedi durdurdum:KK70:Çerezler abur cuburlar oluyor tabi ben yemiyorum bitki çayı içiyorum az az alıyorum alırsam da :KK53:

Eşimde yemelere başladı ilerleyen saatlerde atıştırmalık dün elma dilim patates alıyım dedi durdurdum:KK70:Çerezler abur cuburlar oluyor tabi ben yemiyorum bitki çayı içiyorum az az alıyorum alırsam da :KK53:
Az alsanda yaz buraya .
Hic yazmion heee

X